Had

Rok vodního hada můžeme vnímat jako velkou změnu oproti roku 2012, kdy nám vládl vodní drak. Dračí energie jsou velmi silné, prudké a vznáší se směrem vzhůru. Je to dynamika nahoru a dopředu. Podporuje především růst. Energie hada jsou naopak klidné a jdou rovně a pomalu kupředu.

Zobrazit fotografii v galerii

Rok vodního hada můžeme vnímat jako velkou změnu oproti roku 2012, kdy nám vládl vodní drak. Dračí energie jsou velmi silné, prudké a vznáší se směrem vzhůru. Je to dynamika nahoru a dopředu. Podporuje především růst. Energie hada jsou naopak klidné a jdou rovně a pomalu kupředu. Mnozí z nás tak mohou mít pocit, že se vše zastavilo, zaseklo či zablokovalo.


Nejde však o zastavení, ale pouze o zpomalení. Rychlý čas roku 2012 je tak vystřídán příležitostí, kdy naopak čas můžeme využívat. Proto bychom v roce 2013 měli všemu věnovat dostatek času, trpělivosti a vytrvalosti. Čas bychom měli především využít k přemýšlení o tom, co a jak dál. To, co nám drak rozjel, bychom nyní měli začít studovat a uvažovat o tom, jak toho nejlépe využít.


Had také přináší poměrně silné introvertní sklony. Proto můžeme mít větší tendence o všem přemýšlet a řešit vše v našem nitru, než abychom si nechali poradit. Zde si musí hlavně dávat pozor ti, kteří mají hada ve svém Astrotypu. Ti by mohli trpět poměrně nepříjemnými úzkostnými či depresivními stavy.


Rok 2013 bude také vhodný pro studium a vzdělávání se. Bude to rok, kdy bude kladen důraz na správnost jak obsahu, tak i formy. Proto bychom neměli nic dělat povrchně a naopak si musíme dávat záležet a nic neuspěchat. Rok 2013 je také ovlivněn energií středu. Ta nám radí, abychom se vystříhali všech extrémů a hledali tzv. „zlatou střední cestu“.


Video přednášku o celém roce 2013 si můžete objednat na dasa@byu.cz.
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

TIP NA DÁREK

Co byste poradili jako dárek pro sestru, po těch letech už mi ...

PITNÁ VODA

Máte někdo filtr na pitnou vodu? Chtěli bychom si ho pořídit ...

OPRUZENÁ KŮŽE

Co vám pomáhá?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA



© 2020, MeziŽenami.cz