Ochutnejte ACTIVE O2 minerální vodu Adelholzener z bavorských Alp s 15násobným obsahem přírodního kyslíku ve srovnání s normální minerální vodou.

 

Ochutnejte ACTIVE O2 minerální vodu Adelholzener z bavorských Alp s 15násobným obsahem přírodního kyslíku ve srovnání s normální minerální vodou.

 

Je vyrobena z přírodní minerální vody pocházející z regionu Bad Adelholzen. Je od přírody čistá. Za to vděčí svému zvláštnímu původu. Pochází přímo z hloubky 140 metrů z přírodní rezervace na úpatí bavorských Alp. Přirozená nepropustná vrstva jílu o mocnosti 40 metrů vodu chrání před veškerými povrchovými vlivy, a díky tomu zachovává její jedinečnou čistotu. Přírodní rezervace Bergener Moos, kde pramení, požívá jako evropsky významná lokalita nejpřísnější ochrany. Minerální voda z úpatí Alp obsahuje hořčík a vápník, má však nízký obsah sodíku, a proto je ideální pro vyváženou stravu.

Kyslíková voda ACTIVE O2 je obohacená o přírodní kyslík, obsahuje minimálně 50 mg kyslíku v litru. Odborné studie ukazují, že kyslík obsažený v ACTIVE O2 je absorbován do těla přes trávící systém, zvyšuje hladinu kyslíku v krevním oběhu a povzbuzuje aktivitu střev a jater. Urychluje tak látkovou výměnu, pomáhá odbourávat tuky a působí detoxikačně. Nesycená voda ACTIVE O2 s přírodním kyslíkem nastartuje organismus a podpoří fyzické i duševní zdraví.

Vybrat si můžete z příchutí jablka s exotickým nádechem kiwi nebo oblíbenou příchutí čerstvé maliny. Oblíbená je tradiční osvěžující chuť citrónu nebo pomerančová příchuť s dotekem citrónu. Celou řadu rozšiřuje příchuť broskve skvěle doplněná bílým čajem nebo ovocná variace s příjemnou třešňovou chutí stále vyhledávanější příchuť JAHODY.

ACTIVE O2 je k dostání na čerpacích stanicích, v prodejnách DM drogerie, BILLA, v síti prodejen BIO POINT, golfových hřištích, ve vybraných fitness a wellness studiích či v nezávislých obchodech.

 

Připravila: Katka
Foto: archiv firmy
12. 7. 2015
 


Diskuze: příspěvků