Andělika, markýza hydratace

Tajemství krásné pleti spočívá v její dostatečné hydrataci. Kosmetická společnost L’OCCITANE objevila fascinující účinky květiny anděliky lékařské a vytvořila pro vás kompletní řadu výrobků Andělika, která pleti poskytne aktivní hydrataci a rozzáří ji.

Titulka pro: Andělika, markýza hydratace

Tajemství krásné pleti spočívá v její dostatečné hydrataci. Kosmetická společnost L’OCCITANE objevila fascinující účinky květiny anděliky lékařské a vytvořila pro vás kompletní řadu výrobků Andělika, která pleti poskytne aktivní hydrataci a rozzáří ji.

Andělika lékařská byla již dlouho dobu využívána bylináři pro své tonizující
a ochranné vlastnosti
. V minulosti byla též nazývána „andělskou trávou“
a spojována s mnoha magickými až nadpřirozenými legendami a příběhy. Během 18. století se tradovaly legendy, že žvýkání kořene anděliky zajistí dlouholetost a vitalitu.

V zimě, když přijde první mráz, zastaví rostlina svůj růst a soustředí svoji energii esenciálního oleje do svých kořenů. Po příchodu léta využije andělika tuto energii k tomu, aby pokračovala v růstu s výjimečnou vitalitou a rychlostí.

Tyto zajímavé vlastnosti anděliky zaujaly společnost L’OCCITANE natolik, že se rozhodla její účinky lépe prozkoumat a využít pro vytvoření nové řady péče o pleť. Díky svým kořenům, do kterých soustředí spousty vody, se andělika vyznačuje výjimečnou vitalitou, schopností růst velmi rychle a dorůstat až do výšky dvou metrů. Výjimečné hydratační účinky z kořenů anděliky můžete vyzkoušet v nové řadě Andělika.

Výrobky z řady Andělika obsahují speciální andělikovou vodu a andělikový esenciální olej v bio kvalitě pro dokonale hydratovanou a rozzářenou pleť. Tajemství krásné pleti spočívá v několika krocích.

Prvním krokem v péči o krásnou pokožku je její čištění pomocí Hydratačního čisticího gelu Andělika. Gel jemně odstraní make-up a zároveň chrání hydrolipidický film pokožky. Druhým krokem je dočištění pleti Hydratační tonizační vodou Andělika. Nyní je pleť připravena na aplikaci přípravků z denní péče.

Pro redukci tmavých kruhů pod očima a otoků naneste lehký Hydratační oční roll-on Andělika, který osvěží a vyhladí oční okolí. Okamžitou a dlouhotrvající hydrataci poskytne pleti Hydratační krém Andělika, který zlepší pružnost pokožky a ochrání ji proti volným radikálům.

Nejen při prvních jarních paprscích je vhodné použít péči, která pleť vyživí a zároveň ochrání. Pro normální až smíšenou pleť z řady Andělika je k dispozici Hydratační ochranný fluid SPF 15 s nemastnou texturou. Vysokou ochranu před poškozením pleti slunečním zářením pak poskytuje Hydratační ochranný fluid SPF 40.

Připravila: Katka
Foto: L’OCCITANE
30. 3. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VYBAVENÍ KOUPELNY

Zdravím kde se dají koupit opravdu kvalitní ručníky?

BATOH

Zdravím, doporučíte mi prosím batoh pro dcerku na druhý ...

HRAČKA PRO HOLČIČKU

Zdravím, poradíte prosím příslušenství k Barbínce, se ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz