Active O2

Nadopujte se kyslíkem!

Titulka pro: Active O2

 

Nadopujte se kyslíkem!

 

Nejčistší minerální voda z bavorských Alp obohacená přírodním kyslíkem ACTIVE O2 je ideální nápoj pro všechny aktivity. Při procházkách nebo nakupování, při běhání nebo na kole, sportovci stejně jako ti, kdo preferují zdravý životní styl, vědí, že tělo potřebuje tu nejlepší vodu. ACTIVE O2 s minerální vodou Adelholzener z bavorských Alp a 15násobným obsahem přírodního kyslíku ve srovnání s normální minerální vodou.

Novinkou na trhu je stále vyhledávanější příchuť maliny, která rozšiřuje stávající sortiment pěti ovocných příchutí.

 

Přírodní minerální vody pocházející z regionu Bad Adelholzen. Minerální voda Adelholzener pro ACTIVE O2 je od přírody čistá. Za to vděčí svému zvláštnímu původu. Pochází přímo z hloubky 140 metrů z přírodní rezervace na úpatí bavorských Alp. Přirozená nepropustná vrstva jílu o mocnosti 40 metrů vodu chrání před veškerými povrchovými vlivy, a díky tomu zachovává její jedinečnou čistotu. Přírodní rezervace Bergener Moos, kde pramení, požívá jako evropsky významná lokalita nejpřísnější ochrany. Minerální voda z úpatí Alp obsahuje hořčík a vápník, má však nízký obsah sodíku, a proto je ideální pro vyváženou stravu.

Kyslíková voda ACTIVE O2 je obohacená o přírodní kyslík, obsahuje minimálně 50 mg kyslíku v litru. Odborné studie ukazují, že kyslík obsažený v ACTIVE O2 je absorbován do těla přes trávicí systém, zvyšuje hladinu kyslíku v krevním oběhu a povzbuzuje aktivitu střev a jater. Urychluje tak látkovou výměnu, pomáhá odbourávat tuky a působí detoxikačně. Nesycená voda ACTIVE O2 s přírodním kyslíkem nastartuje organismus a podpoří fyzické i duševní zdraví.

V České republice je nesycená alpská voda ACTIVE O2 dostupná v šesti ovocných příchutích o objemu 750 ml nebo 500 ml. Můžete si vybrat mezi:

  • pomerančovou příchutí s dotekem citrónu
  • výraznou chutí broskve skvěle doplněnou bílým čajem
  • tradiční osvěžující chuť citrónu
  • jablka s exotickým nádechem kiwi
  • ovocná variace s příjemnou třešňovou chutí
  • novinkou je stále vyhledávanější chuť malin

 

Jednotlivé varianty ACTIVE O2 od sebe snadno rozeznáte podle barevně odlišených uzávěrů, které odpovídají ovocným příchutím. Nízká kalorická hodnota je samozřejmostí.

ACTIVE O2 je k dostání na čerpacích stanicích, v prodejnách DM drogerie, v síti prodejen BIO POINT, golfových hřištích, ve vybraných fitness a wellness studiích či v nezávislých obchodech za 45 Kč.

 

Komerční prezentace
Foto: Berma Praha s.r.o.
9. 5. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

JAKÉ KOUPIT OŘÍŠKOVÉ MÁSLO?

Dobrý den, nemáte prosím doporučení na kvalitní ...

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, poradíte prosím jaké doplňky užívat pro ...

KRYT NA TELEFON

Zdravím, kde se dá koupit kvalitní kryt, ale za nějakou ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz