Drak

Rok 2012 – čeho můžeme využít, čeho se naopak vyvarovat? Rok 2012 přináší velmi silné energie, které nám pomohou mnohé získat, ale díky kterým také můžeme hodně ztratit.

Zobrazit fotografii v galerii

Z pohledu čínské kosmologie a astrologie budou rok 2012 ovládat tyto 4 základní typy energií:

  1. vládce roku
  2. element roku
  3. letící hvězda roku
  4. energie otevírání času

Vládcem roku 2012 je drak. Drak je velmi mocný a disponuje velkou silou, kterou můžeme využít pro naplnění našich cílů. Musíme však nějaké cíle mít, aby bylo co naplnit.

Drak má rád vize a plány. Proto mějte na tento rok připravené své sny a touhy, které byste si chtěli tento rok vyplnit. Mohou to být vize i poměrně ambiciózní, protože drak nám na jejich plnění dodá hodně energie. Každá vize však musí být velmi dobře a detailně naplánována. K tomu nám ale naopak drak moc nepomůže, proto detailům musíme sami věnovat hodně velkou pozornost. Raději si nechte v roce 2012 vše od někoho překontrolovat, protože drak má tendence detaily, ale i menší chyby, přehlížet.

Velikost draka nám také velí, že bychom měli být velkorysí. Nezabývejme se proto letos malichernostmi, protože ty nás budou jen zdržovat na naší cestě kupředu.

V roce 2012 díky expanzi draka budou mít zelenou projekty, které dávají přednost růstu, expanzi, rozšiřování. Proto není úplně vhodné projekty omezovat ani finančně ani z pohledu jiných zdrojů. Proto si např. dobře rozmyslete, zda-li je opravdu nutné propustit některé zaměstnance, a jestli není vhodnější je využít pro rychlejší růst společnosti. Takže vše, co bude vykazovat znaky růstu nám tento rok bude pomáhat. Z hlediska Feng Shui to budou např. vertikály v interiéru, rychle rostoucí květiny apod.

Další energii přináší element roku 2012, kterým je rychlá voda. Představte si rychle tekoucí horskou bystřinu. Ta nám napovídá, že tento rok by mělo vše pěkně odsýpat, plynout a nic by nemělo zadrhávat. Proto se snažte, aby vše plynulo, vyhýbejte se všem překážkám, blokům.

Voda také přináší informace. Proto se vždy patřičně informujte na vše, co chcete dělat. Informace zpracujte a pak je také dál předávejte. Informace je o komunikace, proto tento rok bude vhodné vše dobře „vykomunikovat“.

Voda patří také k energii plynutí a toku peněz. Proto je důležité, aby se tok peněz ve vašem životě či firmě nezastavil. Proto letos rozhodně „neseďte“ na penězích a raději je reinvestujte, aby byl zabezpečen tok peněz.

Třetí energií je letící hvězda, která nám říká, že tento rok by měl vládnou řád, pořádek, pravidla, smlouvy. Proto vše, co děláte a je pro vás důležité, si nechte právně podložit – smlouvou, písemnou dohodou apod. Věnujte právním aspektům pozornost, protože když nebude vše právně „jasné“ může to vyústit i k právním sporům. Těm se tedy raději vyhýbejte tím, že budeme mít vše právně předem v pořádku.

Letící hvězda nám však také nabízí pomoc. Budeme-li letos opravdu v nesnázích, tak si nezapomeňme říct o pomoc. Přiznejme, že ji potřebujeme a naše okolí se bude snažit nás v tom nenechat samotné. Proto je lépe letos využívat kolektivu či týmu, týmové práce, než být na vše jen sám.

Energie otevírání času nám radí, abychom vše zakládali na realitě a byli co nejvíce objektivní. Proto si vše opravdu dobře promyslete, zjistěte si fakta. Nejednejte úplně jen na základně pocitů nebo toho, co si sami myslíte. Ověřte si své úvahy a plány a vše si nechte prověřit.

Spojíte-li energie otevírání času, letící hvězdy, vody a draka, pak to může být pro vás velmi plodný rok, který vám pomůže expandovat a získat daleko více, než v běžném roce. Vše má potenciál růstu, tak ho využijte a snažte se vyhýbat malichernostem. Ujasněte si, co tento rok chcete a tomu se naplno věnujte. Vše ostatní nechte plavat, protože vrhnete-li se do příliš mnoha věcí, které neodpovídají vaší vizi, zbytečně vás to vyčerpá a vše vám uteče mezi prsty. Soustřeďte se na to důležité a to se vám v tomto roce podaří. Tak hodně štěstí. 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

inzerce

ŽHAVÉ DRBY

OPAKUJÍCÍ SE ZÁNĚT MOČOVÝCH CEST

Prosím poraďte co pomáhá na vracející se záněty ...

DOBRÁ OPTIKA

Dobrý den, poradíte kam zajít vybrat nové brýle a kde mi ...

PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Má někdo zkušenost s prodlužováním vlasů? Prosím o tip.

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz