BC Sun Protect

Léto a dovolené se blíží! Až si budete užívat sluníčko a teplo, nezapomeňte se chránit před slunečními paprsky! A pozor, myslete nejen na pokožku, ale také na vlasy! Řada BC Sun Protect od Schwarzkopf Professional nabízí profesionální vlasovou péči pro vlasy vystavené slunci.

Titulka pro: BC Sun Protect

Léto a dovolené se blíží! Až si budete užívat sluníčko a teplo, nezapomeňte se chránit před slunečními paprsky! A pozor, myslete nejen na pokožku, ale také na vlasy! Řada BC Sun Protect od Schwarzkopf Professional nabízí profesionální vlasovou péči pro vlasy vystavené slunci.

Účinné přípravky pomáhají chránit vaše vlasy před poškozením díky kombinaci účinných UV filtrů a antioxidantů. BC Sun Protect je řada péče s dvojí ochranou: chrání vlasy jednak díky obsahu UV filtrů a jednak působením antioxidantů bojujících proti volným radikálům, které mají na vlasy škodlivé účinky, zejména během jejich vystavení slunci.
Přípravky BC Sun Protect nabízejí profesionální podporu pro bezstarostné dny strávené na slunci díky perfektně vyvážené kombinaci aktivních složek, jež regenerují vlasy vystavené slunečnímu záření. Ochranné účinky UV filtrů a palmového oleje jsou známé již z oblasti péče o pleť. Řada BC Sun Protect kombinuje tyto složky spolu s vitamínem E a technologií Amino Cell Rebuild, která je obsažena ve všech přípravcích BC. Poškozená vlasová struktura je tak obnovována zevnitř a vlasy jsou chráněny před další zátěží. Tento intenzivní režim péče podporuje zdravý lesk a hydratuje vlasy po vystavení slunci. Odlehčené složení je vhodné pro každodenní použití a všechny typy vlasů.

Řada BC SUN PROTECT je k dostání také v praktickém cestovním balení, které se pohodlně vejde do každého zavazadla:

CESTOVNÍ SADA BC SUN PROTECT, 3 x 100 ml
Kompletní režim péče o vlasy v létě ve třech jednoduchých krocích: ochrana, oživení, regenerace. Sada obsahuje tyto tři přípravky: Ochranný šampon pro vlasy vystavené slunci, Kondicionér na ochranu vlasů před slunečním zářením a Ochrannou vlasovou kúru po opalování. Je k dostání v praktické a zároveň stylové kosmetické taštičce, se kterou budete moci pohodlně cestovat kamkoli. Vaše vlasy budou plné zdravého lesku, příjemné letní vůně a budou chráněné po celé léto. DMOC 499 Kč

Připravila: Zuzana
Foto: Henkel ČR
21.5. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE PRO CHLAPA

Ahojky :) Měla bych dotaz… Zajímalo by mě, co svým chlapům ...

VÝBAVA NA SNOWBOARD

Dobrý večer, přemýšlím nad koupí výbavy na snowboard, ...

ŠITÍ

Ahoj všem, chtěla bych se naučit šít na šicím stroji. Jak ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz