tygr

Mocný, silný, výbušný, prudký, impulzivní, překotný, ale také odvážný. Pod vládou Tygra můžete hodně získat, ale také hodně ztratit. Tygr jde do všeho po hlavě, bez rozmyslu, jelikož moc nevnímá detaily. Je to velký optimista a jen tak nic ho nerozhází. Když mu ale šlápnete na ocas, ožene se po vás takovým způsobem, že si to na dlouho budete pamatovat.

Zobrazit fotografii v galerii
Tygr je velmi aktivní a dynamický, potřebuje neustále nějakou činnost, která má v sobě rychlý náboj a zároveň i dobrodružství. Je nespoutaný a mnohdy může působit jako rebel, který si žije podle momentální nálady. Mezi Tygry také najdeme hodně umělců a bohémů. Tygr je totiž velký optimista a není materialisticky založený. Vše, do čeho se pustí, dělá s velkým zaujetím a nic nedělá polovičatě. Musí ho to ale doopravdy bavit, pak je jak malé dítě, nevidí, neslyší. Dokud danou věc nedodělá, tak nepřestane, tak je urputný. Dost často se ale stává, že dělá věci dost překotně. Vystartuje dřív, než by měl. Rychleji mluví než přemýšlí. To mu může ale dost často ublížit.
Lidé ve znamení Tygra jsou většinou nepřehlédnutí, dokáží na sebe vždy strhnout pozornost, která jim také dělá dobře. Jeho energie je nakažlivá, jelikož má velmi pozitivní přístup k životu a rád si ho užívá. Bývá zkrátka nezapomenutelný. Někdy v tom dobrém, ale i v tom špatném. Lehce se dokáže vytočit a to pak vše kolem lítá. Jak ale lehce vybuchne, tak rychle i zchladne a dokáže být i srdečný a mírumilovný. Má rád přírodu a vše živé. Pobyt v přírodě mu celkově dělá velmi dobře, tam se nabíjí. Tím, že je nebojácný a odvážný, tak se pouští do poznávání jiných krajin a rád cestuje do neznámých míst.
I když se Tygr může projevovat jako nezlomný a silný člověk, potřebuje v životě projevy lásky a něžné zacházení. Hlavně musí mít pocit, že není ignorován a přehlížen. To opravdu nemá rád a pak se z něho může stát velmi kousavý a nebezpečný tyran. A co teprve když žárlí, to je vážně nesnesitelný, hádavý a sobecký.
Tygr je také velmi otevřený a upřímný, věci řeší ihned a na rovinu, občas mohou skákat do řeči a bývá i nepříjemně šťouravý. Tajemství se u něho dlouho neudrží. Pro Tygra je to ale dobře, nic by v sobě neměl dusit, ale měl by vše hned ventilovat ven. Především ty špatné zprávy a emoce se musí z něho dostat pryč, jen tak si zachrání své zdraví, především játra a žlučník.
Co se týče partnerství s Tygrem, tak s ním se rozhodně nudit nebudete, bude to asi dost rychlá a výbušná jízda plná zvratů. Pro klidný rodinný život se Tygr rozhodně nehodí, on potřebuje neustále dokazovat svoji sílu a odvahu, nedokáže jen tak setrvávat na stejném místě.
Z Tygrů se mohou stát opravdové šelmy, které se sápou ostatním po krku, ale i mazlivé kočičky, které všichni zbožňují. Vizionáři, humanitární pracovníci, ale i rebelové či bezdomovci. Jsou rozevlátí, vnitřně rezervovaní, potřebují silně emocionální život. Jsou velmi výbušní, je jim vcelku jedno, jak vypadají a co si o nich ostatní myslí. Tím pádem nemají ani velkou potřebu peněz a smysl pro ně. Na druhou stranu jejich dětsky hravé myšlenky mohou být v budoucnu velké věci.
Takže budete-li chtít jít do nějakého boje nebo něco změnit nebo plánujete-li podniknout nějakou dobrodružnou cestu, rozhodně se spojte s člověkem, který je narozený ve znamení Tygra. To je přesně ten pravý parťák pro tyto aktivity. Jeho potřeba dobrodružství a rizika je ale mnohdy jen do té míry, aby se mu nic nestalo, aby vždy vyvázl bez zbytečných šrámů a modřin a větších ztrát.
Období pod vládou Tygra rozhodně nebude procházkou růžovým sadem. Ostatně rok 2010 byl pod jeho vedením, takže ho jistě všichni máme ještě v živé paměti.
Čas pod jeho velením je velmi dynamický, překotný. Může se stát, že čas je jaksi proti nám. Nestíháme schůzky a to, co jsme slíbili. Je to velmi rychlé období plné aktivity a činorodosti. Ostatně měli bychom toho patřičně využít, protože příležitosti, které jdou kolem nás, už nikdy přijít nemusí. Rozmanitost je dalším atributem Tygra, on má rád, když se neustále něco děje a je to pokaždé něco jiného. Tygr má rád riziko a rád se pouští do riskantních nápadů a obchodů. Proto je zde možnost, že risk se vám nadmíru vyplatí, ale také můžete o mnohé přijít. Smělost a dravost je heslem tohoto období, dokonce do takového chování budete více méně tlačeni.
V této době se mohou více projevovat nepokoje a válečná nálada a boje. Jakási agresivita je všude kolem. Uzavřená přátelství, ale i obchodní spojení nemusí dlouho vydržet. Na druhou stranu některé nápady mohou být tak revoluční, že mohou zachránit beznadějné a skomírající podniky, ale i vztahy a situace.
Proto se nenechte jen tak vytočit, snažte se věci řešit s chladnou hlavou a s humorem, válečné a rebelující období zase brzy skončí a bude zase klidněji.
Mnoho úspěchů a málo hádek a bojů vám v tomto měsíci přejí Dagmar a Jiří Černákovi
www.byu.cz.

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

HOJENÍ JIZEV

Pěkný den dámy :) Měla bych dotaz ohledně ošetření ...

CO POUŽÍVÁTE NA VRÁSKY?

Zdravím, jakou si kupujete kosmetiku na vrásky? Doporučíte ...

OKAY.CZ

Dobrý večer, nemáte zkušenost s objednáváním na ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz