Drak

Ideální čas pro velkorysé a odvážné projekty. Najednou máte pocit obrovského přívalu nové nezkrotné energie. Právě proto musíte být velmi obezřetní, jelikož to nadšení a entuziasmus nemusí být mnohdy reálné. Většinou je to ale období velmi štědré a šťastné. Obchody a práce jdou velmi dobře a peníze se jaksi vydělávají lehce. Pozor ale na velkorysost Draka, raději si vše dopředu spočítejte a nežijte si moc nad poměry. Nicméně je to ideální doba na různé nové začátky, nové projekty, uzavírání manželství, které mají dobrou perspektivu.

Zobrazit fotografii v galerii

Ideální čas pro velkorysé a odvážné projekty. Najednou máte pocit obrovského přívalu nové nezkrotné energie. Právě proto musíte být velmi obezřetní, jelikož to nadšení a entuziasmus nemusí být mnohdy reálné. Většinou je to ale období velmi štědré a šťastné. Obchody a práce jdou velmi dobře a peníze se jaksi vydělávají lehce. Pozor ale na velkorysost Draka, raději si vše dopředu spočítejte a nežijte si moc nad poměry. Nicméně je to ideální doba na různé nové začátky, nové projekty, uzavírání manželství, které mají dobrou perspektivu.

Tím, že se Drak dokáže i hodně rozzuřit a to i díky maličkosti, mohou nastat i velmi bouřlivé situace, neštěstí a pohromy. A to i přírodního charakteru, nejen v atmosféře mezi lidmi. Proto nalaďte se na Drakovu sílu, energii, nadšení a pozitivní náhled na svět. Do sporu s ním raději nechoďte, mohl by vás svým ohněm hodně spálit. Nalaďte se hlavně na jeho pozitivní sílu, protože ta negativní by vás mohla i zahubit. Vítejte nové příležitosti, ale vyhýbejte se všem sporům a bojům.

Lidé narození ve znamení Draka

Mocný, silný, vznešený, velkorysý, neustále v pohybu. Drak je v Číně považován za nejsilnější a nejmocnější zvíře zvěrokruhu. Má v sobě neskutečně silnou energii, která může působit velmi dravě, horlivě až nespoutaně. Má sklon k opravdu velkým věcem, do kterých se pouští s velkým nadšením. Má schopnost vše vidět s velkým nadhledem a hodně do dáli. Dokáže si udělat celkový obraz situace, ale bohužel v jeho velkorysosti a megalomanství není mnohdy schopen vidět detaily. To mu občas může činit velké potíže.

Bojovat s Drakem nebo jít s ním do nějakého konfliktu se moc nedoporučuje, je to opravdu silný protivník. Nikdy si nebere moc servítky, co na srdci, to na jazyku. Dost často velmi nevybíravě. Problém je, že on si z toho nic nedělá, hned zapomene, ale protivník si takové jednání pamatuje dlouho a nemůže zapomenout.

Na druhou stranu je ale i obětavý a rád pomůže, když je potřeba. Nepomáhá proto, že by byl citlivý nebo soucitný, ale proto, že má spíše pocit zodpovědnosti. Mluvit jemně a vybraně, to pro Draka opravdu není. Nesnažte se ale naladit na jeho stejnou strunu. To, že on je drsný a nevybíravý, neznamená, že ostatním to bude trpět. Vždy je lepší, Draka zaměstnat, nejlépe nějakou hrou, než aby ukázal i svoji negativní stránku, kdy chrlí jen samý oheň, který spaluje vše kolem.

Jeho neomalenost a panovačnost ho rychle přejdou. On nemá čas ztrácet čas nějakým přemýšlením, jestli náhodou svým chováním někomu neublížil. On jde stále kupředu, jeho síla je opravdu veliká. Je to velký bojovník a většinou upřednostňuje právě sílu. Do všeho se vrhá po hlavě a není schopen věnovat dostatečnou pozornost možným následkům. Je velmi přímý a rozhodný, jde si za svou pravdou. Vychytralost nebo úskočnost, lhaní či nekorektní jednání u něho nenajdete. Bohužel není schopen tyto negativních vlastnosti rozpoznat u ostatních, proto někdy může působit až naivním dojmem.

Drak je stvořen pro úspěšný život. Vždy musí mít před sebou nějaký cíl, kterého má dosáhnout, to ho drží při životě. Tím, že má v sobě tolik energie, musí být neustále v pohybu a tuto sílu a energii dostat ze sebe ven. Vždy je pro něho vhodná fyzická námaha a práce, ta mu dělá vyloženě dobře. Málokdy má pak psychické problémy. Setkání s Drakem je vždy obohacující, dodá vám novou krev do žil a spoustu inspirace.

Ke svému životu potřebuje mít dostatek prostoru a přírodu, která ho bude nabíjet. Nejvíc miluje, když se může na svět dívat z výšky. Procházky, turistika, vrcholy, hory, skály. To je ta pravá relaxace pro Draka. Tento široký rozhled má i sám v sobě, proto dokáže být velkorysý.

Drak je inteligentní, má dobré organizační schopnosti, v kombinaci s Opicí ideální manager. Pro obchod a úspěšnou kariéru ideální spojení. Tím, že je velkorysý, nemá rád jakékoli šetření nebo škudlení, to mu nedělá dobře, to by ho mohlo ničit. Drak musí mít co rozdávat. Je velmi zvídavý, má velký přehled o tom, co se kolem něho děje. Úžasný jako šiřitel informací.

Díky své schopnosti létat vysoko, kdy jeho cíle a přání míří opravdu daleko a vysoko, je velmi náročný. A to nejen na sebe, ale i na všechny kolem. Vše, co dělá, musí být velké, okázalé, žádná malost. Svým neustálým létáním na obláčku může být blíže duchovnímu životu a často nemá tak silné spojení se zemí, s realitou běžného každodenního života. Tato vlastnost je ale velmi výhodná při intuitivním zaměstnání, jako poradce nebo při nějaké tvůrčí umělecké činnosti.
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SKLO NA MOBIL

Dámy, měla bych dotaz... máte některá zkušenost s ...

ČISTÍCÍ PŘÍPRAVKY

Nemáte zkušenost, jak fungují "univerzální" čistící ...

DÁREČKY PRO DĚTI

Ahoj holky, máte tipy, codětem k narozeninám? Já bych docela ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz