krysa

Velmi komunikativní, bystrá, vychytralá, úspěšná obchodnice, pohotová, rychlá, milující svou rodinu. Na druhou stranu šmejdivá, hašteřivá, marnotratná, která si libuje v drbech a pomluvách. Zkrátka domovnice, které nic neunikne a má o všem, co se v jejím domě děje a o všech vynikající přehled.

Zobrazit fotografii v galerii

 

Dokáže být též velkorysá, ale jen v případě vlastní rodiny, to by se rozdala. Pro svoje děti a manžela dokáže sehnat nemožné a dělá to i ráda. Postará se i o ostatní příbuzenstvo ale nikoliv nezištně. Když někoho nakrmí a poskytne mu přístřeší, okamžitě ho zapojí do domácích prací, ona zadarmo nic dělat nebude. Nicméně dokáže sehnat úplně cokoliv – jídlo, oblečení, věci, ale i informace. Krysa miluje proces hromadění, proto je velmi dobrá obchodnice, ta vám vnutí cokoliv, aniž byste danou věc potřebovali. Bohužel jí výdobytky svého snažení a obchodního umu moc dlouho nevydrží, protože peníze dokáže velmi rychle utratit. Ona se tím ale vůbec netrápí, protože si je sama sebou jista, že brzy vydělá další peníze. A většinou se jí to i daří, málokdy žije v bídě a musí se nějakým způsobem omezovat. Na vlastní rodině nikdy nešetří, ostatním ale může připadat jako skrblík, nerada půjčuje své peníze.
Krysa je velmi přizpůsobivá, proto si dokáže poradit téměř v každé situaci. Mezi její přednosti patří vynikající intuice, rozvážnost a pohotovost. Vždy si dokáže vybrat tu nejschůdnější cestu, aby co nejplynuleji a s nejmenšími překážkami dosáhla svého cíle. A ona vždy do vytyčeného cíle dojde, její ctižádost je obrovská. Někdy může působit zbrklým dojmem, protože toho chce stihnout opravdu mnoho. Měla by se ale více soustředit na dokončení toho, co začala, jenom tak může získat. A jí dělá samozřejmě dobře, když dosáhne svého a ještě dobře zaplaceno. I přesto, že je krysa vybavena silnou intuicí a přirozenou schopností vycítit nebezpečí, dostává se mnohdy díky své chamtivosti a lákavým příležitostem do potíží. Neměla by být tak zbrklá a vše si pečlivě zvážit. To ale kryse dělá velký problém, vše totiž řeší v rychlosti.
Krysa, i když na to nevypadá, tak je emocionálně založena. Miluje svoje děti, manžela a svůj domov. Ale pozor, nikdy to nebude taková ta mazlící se a hřejivá maminka, která dává pocit tepla domova a vroucí lásku. Ráda se pouze o vše postará, zařídí, sežene. To jí jde, to umí a to jí dělá radost.
Krysa je neskutečně aktivní a neustále v pohybu, energie má na rozdávání.
O tom, že je krysa velmi zručná obchodnice, jsme se již zmiňovali. Proto budete-li potřebovat do svého týmu obchodního zástupce, vyhledejte zrozence krysy, peníze se vám díky ní jen pohrnou. Nebo když budete chtít někde něco sehnat, zjistit, zařídit, zavolejte kamarádce kryse, určitě bude vědět, kde co hledat, kam se obrátit, komu zavolat. V tom je opravdu neskutečně úžasná.
Díky své komunikativní schopnosti má velmi ráda společnost a zábavu. Je velmi příjemná společnice a nezkazí žádnou legraci. Ale dejte si pozor, když byste jí náhodou zahnali do kouta a naléhali na ni. To dokáže být nepříjemná, protivná a je schopna na vás i zaútočit. V takovém případě je velmi agresivní a raději jí jděte z cesty.
Měsíc pod vedením Krysy bude přát především obchodním, finančním a investičním záležitostem. V tomto období můžete přijít k velkému bohatství, jen nesmíte být příliš ukvapení a vše si náležitě promyslet. Pozor však na to, že krysa také umí vše rychle rozfofrovat, tak aby se vám nestalo: „lehce nabyl, lehce pozbyl“. Toto období možná bude i více hádavé, bude docházet k neshodám a nedorozumění, ale nebudou až tak dramatická. Můžete ho ale využít k chození do společnosti a za zábavou. Krysa miluje lidi a ráda s nimi komunikuje. V tento čas se snažte co nejvíce zařídit, zjistit, vyhledat a nashromáždit. S podporou krysy vám to půjde velmi snadno, v tom je opravdu jedinečná.
Proto využijte energii krysy na nakupování a shánění dárků pro svoje blízké, bude jí to opravdu bavit.
Přejeme vám krásné předvánoční období v měsíci krysy.
Ing. Jiří Černák a Dagmar Černáková,
Poradci Feng Shui a čínské astrologie
www.byu.cz, 602 556 479, dasa@byu.cz

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

HOJENÍ JIZEV

Pěkný den dámy :) Měla bych dotaz ohledně ošetření ...

CO POUŽÍVÁTE NA VRÁSKY?

Zdravím, jakou si kupujete kosmetiku na vrásky? Doporučíte ...

OKAY.CZ

Dobrý večer, nemáte zkušenost s objednáváním na ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz