Volný čas

4 důvody, proč změnit svůj mobilní tarif ještě dnes

Sbírání kytiček

I přes to, že mobilní operátoři rok od roku vstupují na trh s ještě výhodnějšími novinkami, spousta z nás je zvyklá na svůj tarif, jehož se drží zuby nehty. Proč tomu tak je? 

Lidé obecně neholdují – až na výjimky – změnám, proto, když si něco oblíbíme, zůstáváme věrní.

Napadlo vás ale někdy, že za cenu vašeho stávajícího tarifu si můžete sjednat mnohem výhodnější, a to i z pohodlí vašeho domova?

Víme, jak poznáte, zda není na čase svůj tarif změnit, anebo rovnou přejít k jinému operátorovi:

1) Z měsíčního výpisu se vám ježí vlasy

Pakliže základ vašeho měsíčního vyúčtování přesahuje pětistovku a vy stále spoustu peněz doplácíte, nejspíš pro vás daný balíček není vhodný. V dnešní době neomezené tarify nestojí tisíce, a možná budete překvapeni, že neomezené volání a SMS do všech sítí včetně 200 MB dat si dopřejete i za 499 Kč. 

A kdo že takto výhodný tarif nabízí? Není to nikdo jiný, než O2.

2) Dokupujete si data

Každý to nejspíš zažil – to nevinné, nepříjemné a mnohdy překvapivé oznámení, že váš datový limit byl již bohužel vyčerpán.

Věděli jste, že….

… u O2 si data nemusíte obnovovat, ale jednoduše si je ulovíte? Zdarma a podle toho, kolik zrovna potřebujete. Přivítejte nástupce mobilní aplikace Pokemon Go, s tím rozdílem, že tento druh virtuálního lovu pro vás bude mnohem užitečnější.

Kde data hledat?

Speciální mapa vám odhalí, na jakých místech se porce dat ukrývá a také, co pro její získání musíte splnit. Podívejte se na Datomat a zjistěte, zda se zrovna u vašeho domu nenachází opuštěných 10 GB dat.

Datomat O2

Data jsou k mání po celé ČR a jejich sběr se vztahuje téměř na všechny Tarify pro mladé. Vyberete-li si např. tarif [:kůl:] 2 GB, dalších 20 G dat pak získáte ihned pouhou registrací na platformu Datomat.

3) Neznáte bonusy, které jsou součástí některých balíčků

Výše zmiňovaný lov dat ovšem není konečná. To, že se kdejaký operátor kasá s ubohým příspěvkem na mobilní telefon, se nedá srovnávat s bonusy, jimiž si své klienty hýčká O2. 

Dámy jistě ocení mobilní telefon se slevou až 4 000 Kč, pánové zase příspěvek na Xbox. Například s tarifem FREE 1,5 GB vás čeká nejen hodnotný příspěvek na elektroniku, ale také neomezená data pro Spotify, nebo třeba kredit na nákup audioknih. 

Za další velice lákavý lze považovat tarif O2 Spolu. Skvěle se hodí jak pro rodiny, tak i pro přátele, jeho výhod si ovšem užijete i ve dvou.

Jak to funguje? 

Dejme tomu, že jste čtyřčlenná rodina a všichni rádi surfujete na internetu. Občas vás už stolní hry nebaví, a tak zapnete televizi, abyste posléze zjistili, že program není o nic zajímavější než výhled z okna. 

O2 myslí na všechno. Samozřejmostí je neomezené volání a SMS do všech sítí pro každého člena a 3 GB nálož dat k tomu. O zábavu se postará O2 TV, neboť v rámci tarifu ji získáte za symbolickou 1 Kč. S 81 kanály se proto rozlučte s větou: “Ach jo, dneska zase nic nedávají”

Zdá se vám to za 2 498 Kč stále málo? Udělejte si letos místo pod stromečkem – na Xbox či mobilní telefon se slevou 16 000 Kč ho tam budete potřebovat.

4) Nejste spokojeni s internetem doma

Platíte-li za internet měsíčně víc, než je zdrávo, a i přesto se při pomalém načítání videí v HD kvalitě rozčilujete, pak je zřejmě nejvyšší čas dát poskytovateli sbohem. Internet HD od O2 vám za 499 Kč naservíruje videa v kvalitě kina a bez čekání. Součástí internetu je i virtuální technik, který bude dohlížet, aby vše fungovalo, jak má.

Přemýšlíte o HD Internetu? Skvělé. Po jeho zřízení si odečtěte 100 Kč od jakéhokoli tarifu! 

Jak už jste nejspíš zjistili, nejvýhodnějšími tarify se může pyšnit právě O2. Neplaťte víc, než musíte a zvažte výběr nového tarifu. Své stávající telefonní číslo si můžete ponechat a celý proces navíc proběhne online. Stačí zavolat na bezplatnou linku 800 02 02 02 a zkušení odborníci se vám budou s radostí věnovat.

KP

zdroj: O2

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků