Tentokrát jsme v redakci objevili novinku, kterou jsme nebyli schopny výstižně popsat, protože jsme ji nevyzkoušeli. Ale strhlo nás Davidovo nadšení. Poprosili jsme ho, ať vám ji představí sám.

Tentokrát jsme v redakci objevili novinku, kterou jsme nebyli schopny výstižně popsat, protože jsme ji nevyzkoušeli. Ale strhlo nás Davidovo nadšení. Poprosili jsme ho, ať vám ji představí sám.

Pro mě, jako muže, je AgeLOCme stejne fascinujícím a vzrušujícím zážitkem, jako když jsem vyměnil svou tlačítkovou Nokii za dotekový smartphone. Je to revoluce a evoluce, tentokrát v oblasti osobní péče. Stejně, jako jsou na ústupu tlačítka u telefonu, přišel čas na příchod chytrých technologií i do našich koupelen. Díky AgeLOCme doslova cítím, že o sebe pečuji a dokonce mě to baví.

AgeLOCme je spojením nejmodernějších technologií, vyjímečného designu a přírodního řesení v oblasti osobní péče.

Přichází konec dobám, kdy muži hledají v koupelně svůj modrý hliníkový puk, odendávají víčko, pokládají ho na umyvadlo, odtrhávají hlinikový kryt, vkládají své prsty do bílé hmoty a mažou si na obličej vše, co na prstech zbyde. Hledají spadlé víčko pod umyvadlem, a kluzkými prsty zavírají puk a uklízí ho mezi manzelčin arsenál produktů, které stejně všechny nepoužívá, protože ji nesedí.

Místo kelímků a tub je tu AgeLOCme. Přístroj, co vypadá na první pohled jako kávovar, dokonce se do něj také dávají kapsle s náplněmi. Obsah kapslí si specifikuji v jednoduché a přehledné aplikaci v telefonu nebo počítači, tak jak zrovna chci, a to v závislosti na pleti, místě kde právě jsem, ročním období a dalších, pro mě specifických a individuálních potřeb. Na základě toho aplikace vybere z cca 2000 možností, vhodnou kombinaci denního a nočního krému i tři druhy sér, které jsou nejvhodnější pro mě a mou pleť.

Samotné používání je neuvěřitelně rychlé, zábavné, šetří spoustu času a je úžasně osvěžující. Jen vložíte ruku do otvoru, a přístroj sám namíchá potřebné a dostatečné množství péče o vaši pleť, která je skvěle vstřebatelná a účinná ve vícevrstvém 3D formátu, je hypoalergenní a bez nutných konzervantů, chemie a pesticidů.

Sérum a krém se namíchá přímo na mou dlaň a je nejaktivnější v okamžiku, kdy ho nanáším na vyčištěnou pleť. Přístroj se sám naučí můj režim a vždy se mi světelně připomene, abych nezapomněl. Ráno, když se dostanu do koupelny a večer, když se chystám jít spát.

 

Více informací a slevu na nákup získate na daves.nsproducts.com. Pokud Vás zajímá nákup se slevou, uveďte za své jméno zkratku MZ.


Připravil: David
Foto: Nuskin
18. 4. 2016


Diskuze: příspěvků