ASTROTYP

ENERGIE DNE

ikona astrotypu
bezrohý drak
Tento den je jako stvořený pro přetvářku, má v sobě velké pochybnosti. Jakékoliv rozhodnutí tento den je opředeno vnitřní pochybností, zda jsme se rozhodli správně. Jednání tento den budou příjemná, avšak nemusí přinést velké výsledky. Společenská zábava dnes asi bude váznout. Není to vhodný den pro velká rozhodnutí.

ENERGIE MĚSÍCE

ikona astrotypu
Drak

Ideální čas pro velkorysé a odvážné projekty. Najednou máte pocit obrovského přívalu nové nezkrotné energie. Právě proto musíte být velmi obezřetní, jelikož to nadšení a entuziasmus nemusí být mnohdy reálné. Většinou je to ale období velmi štědré a šťastné. Obchody a práce jdou velmi dobře a peníze se jaksi vydělávají lehce. Pozor ale na velkorysost Draka, raději si vše dopředu spočítejte a nežijte si moc nad poměry. Nicméně je to ideální doba na různé nové začátky, nové projekty, uzavírání manželství, které mají dobrou perspektivu.

Tím, že se Drak dokáže i hodně rozzuřit a to i díky maličkosti, mohou nastat i velmi bouřlivé situace, neštěstí a pohromy. A to i přírodního charakteru, nejen v atmosféře mezi lidmi. Proto nalaďte se na Drakovu sílu, energii, nadšení a pozitivní náhled na svět. Do sporu s ním raději nechoďte, mohl by vás svým ohněm hodně spálit. Nalaďte se hlavně na jeho pozitivní sílu, protože ta negativní by vás mohla i zahubit. Vítejte nové příležitosti, ale vyhýbejte se všem sporům a bojům.

Lidé narození ve znamení Draka

Mocný, silný, vznešený, velkorysý, neustále v pohybu. Drak je v Číně považován za nejsilnější a nejmocnější zvíře zvěrokruhu. Má v sobě neskutečně silnou energii, která může působit velmi dravě, horlivě až nespoutaně. Má sklon k opravdu velkým věcem, do kterých se pouští s velkým nadšením. Má schopnost vše vidět s velkým nadhledem a hodně do dáli. Dokáže si udělat celkový obraz situace, ale bohužel v jeho velkorysosti a megalomanství není mnohdy schopen vidět detaily. To mu občas může činit velké potíže.

Bojovat s Drakem nebo jít s ním do nějakého konfliktu se moc nedoporučuje, je to opravdu silný protivník. Nikdy si nebere moc servítky, co na srdci, to na jazyku. Dost často velmi nevybíravě. Problém je, že on si z toho nic nedělá, hned zapomene, ale protivník si takové jednání pamatuje dlouho a nemůže zapomenout.

Na druhou stranu je ale i obětavý a rád pomůže, když je potřeba. Nepomáhá proto, že by byl citlivý nebo soucitný, ale proto, že má spíše pocit zodpovědnosti. Mluvit jemně a vybraně, to pro Draka opravdu není. Nesnažte se ale naladit na jeho stejnou strunu. To, že on je drsný a nevybíravý, neznamená, že ostatním to bude trpět. Vždy je lepší, Draka zaměstnat, nejlépe nějakou hrou, než aby ukázal i svoji negativní stránku, kdy chrlí jen samý oheň, který spaluje vše kolem.

Jeho neomalenost a panovačnost ho rychle přejdou. On nemá čas ztrácet čas nějakým přemýšlením, jestli náhodou svým chováním někomu neublížil. On jde stále kupředu, jeho síla je opravdu veliká. Je to velký bojovník a většinou upřednostňuje právě sílu. Do všeho se vrhá po hlavě a není schopen věnovat dostatečnou pozornost možným následkům. Je velmi přímý a rozhodný, jde si za svou pravdou. Vychytralost nebo úskočnost, lhaní či nekorektní jednání u něho nenajdete. Bohužel není schopen tyto negativních vlastnosti rozpoznat u ostatních, proto někdy může působit až naivním dojmem.

Drak je stvořen pro úspěšný život. Vždy musí mít před sebou nějaký cíl, kterého má dosáhnout, to ho drží při životě. Tím, že má v sobě tolik energie, musí být neustále v pohybu a tuto sílu a energii dostat ze sebe ven. Vždy je pro něho vhodná fyzická námaha a práce, ta mu dělá vyloženě dobře. Málokdy má pak psychické problémy. Setkání s Drakem je vždy obohacující, dodá vám novou krev do žil a spoustu inspirace.

Ke svému životu potřebuje mít dostatek prostoru a přírodu, která ho bude nabíjet. Nejvíc miluje, když se může na svět dívat z výšky. Procházky, turistika, vrcholy, hory, skály. To je ta pravá relaxace pro Draka. Tento široký rozhled má i sám v sobě, proto dokáže být velkorysý.

Drak je inteligentní, má dobré organizační schopnosti, v kombinaci s Opicí ideální manager. Pro obchod a úspěšnou kariéru ideální spojení. Tím, že je velkorysý, nemá rád jakékoli šetření nebo škudlení, to mu nedělá dobře, to by ho mohlo ničit. Drak musí mít co rozdávat. Je velmi zvídavý, má velký přehled o tom, co se kolem něho děje. Úžasný jako šiřitel informací.

Díky své schopnosti létat vysoko, kdy jeho cíle a přání míří opravdu daleko a vysoko, je velmi náročný. A to nejen na sebe, ale i na všechny kolem. Vše, co dělá, musí být velké, okázalé, žádná malost. Svým neustálým létáním na obláčku může být blíže duchovnímu životu a často nemá tak silné spojení se zemí, s realitou běžného každodenního života. Tato vlastnost je ale velmi výhodná při intuitivním zaměstnání, jako poradce nebo při nějaké tvůrčí umělecké činnosti.
 

ENERGIE ROKU

ikona astrotypu
Ohnivý kohout

Ohnivý Kohout přináší mnoho změn, se kterými musíme počítat. Z hlediska zvěrokruhu je Kohout desáté zvíře, tj. rychle se blížíme ke konci daného cyklu. Kohout po nás bude chtít, abychom se na tento konec co nejlépe připravili, abychom měli dobré výchozí pozice na velkou změnu, která přijde v roce 2020 s vládou Kovové Krysy.


A protože se jedná o závěrečné etapy dvanáctiletého cyklu, bude Kohout vyžadovat, abychom vše dokončili. Vytvoří nám dobré podmínky proto, abychom si jasně utřídili, co ještě máme dokončit, co je již hotové a co naopak z našich životů vyloučit, protože již není vhodné se tím dále zabývat. Třídění je velice důležité. Jeho úkolem je zachovat to, co nám pomůže dobře vykročit do nového cyklu a naopak se zbavit všeho, co nás může oslabovat a vyčerpávat. Proto si v tomto roce udělejte opravdu co nejlepší pořádek ve svém životě. Zhodnoťte, co je pro vás důležité a co vám pomůže do dalších let. Na tyto aktivity se pak letos co nejvíce zaměřte a snažte se je dotáhnout do co nejlepšího konce. Měli byste se snažit co nejvíce zhodnotit vaši dosavadní „úrodu“. Ta bude základem dobrého a kvalitního startu do nové etapy vašeho života.


Vše ostatní ze svého života v tomto roce eliminujte. To, co vám již neslouží, již nepotřebujete a proto to musí pryč. Nejsou to jen věci, ale také různé aktivity nebo lidé. Kohout bude chtít, abyste ukončili vše –to dobré dotáhnout do zdárného konce a to špatné ze života vyškrtnout.


Nemáte již ani čas, ani moc energie na to, abyste se zabývali něčím, co vás jen vyčerpává a co vám nic dobrého do života nepřináší. Proto to co nejrychleji ukončete. Pokud to neuděláte, budete s tím mít v roce 2018, kdy bude vládnout Zemitý Pes, velké problémy. V roce Ohnivého Kohouta se zaměřte na detaily. Vše dotáhněte do konce pomocí soustředěné práce, vnímejte maličkosti a ujistěte se, že vše je opravdu tak jak má být. Kohout chce soulad, vše musí ladit a do sebe dokonale zapadat. Nenechte si proto žádný detail ujít. Pro Kohouta je důležité ocenění jeho práce. Proto v tomto roce hodně chvalte a snažte se dělat vše tak, abyste i vy sklidili značný díl pochval a ocenění. Ale nedělejte nic pro ocenění sebe sama, ale výsledků své práce. Tu co nejvíce prezentujte a ukažte, co vše jste dokázali a buďte na to dostatečně pyšní a hrdí.


V roce 2017 se vyhýbejte konfliktům. Pokud někde hrozí boj, vyhněte se tomu. Rozbroje vás letos jen vyčerpají a ikdyž dosáhnete svého, nebude to stát za to. Pokud se chcete naladit na dokonalé energie Ohnivého Kohouta, podívejte se na dokumentární film První květnové pondělí na HBO GO, nebo v pravidelném vysílání HBO 10.2. ve 14:10. Vše, co v tomto filmu uvidíte, je prezentací toho, co Ohnivý Kohout dokáže.

INZERCE

ANKETA

{question}

ŽHAVÉ DRBY

DO JAKÉ ZOO SE VYDAT?

Prosím o radu, dlouho jsem v žádné zoo nebyla a ráda bych ...

PORADANA

Tak já nevím na co mají na těchto stránku poradnu.Nedávno ...

UŠITÍ OBLEKU

Ahoj holky, nechala si vaše drahá polovička někdy někde ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

TENISOVÝ LOKET

Dobrý den, mám tzv. tenisový loket na obou rukách, ...

PŘÍSPĚVEK NA PÉČI

Pečuji o manžela 24 hodin denně.Nedávno mi zvedli ...

BYDLENÍ

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nám letos vyjde nové ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz