Koza

Energie tohoto roku by měly být převážně příjemné, jemné až romantické. Rok by se tak měl vyvíjet ve znamení krásy-lásky-romantiky. Proto se těmto třem klíčovým aspektům roku 2015 věnujte co nejvíce.

Zobrazit fotografii v galerii

Rok 2015 navazuje na rok dřevěného Koně. Za jeho vlády jste měli dosahovat vrcholů, úspěchů, slávy apod. Letos si pak máte těchto úspěchů a slávy co nejvíce užívat, vychutnávat. Máte se lehce vézt na této příjemné vlně.

Jak ale také víte, vše je Jin a Jang a tak příjemné energie mají i svojí protiváhu v energiích negativních. To, že nám Koza přeje krásu, lásku a romantiku, může být pokaženo těmi, které se na této vlně vézt nechtějí. Pokud tedy bude vyvolán konflikt, boj, hádky apod., budete je tento rok snášet hůře. Můžete být více zranitelní, nejistí a může se stát, že v boji jen těžko obstojíte. Jakýkoliv boj bude v tomto roce hrozbou pro vaše štěstí a spokojený život. Proto se mu obloukem vyhýbejte.

Krásu si také vytvořte ve svém bytě či domě. Upravte si svůj interiér tak, abyste vnímali jeho krásu. Zkrášlete si ho krásnými čerstvými květy, dejte si do prostoru kvetoucí květiny. Prostor by měl být provzdušněný, volný. Vyzdobte si ho krásnými bytovými doplňky. Využijte různé aromaterapie k tomu, aby se vaším interiérem linula krásná vůně.


Koza je velmi citlivá. Využijte tuto energii k tomu, abyste ke všem vašim blízkým přistupovali citlivě. Buďte milí a příjemní. Snažte se všem vycházet vstříc. Rozhodně se letos vyhýbejte konfliktům, neboť koza nemá sílu pro boj. Nezůstávejte na nic sami. Nebojte se požádat o pomoc.

V jedné písničce se zpívá: „Jaký si to uděláš, takový to máš.“ A přesně to samé platí i o tomto roce. Jaký ve finále bude, záleží na každém z vás. Energie roku vám jen přináší podmínky, které můžete využít a které vám pomohou k tomu, abyste i v tomto roce mohli být šťastní.

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ŠPERKY

Znáte někdo e-shop https://www.hotdiamonds.cz/ moc se mi ...

MIMINKO SE NEDAŘÍ

Dobrý večer, co dělat, když nám nejde otěhotnět? ...

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz