ASTROTYP

ENERGIE DNE

ikona astrotypu
tapír
Silně vnímavý den, velmi citlivý, lidský. Všichni si vycházejí vstříc. Všem jako by šlo o plnění našich potřeb. Někdy však můžeme mít pocit, že jsou lidé proti nám, protože jen nerozlišujeme co je naše „zbožné přání“ a co je naše skutečná potřeba. Takže si raději nechte pomoci. Neprohloupíte. Jednání budou velmi empatická a vstřícná. Společenské aktivity velmi vhodné pro charitativní akce.

ENERGIE MĚSÍCE

ikona astrotypu
Had

Had vždy spoléhá na svoji intuici, svůj úsudek, nepotřebuje žádné rady od ostatních. Většinou mívá i pravdu a tím dostává své okolí do nepříjemných situací. Je si se sebou tak jist, že mnohdy může působit jako nedobytná pevnost. Mívá o sobě opravdu vysoké mínění, svoji sebejistotu dává vždy najevo. Je to ale jeho obrana, aby se nikdo nedostal do jeho nitra, které je velmi křehké, citlivé. Had si jen tak s někým netyká, právě proto, že se nerad otevírá ostatním.

Had je velmi náročný, nejen na sebe, ale i na své okolí. Had musí mít kolem sebe dokonalost, miluje kvalitu a to, co je správné. Nesnáší povrchnost, lež, úskoky a lajdáctví. Had vždy musí být první, pořizuje si novinky mezi prvními, aby byl nejlepší. Vše musí být kvalitní. Tomu odpovídá ale i prostředí, kde žije a pracuje. Musí mít neustále uklizeno, vše musí mít své místo a dokonale sladěné. Může působit i jako člověk s narcistickými sklony.

Had bývá velmi často mocný, majetný a úspěšný. Díky vrozenému šestému smyslu si vše dokáže dokonale spočítat a uspořádat dopředu, aby ho někdo nepřekvapil. Dokáže dlouho čekat na správnou příležitost a té se potom chopit. Vše má předem do detailů rozpracované, jelikož o všem přemýšlí velmi důkladně a do hloubky.

Nikdy se nesnažte Hada podvést nebo porušit některá ujednání. Had si dlouho pamatuje a jeho zášť bývá na celý život. Had zkrátka neodpouští a jeho pomsta bývá velmi krutá, v tom bývá mistrem. Dokáže vám tak znepříjemnit život, že je vždy lepší být s Hadem za dobře. Bohužel Had je velmi nečitelný a mnohdy na něm vůbec nepoznáte, co si vlastně myslí. Tím, že je silný introvert a vše si snaží srovnat sám v sobě, nedává okolí šanci mu jakkoli pomoci. Mnozí Hadi v životě trpí depresemi a mají sklon k neurotickým reakcím.

Hadi jsou ale také vášnivými milovníky. Na svou oběť si dokáží počkat a potom chňapnou a už nepustí. Svůj protějšek drží zkrátka a bývají velmi žárliví. Když se ale nabaží, klidně jdou lovit dál. Nicméně Hadům takový přelétavý život nedělá dobře, protože mají rádi správné věci a nevěra rozhodně správná není.

Tím, že je Had velmi citlivý, můžete se klidně na Hada obrátit, budete.li mít nějaké problémy. Rád vám pomůže, má šestý smysl a jeho rady a předvídavost jsou mnohdy neocenitelné. Jen po něm nikdy nechtějte půjčit peníze, protože by vám je stejně nepůjčil. Ale poradí vám, kde a jak si peníze můžete vydělat

Období ve znamení Hada
Toto období nás více bude nutit do přemýšlení a důkladného zvažování. Inteligentní Had nenechá nic náhodě, vše musí mít pevný základ. Had má rád, když jsou věci správně, když je vše tak, jak má být. Kvalitní, jasné, přesné. Nemá rád lsti, to pak okamžitě nekompromisně startuje. Mnohé toto období bývá proto celkem bouřlivé, pakliže nedopřejete Hadovi, aby si vše v klidu rozmyslel. Snaží se najít společnou řeč a domluvit se. Když to ale nejde na úrovni a po dobrém, dokáže být velmi krutý.

Rozhodně se v tomto období vyvarujte lžím a podvodům, to Had opravdu nemá rád. Také si dejte pozor na hazard, o mnoho byste mohli přijít. Nejen finančně, ale i citově. Ani hazard s láskou se nevyplácí. Možná přibude i žárlivých scén, proto buďte opatrní a nedrážděte moc svého partnera. Nicméně pro lásku a milostné chvíle má Had velké pochopení a rád si užívá sexuální radovánky.

V tomto období se ale bude dařit umění, módě a kráse. Had miluje krásné a kvalitní věci, proto si udělejte radost nějakým uměleckým skvostem nebo oživte šatník originálním kouskem. Vytříbený vkus bude tuto dobu hrát velkou roli. Zajděte si do drahé a luxusní restauraci a nezlobte se přitom na sebe, že tak utrácíte. Had potřebuje mít pocit luxusu a dojem, že je opečováván těmi nejlepšími. S Hadem se vždy dostanete na vyšší úroveň, bude záležet jen na vás, zda to ustojíte. Vytříbené a slušné chování je podmínkou. Takže si oprašte základy společenského chování, budete je potřebovat. Had také velmi rád a hodně čte, nejvíce čtenářů je právě mezi Hady, jsou to opravdoví knihomolové.

Rovněž obchodním záležitostem se bude dařit, ale jen na poctivých a pevných základech, nejlépe založených na tradicích. Nic riskantního nebo povrchního, kde nejde o hloubku a opravdovou věc. Žádný konzum, ale kvalita. Raději méně, ale kvalitně.

Přejeme mnoho krásných dní ve společnosti šarmantního, i když náročného Hada.

Ing. Jiří a Dagmar Černákovi
Byu Feng Shui centrum

ENERGIE ROKU

ikona astrotypu
Ohnivý kohout

Ohnivý Kohout přináší mnoho změn, se kterými musíme počítat. Z hlediska zvěrokruhu je Kohout desáté zvíře, tj. rychle se blížíme ke konci daného cyklu. Kohout po nás bude chtít, abychom se na tento konec co nejlépe připravili, abychom měli dobré výchozí pozice na velkou změnu, která přijde v roce 2020 s vládou Kovové Krysy.


A protože se jedná o závěrečné etapy dvanáctiletého cyklu, bude Kohout vyžadovat, abychom vše dokončili. Vytvoří nám dobré podmínky proto, abychom si jasně utřídili, co ještě máme dokončit, co je již hotové a co naopak z našich životů vyloučit, protože již není vhodné se tím dále zabývat. Třídění je velice důležité. Jeho úkolem je zachovat to, co nám pomůže dobře vykročit do nového cyklu a naopak se zbavit všeho, co nás může oslabovat a vyčerpávat. Proto si v tomto roce udělejte opravdu co nejlepší pořádek ve svém životě. Zhodnoťte, co je pro vás důležité a co vám pomůže do dalších let. Na tyto aktivity se pak letos co nejvíce zaměřte a snažte se je dotáhnout do co nejlepšího konce. Měli byste se snažit co nejvíce zhodnotit vaši dosavadní „úrodu“. Ta bude základem dobrého a kvalitního startu do nové etapy vašeho života.


Vše ostatní ze svého života v tomto roce eliminujte. To, co vám již neslouží, již nepotřebujete a proto to musí pryč. Nejsou to jen věci, ale také různé aktivity nebo lidé. Kohout bude chtít, abyste ukončili vše –to dobré dotáhnout do zdárného konce a to špatné ze života vyškrtnout.


Nemáte již ani čas, ani moc energie na to, abyste se zabývali něčím, co vás jen vyčerpává a co vám nic dobrého do života nepřináší. Proto to co nejrychleji ukončete. Pokud to neuděláte, budete s tím mít v roce 2018, kdy bude vládnout Zemitý Pes, velké problémy. V roce Ohnivého Kohouta se zaměřte na detaily. Vše dotáhněte do konce pomocí soustředěné práce, vnímejte maličkosti a ujistěte se, že vše je opravdu tak jak má být. Kohout chce soulad, vše musí ladit a do sebe dokonale zapadat. Nenechte si proto žádný detail ujít. Pro Kohouta je důležité ocenění jeho práce. Proto v tomto roce hodně chvalte a snažte se dělat vše tak, abyste i vy sklidili značný díl pochval a ocenění. Ale nedělejte nic pro ocenění sebe sama, ale výsledků své práce. Tu co nejvíce prezentujte a ukažte, co vše jste dokázali a buďte na to dostatečně pyšní a hrdí.


V roce 2017 se vyhýbejte konfliktům. Pokud někde hrozí boj, vyhněte se tomu. Rozbroje vás letos jen vyčerpají a ikdyž dosáhnete svého, nebude to stát za to. Pokud se chcete naladit na dokonalé energie Ohnivého Kohouta, podívejte se na dokumentární film První květnové pondělí na HBO GO, nebo v pravidelném vysílání HBO 10.2. ve 14:10. Vše, co v tomto filmu uvidíte, je prezentací toho, co Ohnivý Kohout dokáže.

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VITAMÍNY V TĚHOTENSTVÍ - FEMIBION ČI JINÉ?

Ženy, berete nějaké vitamíny v těhu? Četla jsem na ...

PEJSCI - KONZERVY

Dobrý večer, našly by se tu nějaké pejskařky? Mám dotaz ...

VITAMÍNY NA NAMÁHANÉ KLOUBY

Co namáhané klouby potřebují nejvíc? Doplňujete u sebe ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz