Zaujal vás článek o veletrhu BEAUTY EXPO, který jsme uveřejnili 3. prosince? Tři z vás mohou získat dvě V.I.P. vstupenky a kosmetický dárek od partnera akce – společnosti Manufaktura. Veletrh proběhne 18. – 19. 2. 2011 v O2 areně.

V nových prostorách bude veletrh ještě intenzivněji zaměřen na trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy. Vystavovatelé představí okolo 350 značek, většina z nich se stálým předváděcím programem na stáncích a dlouhou řadou novinek ze všech kosmetických oborů: nové metody péče o pleť, nové metody v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, formování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie. Žhavé novinky v líčení, účesech i módě vznikající pod rukama našich i zahraničním mistrů slavných jmen budou k vidění po celý den na hlavním podiu.

Stále důrazněji se na veletrzích WORLD OF BEAUTY & SPA prosazuje krása jako harmonie těla i duše. Ukázky četných druhů masáží, aromaterapie a dalších relaxačních metod, tak ulevujících při každodenní stresu, jsou netrpělivě očekávány návštěvníky – těmi, kteří se chtějí inspirovat pro návštěvu nových relaxačních či lázeňských center a především těmi, kteří zvažují další vzdělávání či rekvalifikaci v tomto oboru.

Rekvalifikace a další vzdělávání nabízejí vystavovatelé samozřejmě i v dalších oblastech, jako jsou kosmetika, vizážistika, kadeřnictví, nehtová modeláž, podologie. Prezentují se i kurzy výuky dalších přírodních metod zdravotní péče jako alternativní medicína, akupresura, čínská medicína, homeopatie, irisdiagnostika, čakrální terapie ap.

Přijďte se podívat a soutěžte s firmou BEAUTY EXPO s.r.o. Více informací najdete na http://www.beautyexpo.cz. Nápovědu k soutěžní otázce najdete na http://www.beautyexpo.cz/bej11_program_cz.html.

Soutěž probíhá od 20. do 31. 12. 2010.

Foto: Manufaktura s.r.o.


Diskuze: příspěvků