Koza

Koza je symbolem přecitlivělosti a vrtkavosti, emočních výbuchů, starostlivosti o rodinu a své blízké, marnotratného utrácení, ale také zájmu o umění, harmonii a vše krásné.

Zobrazit fotografii v galerii

Koza je symbolem přecitlivělosti a vrtkavosti, emočních výbuchů, starostlivosti o rodinu a své blízké, marnotratného utrácení, ale také zájmu o umění, harmonii a vše krásné.

Koza je nesmírně citlivé a křehké stvoření, které potřebuje neustálou pozornost a péči, proto si dopřávejte jen samé radosti v okruhu své rodiny nebo svých přátel. Nechávejte se hýčkat samými lahůdkami a krásnými věcmi. Nemusí to být vždy drahé rozmazlování, na to si Koza moc nepotrpí, ale vše musí být v dokonalé harmonii. Společným romantickým posezením u nádherného západu slunce nebo společnou masáží, uděláte Koze větší radost než drahým šperkem. Koza musí mít pocit, že ji milujete i přes její vrtkavou až hysterickou povahu. Proto se zaměřte hlavně na romantiku a svého partnera a navzájem se rozmazlujte.

Ač přes své někdy nesnesitelné chování, kdy je ukňouraná, nestálá, pesimistická, patří k nejoblíbenějším bytostem zvěrokruhu. Lidé ve znamení Kozy jsou většinou velmi oblíbené, i když svým chováním mnohé odrazují. Nicméně vždy dosáhnou svého, protože ostatním dokáží zahrát takové divadlo, že jim nic jiného nezbývá, než Koze vyhovět. Proto na Kozu pozor, kdyby vás chtěla nějak obalamutit a začala vám hrát na city a mazat med kolem pusy. Nemusíte se podřizovat jen proto, že je vám toho dotyčného líto. Koza se vždy z toho nějak dostane, ona to prostě jen zkouší, a většinou jí to i vychází, protože my v ní vidíme malé a křehké stvoření, které potřebuje naši ochranu a pomoc.

Koza moc nevnímá pojem o čase. Její pozdní příchody jsou téměř na denním pořádku. Nezbývá než se s tím smířit a nějak to vydržet. Koza si při té příležitosti bude vymýšlet takové historky, že nebudete vědět, zda to myslí vážně nebo si jen z vás utahuje. Ale protože je to miláček, kterému stejně všechno projde, tak to přijmete.

Ještě další nelichotivá vlastnost se u Kozy najde, že si stále na něco stěžuje a i když ona něco provede, tak to podává tak, jako že za to můžou ti ostatní, ona nic. Na to si dávejte pozor a netrapte se, kdyby takovéto jednání na vás někdo zkoušel. Stává se to proto, že Koza má tendence vládnout, ale nemá na to dostatek sil, energie ani schopností, je totiž stvořena k poslouchání. Bude to sice chvíli trvat, než se s tímto faktem Koza smíří, protože ona touží po vysokém životním standardu, ale ten je pro ni mnohdy velmi nereálný a náročný, a tím pádem tento fakt v ní vyvolává vnitřní konflikt. Ale když ji přepadnou takovéto chmury a pesimismus, stačí zavolat kamarádkám nebo kamarádům a vyrazit na dámskou či pánskou jízdu, ta zaručeně zabere. Cestou by se Koza mohla ještě zastavit v nějakém butiku a udělat si radost nějakou drobností. Svět pro ni bude zase růžový. Také rodina, láska a přátelé vždy Koze pomůžou ze špatné nálady.

Také by mohly nastat situace, kdy Koza bude panovačná, chamtivá a žárlivá. Neměli byste to moc přehánět a nedráždit ji neustálými služebními cestami či setkáním bez ní se svými přáteli. Pak počítejte s velmi žárlivou scénou. Bude také vyžadovat pocit bezpečí a finančního zabezpečení, proto nákup drahých věcí raději odložte na později.

Období ve znamení Kozy

Je ten nejideálnější měsíc k usmiřovacím aktům, pakliže vám to doma moc neklape. Takže děti odvezte k babičce a přichystejte romantickou večeři při svíčkách, muži nezapomenou na květiny či drobný dárek. Vhodným zakončením romantického a elegantního večera by mohl být tanec, který Kozy milují.

Protože Koza má ráda krásno a harmonii, měl by být i tento měsíc klidným a vyrovnaným obdobím bez zbytečných konfliktů. Koza se i nerada sama rozhoduje, proto raději sami nečiňte důležitá rozhodnutí, mohlo by vám to i ublížit. Tento měsíc by měl zklidnit i jinak cílevědomé a aktivní jedince. Pracovní záležitosti budou váznout, žádné velké projekty ani nasazení od zaměstnanců neočekávejte. Raději jim dopřejte trochu klidu a vyrazte společně na nějakou zajímavou výstavu či za jiným uměleckým zážitkem, protože Koza má vkus a sklony k umění a hlavně miluje krásu.

Tento měsíc se Koza bude ráda stýkat jen se svými nejbližšími, takže pakliže k nim ještě nepatříte, zkuste to až za měsíc, třeba potom si už dá říci. Leda že byste patřili k lidem, které potřebuje ke své kariéře nebo byste jí mohli být nějak jinak užiteční.
Každopádně v sobě bude posilovat umělecké sklony a inspirovat se k neustálému hledání všech forem krásy. Bude usilovat a vyžadovat harmonii, krásu a vyváženost. Takže se tento měsíc nalaďte spíše na ženskost, citlivost a krásu. Budete-li více citliví, plačtiví a melancholičtí, tak si to užívejte, protože za měsíc už budou zase jiné energie, které budou přát úplně jiným záležitostem a pocitům.
Přejeme vám krásné, něžné a emocionální období ve znamení Kozy.

Ing. Jiří a Dagmar Černákovi,
Poradci Feng Shui a čínské astrologie
http://www.byu.cz 602 556 479, dasa@byu.cz

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ŠPERKY

Znáte někdo e-shop https://www.hotdiamonds.cz/ moc se mi ...

MIMINKO SE NEDAŘÍ

Dobrý večer, co dělat, když nám nejde otěhotnět? ...

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz