ASTROTYP

ENERGIE DNE

ikona astrotypu
bezrohý drak
Tento den je jako stvořený pro přetvářku, má v sobě velké pochybnosti. Jakékoliv rozhodnutí tento den je opředeno vnitřní pochybností, zda jsme se rozhodli správně. Jednání tento den budou příjemná, avšak nemusí přinést velké výsledky. Společenská zábava dnes asi bude váznout. Není to vhodný den pro velká rozhodnutí.

ENERGIE MĚSÍCE

ikona astrotypu
Pes

24.9. – 22.10.    19 – 21 hod

Pes je nejloajálnější zvíře zvěrokruhu, věrný, čestný, pečlivý, spravedlivý, poctivý, ale i pedantský, pesimistický, chladný a cynický. Proto tento měsíc bude velmi rozporuplný, vždy bude záležet, jakého psa si sami zvolíte. Zda to bude hravé štěně, které je velmi milé, přítulné a plné očekávání, aby mohlo splnit každé páníčkovo přání. Nebo starý pes, který má rád svůj klid a řád, rodinu, pelíšek, bezpečí a má rád věci tak, jak mají být. Ne nadarmo se říká, že „starého psa novým kouskům nenaučíš“. Navenek působí dojmem šťastného, veselého a spokojeného člověka, uvnitř se může trápit starostmi a obavami. Svět mnohdy vidí jen černobíle, takže buď jste přítel Psa nebo nejste, nic mezitím.

Tento rok je měsíc Psa, který je pod vlivem prvku kovu, podpořen ještě jedním kovem a to kovem roku. Proto bude více bojovnější než v jiných letech. Kov má rád řád a pořádek, stejně tak Pes. Proto tam, kde je chaos, bude chtít Pes dát vše do pořádku a to do nejmenších detailů. Tím, že je Pes velmi poctivý a opravdu velmi silně vnímá mravní zásady, nepoctivci budou mít tento měsíc smůlu. Pes je velkým strážcem a ochráncem všeho dobrého a správného, obzvláště svého domova. Když někdo napadne jeho rodinu, jeho pána nebo to může být i autorita ze zaměstnání, dokáže nepřítele zahnat velmi rychle a důrazně. To dokáže i skočit a kousnout. A není se čemu divit, Pes je prostě jen věrný a velký ochranář.

Tento měsíc díky Psovi, který je velmi spravedlivý a bojovník za rovnost a svobodu, bude více ukazovat na charitativní a dobročinné akce. Donutí vás více přemýšlet o opravdových hodnotách, mravní čistotě, vztahu k penězům. Budete více citlivější a vnímavější k našemu okolí, útlaku a křivdám. Jakákoliv nespravedlnost vám nebude dělat dobře.

Možná se vám tento měsíc bude stávat, že budete více nezištně pomáhat ostatním nebo naopak někdo se bude obětovat a pomůže vám. Někdy tato obětavost může hraničit až se sebezapřením. Psovi to ale dělá dobře, problém je v tom, že pes pomáhá bez ohledu na to, zda je jeho pomoc ve jménu dobra či zla, on je jen věrný svému pánovi. Nicméně, vzhledem k jeho mravním zásadám a smyslu pro čestnost a řád, měl by mít jasno i v tomto ohledu.

Je inteligentní a velkorysý, materiální výhody ho nezajímají. Jemu jde především o správnost. V práci se na něho můžete vždy spolehnout, do všeho jde s plným nasazením a idealismem.

Pes je i dobrý pozorovatel, vždy s otevřenýma očima vnímá, co se děje kolem něj. Má rád, když s ním všichni jednají na rovinu, takovou tu omáčku a květnaté řeči přímo nesnáší. Proto může mnohdy působit chladným a upjatým dojmem. Ve společnosti se necítí úplně ve své kůži, raději poslouchá, než by byl zábavným společníkem, mnohdy totiž říká nesmysly a pak se za to stydí. Je i velkým pochybovačem a kritikem, proto se ve společnosti necítí úplně nejlépe, působí v ní jako velký morous, kterému se věčně něco nelíbí. On ale jen chce, aby vše bylo tak, jak má být. Nic neošizeného nebo nepoctivého. Také nezapomíná na křivdy a neodpouští zradu, to je potom většinou dlouhodobý stav.

Pes má velmi silný smysl pro rodinu, která je pro Psa velkým a celoživotním závazkem. Pes rodinu sám od sebe nikdy neopouští a snaží se ji za každou cenu udržet. Rodina je pro Psa celý jeho život. Je velmi zodpovědný, vždy se na něho můžete spolehnout, problémem je jeho upjatost a chladnost, která s věkem stoupá a ve stáří může být někdy až nesnesitelný a pedantský. Jistě si pamatujete film „Mravnost nade vše“, tak přesně takový je Pes. Pro rodinu by se rozdal, ale musí v ní být jasný řád a pořádek.

Tím, že je Pes velmi silný nejen v zásadách, mnohdy má i pevné zdraví, především imunitu. Proto tento měsíc je vhodný, budete-li napomáhat své imunitě a podpoříte ji přípravky, které imunitu podporují a harmonizují. Tím se připravíte na následující zimní období a budete více chráněni. Vždy je lépe řešit své zdraví preventivně a nečekat, až vás nějaká ta choroba skolí, protože nebudete připraveni.

Přejeme vám, aby jste měsíc ve znamení Psa přežili co nejradostněji, nenechali se vytočit cynickým a pedantským chováním svého nadřízeného nebo partnera, nebyli terčem posměchu ve společnosti za nejapnou připomínku a netrápili se zbytečnými starostmi. A věříme, že v případě nouze, vám nějaký Pes pomůže nebo vy budete součástí nějaké charitativní akce a naopak vy pomůžete někomu jinému. Tento měsíc je zkrátka ve znamení obětavosti, pomoci ostatním a konání dobra.

ENERGIE ROKU

ikona astrotypu
Ohnivý kohout

Ohnivý Kohout přináší mnoho změn, se kterými musíme počítat. Z hlediska zvěrokruhu je Kohout desáté zvíře, tj. rychle se blížíme ke konci daného cyklu. Kohout po nás bude chtít, abychom se na tento konec co nejlépe připravili, abychom měli dobré výchozí pozice na velkou změnu, která přijde v roce 2020 s vládou Kovové Krysy.


A protože se jedná o závěrečné etapy dvanáctiletého cyklu, bude Kohout vyžadovat, abychom vše dokončili. Vytvoří nám dobré podmínky proto, abychom si jasně utřídili, co ještě máme dokončit, co je již hotové a co naopak z našich životů vyloučit, protože již není vhodné se tím dále zabývat. Třídění je velice důležité. Jeho úkolem je zachovat to, co nám pomůže dobře vykročit do nového cyklu a naopak se zbavit všeho, co nás může oslabovat a vyčerpávat. Proto si v tomto roce udělejte opravdu co nejlepší pořádek ve svém životě. Zhodnoťte, co je pro vás důležité a co vám pomůže do dalších let. Na tyto aktivity se pak letos co nejvíce zaměřte a snažte se je dotáhnout do co nejlepšího konce. Měli byste se snažit co nejvíce zhodnotit vaši dosavadní „úrodu“. Ta bude základem dobrého a kvalitního startu do nové etapy vašeho života.


Vše ostatní ze svého života v tomto roce eliminujte. To, co vám již neslouží, již nepotřebujete a proto to musí pryč. Nejsou to jen věci, ale také různé aktivity nebo lidé. Kohout bude chtít, abyste ukončili vše –to dobré dotáhnout do zdárného konce a to špatné ze života vyškrtnout.


Nemáte již ani čas, ani moc energie na to, abyste se zabývali něčím, co vás jen vyčerpává a co vám nic dobrého do života nepřináší. Proto to co nejrychleji ukončete. Pokud to neuděláte, budete s tím mít v roce 2018, kdy bude vládnout Zemitý Pes, velké problémy. V roce Ohnivého Kohouta se zaměřte na detaily. Vše dotáhněte do konce pomocí soustředěné práce, vnímejte maličkosti a ujistěte se, že vše je opravdu tak jak má být. Kohout chce soulad, vše musí ladit a do sebe dokonale zapadat. Nenechte si proto žádný detail ujít. Pro Kohouta je důležité ocenění jeho práce. Proto v tomto roce hodně chvalte a snažte se dělat vše tak, abyste i vy sklidili značný díl pochval a ocenění. Ale nedělejte nic pro ocenění sebe sama, ale výsledků své práce. Tu co nejvíce prezentujte a ukažte, co vše jste dokázali a buďte na to dostatečně pyšní a hrdí.


V roce 2017 se vyhýbejte konfliktům. Pokud někde hrozí boj, vyhněte se tomu. Rozbroje vás letos jen vyčerpají a ikdyž dosáhnete svého, nebude to stát za to. Pokud se chcete naladit na dokonalé energie Ohnivého Kohouta, podívejte se na dokumentární film První květnové pondělí na HBO GO, nebo v pravidelném vysílání HBO 10.2. ve 14:10. Vše, co v tomto filmu uvidíte, je prezentací toho, co Ohnivý Kohout dokáže.

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DÁREK PRO ROČNÍ DÍTĚ

Jdu si sem pro radu jaký dárek zvolit pro roční dítě ...

KÁVA

Ahojky jaký druh zrnkové kávy kupujete, chceme si koupit s ...

TEPFACTOR.CZ

Zdravím, ráda bych se zeptala zda máte někdo zkušenost s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz