BIO Šťáva pro podporu imunity

Přímo lisovaná šťáva z plodů arónie v bio kvalitě v nové hnědé lahvi s krátkým hrdlem. Šťáva má pozitivní účinky na posílení imunity, jako prevence proti kardiovaskulárním onemocněním atd. Doporučené denní množství, jako prevence proti onemocněním a na podporu imunity, je 1 dcl šťávy buď na lačno nebo po jídle a vystačí tedy na týden. Množství konzumace není omezeno, dávkujte dle toho, jak vám chutná a zda se tělo vyššímu příjmu nebrání (např. překyselením žaludku). Jako každá čistá přírodní šťáva může mít ve větším množství (1 litr), požitém najednou a nalačno, mírně projímavé účinky.

Titulka pro: BIO Šťáva pro podporu imunity

Přímo lisovaná šťáva z plodů arónie v bio kvalitě v nové hnědé lahvi s krátkým hrdlem. Má pozitivní účinky na posílení imunity, jako prevence proti kardiovaskulárním onemocněním atd. Doporučené denní množství, jako prevence proti onemocněním a na podporu imunity, je 1 dcl šťávy buď na lačno nebo po jídle a vystačí tedy na týden. Množství konzumace není omezeno, dávkujte dle toho, jak vám chutná a zda se tělo vyššímu příjmu nebrání (např. překyselením žaludku). Jako každá čistá přírodní šťáva může mít ve větším množství (1 litr), požitém najednou a nalačno, mírně projímavé účinky.

Arónie (lidově černý jeřáb) má nejvyšší koncentraci antokyanů ze všech poživatelných druhů ovoce. Je to 2147 mg/100g (pro představu, borůvky mají pouze 705 mg/100g, jahody přibližně 100 mg/100g ). Plody stimulují vlastní imunitní systém organismu a brzdí tak růst některých rakovinotvorných buněk. Neutralizují v organismu toxiny, a tím chrání naše játra. Jako prevenci využijete arónii zejména proti chřipce a nachlazení, při alergiích, ženských potížích, při chronickém únavovém syndromu či pro rychlejší odbourání alkoholu z organismu.

Cena: 100% přímo lisovaná šťáva 152 Kč/0,7 l
www.aroniaoriginal.cz

Připravila: Zuzana
Foto: Archiv
29.12. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

TINKTURA

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz