Kůň

30.ledna ve 23:00 2014 začíná nový čínský rok ve znamení dřevěného Koně. Rok 2013 byl velmi zajímavý. Jeho vládce Had se snažil vše, co odkryl mocný drak v roce 2012, dát do pořádku, dovést k jisté dokonalosti. A tak jsme byli svědky událostí, které byly jistou nápravou toho, co se v minulých letech dělo špatně.

Zobrazit fotografii v galerii

Dočkali jsme se soudu s panem Rathem a jeho „kolegů“, padla vláda, jejíž činnost již byla dále nežádoucí, a začaly se řešit další věci, které nebyly zcela v pořádku. I vy jste určitě v letošním roce zaznamenali ukončení toho nesprávného a jisté korekce. Je to z toho důvodu, že Had má vše připravit k co největší dokonalosti, aby to Kůň mohl co nejrychleji roznést do světa. To, co se podařilo Hadovi nastavit dobře, by mělo slavit úspěchy a to ostatní pravděpodobně příští rok zaznamená rychlé konce.

Kůň vrhne světlo slávy na vše dokonalé a zároveň ukáže na vše, co nefunguje, abychom si to uvědomili a dále toho nevyužívali. Proto to může být rok jak velkých a slavných událostí, tak i velkých a smutných propadů a konců. Každopádně využijte velkou sílu, oheň a největší Jang tohoto roku ke své slávě, ke svým úspěchům. Pokud vám něco jde dobře, jste v něčem dobří a úspěšní, pak tomu dejte příští rok co nejvíce svého úsilí. Silný a rychlý Kůň vám pomůže dojít k úspěchu co nejrychleji, aniž byste se u toho museli tolik namáhat. Stavte na výsluní své skvělé výsledky. Neschovávejte se, ukažte světu, co umíte. Rok 2014 je rokem světla, záře, slávy, úspěchů, expanze, šíření, rozvoje a bohatství. Chytněte proto tyto příležitosti za „pačesy“ a nechte se touto krásnou aktivní energií vést k úspěchu i vy.


Kůň je volnomyšlenkář, potřebuje velet a mít naprostou svobodu. Ve spojení se dřevem přinese mnoho nových nápadů, které bude chtít realizovat, nejlépe okamžitě a ve velkém. Někteří bohužel asi nebudou stíhat toto rychlé tempo a mohou nastat pocity vyčerpanosti. Na druhou stranu si budete moci dovolit být trošku sobečtí a věnovat se tento rok především sami sobě. To samé ale dopřejte také vašemu partnerovi, dětem a svému okolí. Cítí to stejně, každý bude více vnímat a žádat o větší volnost a svobodu.

Bude to rok radostný, rok plný energie a uskutečněných plánů. Vhodný rok na osamostatnění a postavení se na vlastní nohy. Kůň jedná především emotivně, pocitově, proto dejte na vlastní intuici, ta vás nikdy nezklame a rozhodujte se srdcem. Letos dlouhé plánování, přemýšlení a váhání nebude mít žádný smysl. Dřevěný Kůň je veselý, zábavný, pokrokový a moderní.

Co můžete udělat tento rok, tak udělejte a neodkládejte. Kůň vám pomůže s realizací, tak směle do toho. Z hlediska Letící hvězdy bude tento rok přinášet velkou rozmanitost a pestrost. Bude nás to nutit dělat více věcí najednou, může zavládnout větší chaos a ve finále nebudeme stíhat vůbec nic, nebo si z té široké nabídky nebudeme umět vybrat, což bude velmi vyčerpávající. Proto je důležité si předem určit, co ke své životní cestě potřebujeme a vše ostatní odmítnout.

Systémy, pravidla a upjatost trochu uvolněte a jděte se bavit a radovat. Tento rok je tomu nakloněn.
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

HOJENÍ JIZEV

Pěkný den dámy :) Měla bych dotaz ohledně ošetření ...

CO POUŽÍVÁTE NA VRÁSKY?

Zdravím, jakou si kupujete kosmetiku na vrásky? Doporučíte ...

OKAY.CZ

Dobrý večer, nemáte zkušenost s objednáváním na ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz