ASTROTYP

ENERGIE DNE

ikona astrotypu
vlaštovka
Další den jakoby zásah z hůry. Tento den vypadá velmi křehce, nejistě. Den, který je lepší, než vypadá. Všechno bude plynout ke svému přirozenému konci. Některé věci tento den vůbec nebudete chápat, ale to nevadí. Stačí vědět, že tento den spěje vše ke zdárnému konci. Tak to nechme jen plynout. Jednání budou velkorysá, zdá se, že všem záleží na vašich potřebách. Společenská setkání budou plni soucítění, všichni vám budou chtít vyjít vstříc, budou mít k vám velkou náklonnost. Vhodné pro setkání s blízkými lidmi, kteří pro nás mohou něco udělat.

ENERGIE MĚSÍCE

ikona astrotypu
krysa

 

Dokáže být též velkorysá, ale jen v případě vlastní rodiny, to by se rozdala. Pro svoje děti a manžela dokáže sehnat nemožné a dělá to i ráda. Postará se i o ostatní příbuzenstvo ale nikoliv nezištně. Když někoho nakrmí a poskytne mu přístřeší, okamžitě ho zapojí do domácích prací, ona zadarmo nic dělat nebude. Nicméně dokáže sehnat úplně cokoliv – jídlo, oblečení, věci, ale i informace. Krysa miluje proces hromadění, proto je velmi dobrá obchodnice, ta vám vnutí cokoliv, aniž byste danou věc potřebovali. Bohužel jí výdobytky svého snažení a obchodního umu moc dlouho nevydrží, protože peníze dokáže velmi rychle utratit. Ona se tím ale vůbec netrápí, protože si je sama sebou jista, že brzy vydělá další peníze. A většinou se jí to i daří, málokdy žije v bídě a musí se nějakým způsobem omezovat. Na vlastní rodině nikdy nešetří, ostatním ale může připadat jako skrblík, nerada půjčuje své peníze.
Krysa je velmi přizpůsobivá, proto si dokáže poradit téměř v každé situaci. Mezi její přednosti patří vynikající intuice, rozvážnost a pohotovost. Vždy si dokáže vybrat tu nejschůdnější cestu, aby co nejplynuleji a s nejmenšími překážkami dosáhla svého cíle. A ona vždy do vytyčeného cíle dojde, její ctižádost je obrovská. Někdy může působit zbrklým dojmem, protože toho chce stihnout opravdu mnoho. Měla by se ale více soustředit na dokončení toho, co začala, jenom tak může získat. A jí dělá samozřejmě dobře, když dosáhne svého a ještě dobře zaplaceno. I přesto, že je krysa vybavena silnou intuicí a přirozenou schopností vycítit nebezpečí, dostává se mnohdy díky své chamtivosti a lákavým příležitostem do potíží. Neměla by být tak zbrklá a vše si pečlivě zvážit. To ale kryse dělá velký problém, vše totiž řeší v rychlosti.
Krysa, i když na to nevypadá, tak je emocionálně založena. Miluje svoje děti, manžela a svůj domov. Ale pozor, nikdy to nebude taková ta mazlící se a hřejivá maminka, která dává pocit tepla domova a vroucí lásku. Ráda se pouze o vše postará, zařídí, sežene. To jí jde, to umí a to jí dělá radost.
Krysa je neskutečně aktivní a neustále v pohybu, energie má na rozdávání.
O tom, že je krysa velmi zručná obchodnice, jsme se již zmiňovali. Proto budete-li potřebovat do svého týmu obchodního zástupce, vyhledejte zrozence krysy, peníze se vám díky ní jen pohrnou. Nebo když budete chtít někde něco sehnat, zjistit, zařídit, zavolejte kamarádce kryse, určitě bude vědět, kde co hledat, kam se obrátit, komu zavolat. V tom je opravdu neskutečně úžasná.
Díky své komunikativní schopnosti má velmi ráda společnost a zábavu. Je velmi příjemná společnice a nezkazí žádnou legraci. Ale dejte si pozor, když byste jí náhodou zahnali do kouta a naléhali na ni. To dokáže být nepříjemná, protivná a je schopna na vás i zaútočit. V takovém případě je velmi agresivní a raději jí jděte z cesty.
Měsíc pod vedením Krysy bude přát především obchodním, finančním a investičním záležitostem. V tomto období můžete přijít k velkému bohatství, jen nesmíte být příliš ukvapení a vše si náležitě promyslet. Pozor však na to, že krysa také umí vše rychle rozfofrovat, tak aby se vám nestalo: „lehce nabyl, lehce pozbyl“. Toto období možná bude i více hádavé, bude docházet k neshodám a nedorozumění, ale nebudou až tak dramatická. Můžete ho ale využít k chození do společnosti a za zábavou. Krysa miluje lidi a ráda s nimi komunikuje. V tento čas se snažte co nejvíce zařídit, zjistit, vyhledat a nashromáždit. S podporou krysy vám to půjde velmi snadno, v tom je opravdu jedinečná.
Proto využijte energii krysy na nakupování a shánění dárků pro svoje blízké, bude jí to opravdu bavit.
Přejeme vám krásné předvánoční období v měsíci krysy.
Ing. Jiří Černák a Dagmar Černáková,
Poradci Feng Shui a čínské astrologie
www.byu.cz, 602 556 479, dasa@byu.cz

ENERGIE ROKU

ikona astrotypu
Ohnivý kohout

Ohnivý Kohout přináší mnoho změn, se kterými musíme počítat. Z hlediska zvěrokruhu je Kohout desáté zvíře, tj. rychle se blížíme ke konci daného cyklu. Kohout po nás bude chtít, abychom se na tento konec co nejlépe připravili, abychom měli dobré výchozí pozice na velkou změnu, která přijde v roce 2020 s vládou Kovové Krysy.


A protože se jedná o závěrečné etapy dvanáctiletého cyklu, bude Kohout vyžadovat, abychom vše dokončili. Vytvoří nám dobré podmínky proto, abychom si jasně utřídili, co ještě máme dokončit, co je již hotové a co naopak z našich životů vyloučit, protože již není vhodné se tím dále zabývat. Třídění je velice důležité. Jeho úkolem je zachovat to, co nám pomůže dobře vykročit do nového cyklu a naopak se zbavit všeho, co nás může oslabovat a vyčerpávat. Proto si v tomto roce udělejte opravdu co nejlepší pořádek ve svém životě. Zhodnoťte, co je pro vás důležité a co vám pomůže do dalších let. Na tyto aktivity se pak letos co nejvíce zaměřte a snažte se je dotáhnout do co nejlepšího konce. Měli byste se snažit co nejvíce zhodnotit vaši dosavadní „úrodu“. Ta bude základem dobrého a kvalitního startu do nové etapy vašeho života.


Vše ostatní ze svého života v tomto roce eliminujte. To, co vám již neslouží, již nepotřebujete a proto to musí pryč. Nejsou to jen věci, ale také různé aktivity nebo lidé. Kohout bude chtít, abyste ukončili vše –to dobré dotáhnout do zdárného konce a to špatné ze života vyškrtnout.


Nemáte již ani čas, ani moc energie na to, abyste se zabývali něčím, co vás jen vyčerpává a co vám nic dobrého do života nepřináší. Proto to co nejrychleji ukončete. Pokud to neuděláte, budete s tím mít v roce 2018, kdy bude vládnout Zemitý Pes, velké problémy. V roce Ohnivého Kohouta se zaměřte na detaily. Vše dotáhněte do konce pomocí soustředěné práce, vnímejte maličkosti a ujistěte se, že vše je opravdu tak jak má být. Kohout chce soulad, vše musí ladit a do sebe dokonale zapadat. Nenechte si proto žádný detail ujít. Pro Kohouta je důležité ocenění jeho práce. Proto v tomto roce hodně chvalte a snažte se dělat vše tak, abyste i vy sklidili značný díl pochval a ocenění. Ale nedělejte nic pro ocenění sebe sama, ale výsledků své práce. Tu co nejvíce prezentujte a ukažte, co vše jste dokázali a buďte na to dostatečně pyšní a hrdí.


V roce 2017 se vyhýbejte konfliktům. Pokud někde hrozí boj, vyhněte se tomu. Rozbroje vás letos jen vyčerpají a ikdyž dosáhnete svého, nebude to stát za to. Pokud se chcete naladit na dokonalé energie Ohnivého Kohouta, podívejte se na dokumentární film První květnové pondělí na HBO GO, nebo v pravidelném vysílání HBO 10.2. ve 14:10. Vše, co v tomto filmu uvidíte, je prezentací toho, co Ohnivý Kohout dokáže.

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

BION3

Má někdo zkušenost s Bion3? Jsou to multivitamíny s ...

NÁPLNĚ DO ELEKTRONICKÝCH CIGARET

Zdravím, máte prosím zkušenost s náplněma do ...

VITAMÍNY V TĚHOTENSTVÍ

Ahoj, měla bych dotaz na maminky. Zajímalo by mě jestli jste ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz