Barbie superhrdinka

Nový animovaný film Odvážná princezna, který vyšel 4. února 2015 na DVD, představuje Barbie tak, jak ji ještě neznáte.

Titulka pro: Barbie superhrdinka

 

Seznámíte se se sympatickou princeznou Karou, která poté, co jí políbí kouzelný motýl, získá nadpřirozené schopnosti umožňující jí proměnit se ve statečnou superhrdinku ladně se vznášející nad královstvím a bojující proti zločinu.


Karu alias SuperSpárkl, její nesmírně inteligentní kamarádky Abby a Maddy, okouzlujícího reportéra Wese Riverse i závistivou sestřenku Corinne stejně jako jejich oblíbená zvířátka můžete sehnat v podobě nové superhrdinské řady panenek a figurek.


Na webu www.barbie.cz najdete speciální tematickou mikrostránku, na které je možné zhlédnout trailer k filmu, soutěžit o volné vstupenky na exkluzivní promítání filmu v kině, které se bude konat v neděli 15. 3. 2015 v Cinestar Anděl v Praze a také se zapojit do spousty superhrdinských aktivit.


Holčičky si tu mohou vytvořit například denní kalendář dobrých skutků Superhrdinky, vlastní samolepky, superhrdinský telefon, nažehlovačky na tričko, omalovánky nebo vlastní superhrdinskou průkazku. Celou superhrdinskou řadu prochází motiv blesku, značící ráznost a změnu a také motiv škrabošky, znázorňující utajenou identitu akčních hrdinů.Současně s filmem přichází také nová řada panenek. Vzhled Barbie Superhrdinky, představující princeznu Karu a zároveň SuperSpárkl, je možné opakovaně měnit. Překrásný plášť lemovaný jiskřivými hvězdami se totiž snadno může stát princeznovskou sukní. Panenka Corinne je opatřena speciálními světelnými a zvukovými efekty.

 

A protože v žádném Barbie příběhu nemůže chybět Ken, objevuje se zde také, tentokrát jako zvědavý královský reportér Wes Rivers, který dokumentuje každý krok úchvatné superhrdinky. Panenky představující dvojčata Abby a Maddy zaujmou stylovými zářivými outfity. Malé sběratele jistě potěší figurky čtyř roztomilých superzvířátek, o které začíná být v obchodech obrovský zájem. S kouzelným motýlkem, šarmantní kočičkou, temperamentním pejskem nebo čarodějnou žabkou bude hra ještě zábavnější.

 

Připravila: Katka
Foto: Mattel
11. 3. 2015

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

ODŘENINY

nedávno jsem si pořídila sprej Hemacut na odřeniny a ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz