Had

Moudrý, elegantní, mocný, sečtělý, inteligentní, introvert, intuitivní. Miluje kvalitu a nesnáší povrchnost, může být duchovně založený, zároveň však velmi požitkářský. Může být nesmírně inteligentní až geniální, přesto může skončit jako ztroskotanec díky hazardním hrám. Had je velká hádanka a nikdy nevíte, na čem s Hadem právě jste. Had dokáže za svou veselou a laskavou slupkou skrývat obrovské trauma a deprese, bohužel to na něm nemusíte vůbec poznat.

Zobrazit fotografii v galerii

Had vždy spoléhá na svoji intuici, svůj úsudek, nepotřebuje žádné rady od ostatních. Většinou mívá i pravdu a tím dostává své okolí do nepříjemných situací. Je si se sebou tak jist, že mnohdy může působit jako nedobytná pevnost. Mívá o sobě opravdu vysoké mínění, svoji sebejistotu dává vždy najevo. Je to ale jeho obrana, aby se nikdo nedostal do jeho nitra, které je velmi křehké, citlivé. Had si jen tak s někým netyká, právě proto, že se nerad otevírá ostatním.

Had je velmi náročný, nejen na sebe, ale i na své okolí. Had musí mít kolem sebe dokonalost, miluje kvalitu a to, co je správné. Nesnáší povrchnost, lež, úskoky a lajdáctví. Had vždy musí být první, pořizuje si novinky mezi prvními, aby byl nejlepší. Vše musí být kvalitní. Tomu odpovídá ale i prostředí, kde žije a pracuje. Musí mít neustále uklizeno, vše musí mít své místo a dokonale sladěné. Může působit i jako člověk s narcistickými sklony.

Had bývá velmi často mocný, majetný a úspěšný. Díky vrozenému šestému smyslu si vše dokáže dokonale spočítat a uspořádat dopředu, aby ho někdo nepřekvapil. Dokáže dlouho čekat na správnou příležitost a té se potom chopit. Vše má předem do detailů rozpracované, jelikož o všem přemýšlí velmi důkladně a do hloubky.

Nikdy se nesnažte Hada podvést nebo porušit některá ujednání. Had si dlouho pamatuje a jeho zášť bývá na celý život. Had zkrátka neodpouští a jeho pomsta bývá velmi krutá, v tom bývá mistrem. Dokáže vám tak znepříjemnit život, že je vždy lepší být s Hadem za dobře. Bohužel Had je velmi nečitelný a mnohdy na něm vůbec nepoznáte, co si vlastně myslí. Tím, že je silný introvert a vše si snaží srovnat sám v sobě, nedává okolí šanci mu jakkoli pomoci. Mnozí Hadi v životě trpí depresemi a mají sklon k neurotickým reakcím.

Hadi jsou ale také vášnivými milovníky. Na svou oběť si dokáží počkat a potom chňapnou a už nepustí. Svůj protějšek drží zkrátka a bývají velmi žárliví. Když se ale nabaží, klidně jdou lovit dál. Nicméně Hadům takový přelétavý život nedělá dobře, protože mají rádi správné věci a nevěra rozhodně správná není.

Tím, že je Had velmi citlivý, můžete se klidně na Hada obrátit, budete.li mít nějaké problémy. Rád vám pomůže, má šestý smysl a jeho rady a předvídavost jsou mnohdy neocenitelné. Jen po něm nikdy nechtějte půjčit peníze, protože by vám je stejně nepůjčil. Ale poradí vám, kde a jak si peníze můžete vydělat

Období ve znamení Hada
Toto období nás více bude nutit do přemýšlení a důkladného zvažování. Inteligentní Had nenechá nic náhodě, vše musí mít pevný základ. Had má rád, když jsou věci správně, když je vše tak, jak má být. Kvalitní, jasné, přesné. Nemá rád lsti, to pak okamžitě nekompromisně startuje. Mnohé toto období bývá proto celkem bouřlivé, pakliže nedopřejete Hadovi, aby si vše v klidu rozmyslel. Snaží se najít společnou řeč a domluvit se. Když to ale nejde na úrovni a po dobrém, dokáže být velmi krutý.

Rozhodně se v tomto období vyvarujte lžím a podvodům, to Had opravdu nemá rád. Také si dejte pozor na hazard, o mnoho byste mohli přijít. Nejen finančně, ale i citově. Ani hazard s láskou se nevyplácí. Možná přibude i žárlivých scén, proto buďte opatrní a nedrážděte moc svého partnera. Nicméně pro lásku a milostné chvíle má Had velké pochopení a rád si užívá sexuální radovánky.

V tomto období se ale bude dařit umění, módě a kráse. Had miluje krásné a kvalitní věci, proto si udělejte radost nějakým uměleckým skvostem nebo oživte šatník originálním kouskem. Vytříbený vkus bude tuto dobu hrát velkou roli. Zajděte si do drahé a luxusní restauraci a nezlobte se přitom na sebe, že tak utrácíte. Had potřebuje mít pocit luxusu a dojem, že je opečováván těmi nejlepšími. S Hadem se vždy dostanete na vyšší úroveň, bude záležet jen na vás, zda to ustojíte. Vytříbené a slušné chování je podmínkou. Takže si oprašte základy společenského chování, budete je potřebovat. Had také velmi rád a hodně čte, nejvíce čtenářů je právě mezi Hady, jsou to opravdoví knihomolové.

Rovněž obchodním záležitostem se bude dařit, ale jen na poctivých a pevných základech, nejlépe založených na tradicích. Nic riskantního nebo povrchního, kde nejde o hloubku a opravdovou věc. Žádný konzum, ale kvalita. Raději méně, ale kvalitně.

Přejeme mnoho krásných dní ve společnosti šarmantního, i když náročného Hada.

Ing. Jiří a Dagmar Černákovi
Byu Feng Shui centrum

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Horoskop na týden od 18. do 24. března 2013

Horoskop na týden od 18. do 24. března 2013

Co vám na tento týden předpovídají hvězdy?

Titulka pro: Horoskop na první týden roku 2013

Horoskop na první týden roku 2013

Zajímá vás váš horoskop na první týden v roce 2013?

Titulka pro: Horoskop na týden od 18. do 24. února 2013

Horoskop na týden od 18. do 24. února 2013

Přečtěte si svůj horoskop na tento týden.

Titulka pro: Horoskop na týden od 28. ledna do 3. února 2013

Horoskop na týden od 28. ledna do 3. února 2013

Zajímá vás váš horoskop na tento týden?

Titulka pro: Horoskop na týden od 19. do 25.listopadu

Horoskop na týden od 19. do 25.listopadu

Zajímá Vás, jaký máte na tento týden horoskop?

Titulka pro: Horoskop na týden od 14. do 20. ledna 2013

Horoskop na týden od 14. do 20. ledna 2013

Zajímá vás váš horoskop na tento týden?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

MIMINKO SE NEDAŘÍ

Dobrý večer, co dělat, když nám nejde otěhotnět? ...

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz