Domácnost

Barevné nápady pro váš interiér

Sbírání kytiček

Máte nový byt, či dům, nebo se chystáte na rekonstrukci dosavadního bydlení? Nebo máte jen pocit, že váš příbytek potřebuje změnu? Někdy stačí opravdu málo a interiér se může změnit doslova k nepoznání. Kouzlo spočívá nejen v novém nábytku, ale i v barvách.

Barvy dokáží opravdu moc. Odstín, který pro své obydlí vyberete, ale pečlivě zvažujte. Můžete se poradit s bytovým architektem, ale nápady a inspiraci najdete také v originální knize Colordesigner, kterou vydává náš přední výrobce nátěrových hmot. Příručka vás nejen inspiruje při plánování barevného řešení interiérů, ale nabídne vám i praktickou pomoc v podobě vzorníků vybraných odstínů. Publikaci Colordesigner můžete získat v Kolorovacích centrech Primalex nebo si ji stáhnout na www.primalex.cz.

 

 Barevná kombinace

Barevná kombinace „Průzračná hlubina“

V příručce najdete 13 dvoustran s jednou barevnou kombinací a navíc ucelený přehled obarvených malířských nátěrů Primalex se vzorníky.

Každá ze třinácti kombinací vychází z harmonie barev zdánlivě běžných věcí kolem nás, jako jsou vysypané sladkosti (Fialkový sen), mořský horizont se zapadajícím sluncem (Na obzoru život), klubíčka provázků (Tichá savana), světla na taneční párty (Limetková džungle) nebo zádumčivá podvečerní obloha (Večerní siesta). Možná vyznáváte decentní minimalismus a zaujme vás ložnice v modravých odstínech vodní hladiny v kombinaci s šedou (Průzračná hlubina), nebo se necháte oslnit paletou slunečných tónů doplněných bílou kávou (Vůně pouště). Odvážným je určena módní kombinace modré, žluté a šedohnědé (Stroj času) a těm, kdo hledají klid a relaxaci, pak příjemné spojení zelené s hnědou (Zelenkavá galaxie). U každého ze zařazených interiérů vždy najdete čtyři navržené odstíny, každý v celkem 6 variantách sytosti. Více informací najdete na www.primalex.cz
 
Připravila: Zuzana
Foto: Primalex
4. 10. 2010

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků