Vepř

Vepř - citlivý, radostný, ochotný, starostlivý, ohleduplný, poctivý, důvěřivý až naivní. Tak toto jsou nejdůležitější vlastnosti tohoto zvířete a právě taková energie bude převažovat v tomto měsíci. Vepř nemá rád konflikty, naopak vyhledává všeobecnou harmonii a s každým se chce v klidu domluvit. Také miluje hojnost, zábavu a sladký bezstarostný život.

Zobrazit fotografii v galerii

Velmi kladným rysem vepře je jeho chuť pomáhat ostatním, mnohdy až do svého sebeobětování. On ale pomáhá rád, proto ho nechte, ať vám pomůže. Mnozí tuto jeho vlastnost nechápou, proč to dělá. Nechte ho, aby vám mohl pomoci. Vaše odmítnutí by ho mrzelo víc než to, že vám pomáhá na úkor vlastního života, času i energie. Vepř by se zkrátka rozdal, štědře obdarovává své blízké nejen dary, ale i láskou a city. Vždy je velmi ohleduplný, ochotný a úslužný. Zároveň je ale také váhavý, ostýchavý a nerozhodný. Málokdy si je jist sám sebou a proto mu mohou utéci mnohé slibné příležitosti a možnosti, v čemkoliv.

Maminky ve znamení Vepře jsou velmi pečlivé a rády opečovávají svoje ratolesti. Bohužel někdy je jejich péče spíše na obtíž, jelikož by za děti dělaly úplně vše. Svojí láskou a péčí nenechávají moc prostoru a možností svým dětem na seberealizaci. Děti jsou pak nesamostatné, jelikož maminky za ně vše udělají v dobré víře, že tím vlastně pomáhají.

Vepř miluje zábavu a společnost, proto si budete muset dávat pozor na bujaré večírky a alkohol, mohl by se vám totiž tento způsob života zalíbit, stejně tak i plné talíře s jídlem a různých delikates. Vepř miluje všeho si dopřávat v plné míře. Má rád pocit hojnosti a blahobytu ve všem. Má v sobě silně vyvinutou sexuálně erotickou energii a rád si dopřává těchto radovánek. Bohužel si rád chodí odskočit i mimo vlastní ložnici. Možná proto budete mít tento měsíc problém s věrností! Doporučujeme moc nepodléhat tomuto volání, ať už to bude alkoholové či sexuální opojení, protože vepř se může stát až závislým, spadnout do tohoto nezřízeného způsobu života a potom těžko dokáže vstát a žít normálním spořádaným životem. Tím pádem tu hrozí i velké finanční výdaje, kterých byste později mohli litovat. Vepř zkrátka rád utrácí.

Taktéž si dejte pozor na podvodníky, různé velice lákavé nabídky na půjčky či nákup zboží. Mohli byste lehce někomu naletět. Vepř je sice inteligentní zvíře, ale díky své důvěřivosti a poctivosti, nemůže pochopit a ani odhalit, že by ho mohl chtít někdo podvést. Proto si tento měsíc raději nechte poradit v důležitých finančních záležitostech a transakcích. Díky vrozené štědrosti a velkorysosti vepře, byste nemuseli dopadnout úplně nejlépe.

Měsíc ve znamení vepře je jeden z mála měsíců v roce, kdy si budeme spíše užívat radostí a bezstarostného života. Více budeme klást důraz na milou, laskavou a přívětivou atmosféru nejen doma, ale i na pracovišti. Užívejte si těchto příjemných energií, protože s krysou, která bude následovat to už tak klidné a pohodové nebude. S vepřem se budeme snažit řešit situace spíše bezkonfliktně a s cílem se co nejlidštěji domluvit. Ostatně vepř se o to snaží vždy, nedokáže se na nikoho dlouho zlobit. Nerad se hádá a nikdy nevyvolává konflikty. A když už se dostane do nějakého konfliktu, vždy se snaží o první krůček k usmíření. Nemá rád napjatou atmosféru, má z takové energie problémy se zažíváním a přísunem potravy. A jelikož vepř je opravdu velký jedlík, tak si tímto ubližuje. Nicméně o své koryto, hojnost a blahobyt se vždy dokáže porvat a nenechá si ho nikým vzít. Raději to ani nezkoušejte, byl by to pro vás obtížný protivník.

Díky jeho výše vyjmenovaným vlastnostem bude vepři určitě lépe, když bude aktivní ve službách, charitativních projektech než v obchodním konkurenčním prostředí, kde jsou zapotřebí spíše ostré lokty než ochota pomáhat. Proto se tento měsíc vydejte na nějakou charitativní akci, určitě vám přinese krásný pocit a udělá radost. Vepř má totiž rád i společnost okolo sebe, je nerad sám, proto hurá někam s přáteli.

Protože je vepř už vodní zvíře, dávejte si pozor na prostydnutí a teple se oblékejte. Když už vás skolí nějaká viróza, tak každý den jezte dlouhé, nejlépe slepičí vývary a doplňujte vitamíny a minerální látky. Začněte s léčením okamžitě, ihned zalézt do postele a ležet. Tím si zkrátíte dobu potřebnou na vyléčení a pak hurá na nějaký večírek s přáteli a hezky si ho užijte. Využijte energie měsíce vepře a nedělejte si zbytečné starosti a nehádejte se, řešte vše v klidu. Uvidíte, že vám to tento měsíc nebude činit takové problémy a na spoustu věcí se povznesete.

Všem vám přejeme laskavý a bezstarostný měsíc vepře!

Ing. Jiří a Dagmar Černákovi
Byu Feng Shui centrum Praha
www.byu.cz, dasa@byu.cz, 602 556 479
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

TIP NA DÁREK

Co byste poradili jako dárek pro sestru, po těch letech už mi ...

PITNÁ VODA

Máte někdo filtr na pitnou vodu? Chtěli bychom si ho pořídit ...

OPRUZENÁ KŮŽE

Co vám pomáhá?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz