Zdraví

Avicenum FASHION: pro krásné a zdravé nohy

Sbírání kytiček

Český výrobce zdravotního kompresivního zboží a kompresních sportovních dílů z Podkrkonoší, společnost ARIES, a.s., se rozhodla podpořit ženy v boji proti otokům nohou a podpořit je v prevenci vzniku křečových žil.

Na trh přichází s novinkou – módním punčochovým zbožím se zdravotními benefity Avicenum FASHION Tato řada díky mírnému podpůrnému tlaku, které punčochy vyvíjí na žilní stěnu, podporuje krevní oběh a tím ulevuje především od bolesti a otoků nohou, například při namáhavém dlouhém stání či sezení. 

Avicenum FASHION samodržící punochy s krajkou

Lidem s křečovými žilami ulehčujeme život již dlouhá léta a troufám si říci, že naše kompresivní punčochy Avicenum patří mezi nejlepší na trhu, což dokazují certifikáty, které tyto produkty splňují – například německou certifikaci RAL, která je zárukou účinné a bezpečné komprese. Rozhodli jsme se, že se zaměříme i na prevenci. Ženy, které celý den stojí nebo podstupují jinou statickou zátěž, mohou proti bolesti a otokům nohou bojovat ještě v době, kdy se jim chronické žilní onemocnění (křečové žíly) vyhýbá. A přitom mohou vypadat skvěle, nosit sukně případně dodržovat jiný dress code. Avicenum FASHION je inteligentní móda pro ženy, kterým záleží na jejich zdraví,“ říká Ing. Lenka Fejfarová, generální ředitelka marketingu ARIES, a.s. 

Produkty značky Avicenum FASHION se od běžného punčochového zboží liší, i když rozdíl není vidět na první pohled. Je především v použitých materiálech, doplňcích a neustále se zlepšujících technologiích. Produktová řada Avicenum FASHION zahrnuje výrobky od ponožek, podkolenek přes samodržící punčochy až po punčochové kalhoty. Společnost ARIES, a.s. má vlastní vývojové oddělení, díky kterému je schopna velmi rychle zapracovat do výrobků podněty od zákazníků. „Požadavky našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité a přínosné a i nadále je naší prioritou vnímat zpětnou reakci uživatelů našich punčoch a nadále s ní aktivně pracovat,“ doplňuje Fejfarová. 

Mezi největší benefity produktů Avicenum FASHION patří bezpochyby použití Lycry Soft Comfort. Jedná se o vlákno, které zaručuje, že elasticita materiálu bude perfektní po celou dobu jeho životnosti. Společnost ARIES, a.s. při výběru kvalitních materiálů nedělá kompromisy, a proto v celé řadě Avicenum FASHION používá dvojitě ovíjenou Lycru, která přispívá nejen ke zvýšení komfortu nošení, ale také k delší životnosti výrobků. Většina punčoch Avicenum FASHION je opatřena špičkovou antimikrobiální úpravou Sanitized® Silver, která spolehlivě účinkuje proti vzniku širokého spektra mikroorganismů a díky tomu působí jako deodorant. Část výrobků je opatřena mikrokapslemi Skintex® Slimming Active Care, které uvolňují výtažky kofeinu a červené řasy s anticelulitickým a zeštíhlujícím účinkem. 


Výrobky jsou podrobovány testování a ověřování kvality dle nastavených parametrů certifikačními institucemi a zahraničními klinikami. Od roku 2016 je systém řízení kvality ve společnosti ARIES, a.s. certifikován autoritou Bureau Veritas dle normy ISO 9001:2015. Punčochové zboží Avicenum FASHION je navrženo tak, aby zákaznice pocítili úlevu a příjemný pocit, který pravidelné nošení této módy se zdravotními benefity přináší.


KP

Foto: Aries

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků