Tipy

Andělika, markýza hydratace

Tajemství krásné pleti spočívá v její dostatečné hydrataci. Kosmetická společnost L’OCCITANE objevila fascinující účinky květiny anděliky lékařské a vytvořila pro vás kompletní řadu výrobků Andělika, která pleti poskytne aktivní hydrataci a rozzáří ji.

Tajemství krásné pleti spočívá v její dostatečné hydrataci. Kosmetická společnost L’OCCITANE objevila fascinující účinky květiny anděliky lékařské a vytvořila pro vás kompletní řadu výrobků Andělika, která pleti poskytne aktivní hydrataci a rozzáří ji.

Andělika lékařská byla již dlouho dobu využívána bylináři pro své tonizující
a ochranné vlastnosti
. V minulosti byla též nazývána „andělskou trávou“
a spojována s mnoha magickými až nadpřirozenými legendami a příběhy. Během 18. století se tradovaly legendy, že žvýkání kořene anděliky zajistí dlouholetost a vitalitu.

V zimě, když přijde první mráz, zastaví rostlina svůj růst a soustředí svoji energii esenciálního oleje do svých kořenů. Po příchodu léta využije andělika tuto energii k tomu, aby pokračovala v růstu s výjimečnou vitalitou a rychlostí.

Tyto zajímavé vlastnosti anděliky zaujaly společnost L’OCCITANE natolik, že se rozhodla její účinky lépe prozkoumat a využít pro vytvoření nové řady péče o pleť. Díky svým kořenům, do kterých soustředí spousty vody, se andělika vyznačuje výjimečnou vitalitou, schopností růst velmi rychle a dorůstat až do výšky dvou metrů. Výjimečné hydratační účinky z kořenů anděliky můžete vyzkoušet v nové řadě Andělika.

Výrobky z řady Andělika obsahují speciální andělikovou vodu a andělikový esenciální olej v bio kvalitě pro dokonale hydratovanou a rozzářenou pleť. Tajemství krásné pleti spočívá v několika krocích.

Prvním krokem v péči o krásnou pokožku je její čištění pomocí Hydratačního čisticího gelu Andělika. Gel jemně odstraní make-up a zároveň chrání hydrolipidický film pokožky. Druhým krokem je dočištění pleti Hydratační tonizační vodou Andělika. Nyní je pleť připravena na aplikaci přípravků z denní péče.

Pro redukci tmavých kruhů pod očima a otoků naneste lehký Hydratační oční roll-on Andělika, který osvěží a vyhladí oční okolí. Okamžitou a dlouhotrvající hydrataci poskytne pleti Hydratační krém Andělika, který zlepší pružnost pokožky a ochrání ji proti volným radikálům.

Nejen při prvních jarních paprscích je vhodné použít péči, která pleť vyživí a zároveň ochrání. Pro normální až smíšenou pleť z řady Andělika je k dispozici Hydratační ochranný fluid SPF 15 s nemastnou texturou. Vysokou ochranu před poškozením pleti slunečním zářením pak poskytuje Hydratační ochranný fluid SPF 40.

Připravila: Katka
Foto: L’OCCITANE
30. 3. 2011


Diskuze: příspěvků