Tipy

Braun parní generátor z řady CareStyle

Pro ty, kteří ocení německou technologii a kvalitu, představuje Braun nový parní generátor IS 5043 z řady CareStyle 5.

 

Pro ty, kteří ocení německou technologii a kvalitu, představuje Braun nový parní generátor IS 5043 z řady CareStyle 5.

Věřte, že má potenciál stát se nejlepším přítelem vašeho šatníku! Ať jsou Vaše potřeby nebo očekávání při žehlení jakékoliv, chytrá technologie iCare s inteligentní ochranou látek skutečně myslí a pracuje za vás díky automatickému nastavení správné teploty pro všechny druhy látek, od choulostivých po odolnější.

 

Jako první na světě vám při žehlení pomáhá patentovaná 3D eloxovaná žehlicí plocha se zaoblenou zadní částí klouzat žehličce bez námahy – a to dokonce i dozadu! Pro rychlé a perfektní výsledky. Existuje spousta dalších důvodů – intuitivní digitální displej, funkce automatického vypínání žehličky po 10 minutách, snadné odvápňování, Easy lock systém a další.

 

Parní generátor z řady CareStyle 5 je ideální volbou pro rychlou a efektivní péči o vaše oděvy. Parní generátor z řady CareStyle byl oceněn mezinárodními cenami za vysokou kvalitu a design a také jako nejlepší výrobek ve své kategorii – Plus X Award 2015/2016.


My v redakci jsme měli možnost ho otestovat. Protože náš nadchl, přineseme vám o něm více informací v podrobnějším článku.


Připravila: Katka
Foto: Braun
8. 2. 2016

 


Diskuze: příspěvků