Opice

Opice je velmi hravá, veselá a potměšilá. Inteligentní, učená, má výbornou paměť, ale je také velmi vychytralá. Nepoctivá a lstivá. Čím hloupěji se Opice tváří, tím víc vezměte nohy na ramena a pryč od ní.

Zobrazit fotografii v galerii

Proto tento měsíc bude velmi hravý, ale zároveň budete muset být velmi opatrní, aby vás někdo nějakým způsobem nepřevezl. Opice je totiž velmi nebezpečný protivník. Kromě toho, že je chytrá, tak má i obrovský šarm a málokdo se na ni dlouho zlobí. Problém je v tom, že lže a vůbec se za to nestydí. Dokonce si někdy v těch svých lstivostech libuje, protože veškeré toto chování chápe jako hru, kdy nikdy neví, jak dopadne. Dávejte si proto pozor především v právnických a obchodních záležitostech, aby vás někdo nepodvedl.

Totéž platí i při seznámení. Opice dokáže zahrát nádherné divadlo a vám pak mohou zůstat jen či pro pláč. Kromě toho, že je velmi hravá, tak je i velmi vášnivá. Rychle vzplane, ale jen na chvíli, její láska totiž i rychle opadne a hledá si novou oběť na hraní. Lásku a city nebere moc vážně, proto její milostný život není příliš šťastný. Proto lásky v tomto období berte raději jako hru, krásnou prázdninovou epizodu, při které si užijete, ale dlouho na ni nemyslete. Jak rychle a vášnivě přišla, tak rychle i odejde.
Abychom Opici jen nepomlouvali, musíme zde na její adresu říci, že je pravdu velmi chytrá a dokáže si poradit v každé situaci a dostat se z jakékoli problému. Opice je velmi dobrý počtář a vždy používá především zdravý rozum. Je neuvěřitelně vynalézavá a každého si dokáže získat na svoji stranu. Bez jakékoli námahy či obtíží dokáže vyřešit i ty nejsložitější situace. Proto při obchodních jednání má vždy navrch a je tak trochu vpředu před ostatními.
Ještě se můžeme zmínit i o její další kladné stránce a to, že má vcelku ráda lidi a společnost. Zajímá se o vše, co se kolem ní děje. Dokáže být i přívětivá a občas i ochotná pomoci. Ale někdy to může být jen její maska, pod kterou schovává svoji nelibost k ostatním. Společnost má ráda jen proto, že se ráda předvádí a miluje za své herecké výkony obdiv a potlesk především. Mnohé věci nedělá ani tak pro peníze jako právě pro potlesk a uznání publika.
Měsíc ve znamení Opice bude také plný zvratů a změn, ty Opice miluje. Potřebuje především pohyb a aby se něco dělo. Neustále jí zajímá, co se kde děje, co je za rohem, co je pod povrchem. Nečinnost a samota by Opici zabila. Není ani uzpůsobená k monogamnímu a jednotvárnému životu. Potřebuje naprostou svobodu, nezávislost a volnost. Jakákoli odpovědnost je děsí. Proto dejte si pozor, jestli jste si zvolili datum svatby právě v měsíci, kterému vládne Opice. Vaše manželství sice může být hravé a veselé, ale ne moc zodpovědné a věrné. Je otázka, po čem toužíte právě vy a jaký model vám vyhovuje. Pakliže toužíte po rodinném a láskyplném vztahu, termín svatby raději odložte na příznivější období.
Přejeme vám mnoho krásných chvil s hravou a potměšilou Opicí a přeci jenom buďte trochu víc opatrní, aby vás nějakým způsobem nepřevezla.

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ODŘENINY

nedávno jsem si pořídila sprej Hemacut na odřeniny a ...

UM

Dobrý den, jaké UM doporučujete? Malý má skoro půl roku a ...

NEDAŘÍ SE OTĚHOTNĚT

Dobrý večer, s manželem se pokoušíme o miminko a nedaří se ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz