Soutěže

Bioaktivní Acno

Tento týden jsme pro vás připravili soutěž o doplněk stravy Bioaktivní Acno. Trápí-li vás nečistá pleť, máte šanci vyhrát kúru na čtyři měsíce. Výhry čekají na deset z vás, kteří správně odpovíte na soutěžní otázku.

Z nejnovějších výzkumů vyplývá, že důležitou roli u problematické pleti hrají tzv. volné radikály. Ty vznikají z kouření, znečištěného životního prostředí, UV záření apod. Svými účinky poškozují nenasycené mastné kyseliny v buněčných membránách a oslabují tak vlastní obranyschopnost pleti. Proto je důležitý zvýšený příjem antioxidantů, které aktivitu škodlivých volných radikálů potlačují.

Nejvyšší účinnost má kombinace organicky vázaného selenu a zinku, betakarotenu a vitaminů B6, E a C, která je obsažena v doplňku stravy Bioaktivní Acno od dánské farmaceutické společnosti Pharma Nord.

Bioaktivní Acno potlačuje produkci kožního mazu a pomáhá zklidnit zánětlivé reakce a projevy pleti. Zároveň chrání proti nežádoucím účinkům vnějšího prostředí. Více informací najdete na www.pharmanord.cz.

Soutěž probíhá od 30. 8. do 5. 9. 2010.

Výherci:

pepa
koichi
sarfik
misa
tereza
vanda
kanderm
katka
katulinka
nina

 


Diskuze: příspěvků