BIO Šťáva pro podporu imunity

Přímo lisovaná šťáva z plodů arónie v bio kvalitě v nové hnědé lahvi s krátkým hrdlem. Šťáva má pozitivní účinky na posílení imunity, jako prevence proti kardiovaskulárním onemocněním atd. Doporučené denní množství, jako prevence proti onemocněním a na podporu imunity, je 1 dcl šťávy buď na lačno nebo po jídle a vystačí tedy na týden. Množství konzumace není omezeno, dávkujte dle toho, jak vám chutná a zda se tělo vyššímu příjmu nebrání (např. překyselením žaludku). Jako každá čistá přírodní šťáva může mít ve větším množství (1 litr), požitém najednou a nalačno, mírně projímavé účinky.

Titulka pro: BIO Šťáva pro podporu imunity

Přímo lisovaná šťáva z plodů arónie v bio kvalitě v nové hnědé lahvi s krátkým hrdlem. Má pozitivní účinky na posílení imunity, jako prevence proti kardiovaskulárním onemocněním atd. Doporučené denní množství, jako prevence proti onemocněním a na podporu imunity, je 1 dcl šťávy buď na lačno nebo po jídle a vystačí tedy na týden. Množství konzumace není omezeno, dávkujte dle toho, jak vám chutná a zda se tělo vyššímu příjmu nebrání (např. překyselením žaludku). Jako každá čistá přírodní šťáva může mít ve větším množství (1 litr), požitém najednou a nalačno, mírně projímavé účinky.

Arónie (lidově černý jeřáb) má nejvyšší koncentraci antokyanů ze všech poživatelných druhů ovoce. Je to 2147 mg/100g (pro představu, borůvky mají pouze 705 mg/100g, jahody přibližně 100 mg/100g ). Plody stimulují vlastní imunitní systém organismu a brzdí tak růst některých rakovinotvorných buněk. Neutralizují v organismu toxiny, a tím chrání naše játra. Jako prevenci využijete arónii zejména proti chřipce a nachlazení, při alergiích, ženských potížích, při chronickém únavovém syndromu či pro rychlejší odbourání alkoholu z organismu.

Cena: 100% přímo lisovaná šťáva 152 Kč/0,7 l
www.aroniaoriginal.cz

Připravila: Zuzana
Foto: Archiv
29.12. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DETOX

Jděte přímo na www.foxylife.cz. Tam jsem si ...

SLEVOVÉ KUPONY

A co budete konkrétně kupovat? Taky vánoční dárky?

NÁKUPNÍ TAŠKA NA KOLEČKÁCH

Poradíte, kde koupit kvalitní nákupní tašku na ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz