Dnes je pondělí 29. srpna a má svátek Evelína, zítra Vladěna
zapomenuté heslo

Soutěž o balíček Bioderma Atoderm na ekzémy

Soutěž o balíček Bioderma Atoderm na ekzémy
Lidem trpícím atopickým ekzémem či lupénkou nastává krušné období. S nástupem chladného počasí se totiž projevy jejich nemoci zpravidla zhorší. Příčin bývá více. Velký vliv má pobyt v přetopených místnostech, v nichž se daří roztočům a dalším alergenům, ale také venkovní chlad, který pokožku naopak vysušuje. Vliv má také teplé oblečení, jež přichází do kontaktu s pokožkou.

Tepelná regulace je náročná z důvodu střídání tepla a zimy, když přicházíme z venkovního prostředí do interiéru. Rovnováha v pokožce je porušená. Suchý mráz zvyšuje ztrátu vody a snižuje vylučování kožního mazu. Tím se pokožka stává propustnější a křehčí, objevují se příznaky suché kůže jako je začervenání a podráždění. Proto je potřeba pokožku chránit a obnovit její ochrannou vrstvu.


Pečujte o svou pokožku v zimním období a využijte rad expertů ze společnosti BIODERMA. Připravili jsme pro vás sérii odborných a zajímavých článků, kde budeme hovořit nejen o tom jak pečovat o pokožku v zimě, jak pokožka reaguje na chlad a mráz, ale třeba i o stravě v zimním období. Sledujte pravidelně www.bioderma-cz.com a soutěžte s námi o hodnotné ceny na našem Facebooku.


Chcete vyhrát výbavu do chladného počasí? Staňte se followerem BIODERMA_CZECH, nafoťte, jak vás chrání Atoderm v zimě a označte fotku #skinbodyguard.


Na mezizenami.cz si můžete zasoutěžit o Atoderm Intensive Gel Moussant 500 ml a Atoderm Intensive Baume 500 ml.


Atoderm Intensive Gel moussant 500ml

Atoderm Intensive Gel moussant je sprchový gel určený pro každodenní zklidňující a čistící péči. Díky obsahu čisticích látek a vitamínu PP Atoderm PP Gel moussant (pěnící gel) potlačuje rozmnožování mikroorganismů, dráždivých látek zhoršujících suchost pokožky. Zklidňuje také pocity nepohodlí a podráždění a pomáhá posilovat kožní bariéru.


Atoderm Intensive Baume 500ml

Atoderm Intensive Baume je vysoce zklidňující balzám, který poskytuje pokožce vyživující péči obnovující její zdraví a komfort. Je obohacen o zklidňující a čisticí látky, okamžitě zklidňuje podráždění a díky dermatologicky léčivé látce PEA rychle zastaví svědění kůže. Atoderm Intensive trvale obnovuje kožní bariéru díky exkluzivnímu komplexu Lipigenium® vyrobeného z biolipidů, které jsou přirozeně přítomné v epidermis. Jeho patentovaná Skin Barrier Therapy® omezuje přilnavost a šíření zlatého stafylokoka na straně jedné a průnik alergenů na straně druhé, tedy faktorů zodpovědných za zhoršování suchosti pokožky.

Bioderma Atoderm
Bioderma Atoderm Intensive Gel Moussant a Atoderm Intensive Baume  

 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.bioderma-cz.com.


Tři z vás mohou vyhrát balíček Bioderma Atoderm na ekzémy (Atoderm Intensive Gel moussant 500ml a Atoderm Intensive Baume 500ml).

Soutěž probíhá od 3. do 17. ledna 2016.

Foto: Bioderma
3. 1. 2015

Výherci:

opodeldok
konvicka 12
járuš


Otázka:


Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat
#1: Ivka.iva vloženo: 05. 01. 2016
Vliv prostředí na naši pokožku
Energie dne

liška
LIŠKA - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Danuška9
Komiksová trička
Dobrý den, hledám pro svého syna k narozeninám nějaké oblečení s komiksovým motivem. Trička, batoh nebo mikina. Nejvíc...
prababka
Jak správně sbírat...
Dobrý den , prosím o radu při sběru " kytiček ". I při podrobném sběru jsem dosud nikdy neměla tak vysoký počet ,...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a tišení bolesti migrény(hormonál. původu). V medicíně klasické...

Výklad karet
Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake potíže se stavebnim povolením prosim Vás jak to dopadne, dostavime...


poradna...

Reklama

facebook