Tipy

Antiperspiranty Perspirex

Silné a nadměrné pocení může být příčinou mnoha společenských nepříjemností.

 

Silné a nadměrné pocení může být příčinou mnoha společenských nepříjemností. Způsobuje osobní nejistotu, znesnadňuje kontakt s okolím, je překážkou při běžných a každodenních činnostech, omezuje při práci.

 

Pokud také trpíte tímto problémem a nemůžete najít vhodné a účinné řešení, vyzkoušejte nové vysoce účinné antiperspirant Perspirex, které poskytují dokonalou ochranu proti nadměrnému pocení v oblasti podpaží (Original Roll-on, 25 ml, 320 Kč) a na dlaních a chodidlech (Hand and Foot Lotion, 100 ml, 430 Kč).

Pouhá jedna aplikace těchto antiperspirantů zůstává účinná pod dobu minimálně tří dnů. Perspirex je neparfémovaný a nešpiní, jeho složky reagují s vodou v potních žlázách a tím je uzavírají a snižují produkci potu až o 65 %! Přípravky využívají chlorid hlinitý, který zamezuje pocení i zápachu, a systém péče o pokožku APX, jenž minimalizuje podráždění běžně spojené s používáním jiných antiperspirantů s obsahem chloridu hlinitého.


Jak se používá?

Přípravky Perspirex se aplikují denně, vždy večer před spaním, a to po dobu, než se dostaví požadovaný výsledek (obvykle jeden týden). Poté se používá zhruba každou třetí noc. V případě citlivé pokožky se aplikuje každý druhý večer po dobu dvou týdnů. Kůže musí být před aplikací zcela suchá a nepoškozená. Po nanesení se nechává zaschnout, ráno jej smyjete mýdlem a vodou.
 

PERSPIREX můžete zakoupit v síti parfumerií FAnn a v drogeriích dm. 

Více informací na www.prestigeproducts.cz.

 

Připravila: Katka
Foto: Prestige Products
10. 8. 2015


Diskuze: příspěvků