Tipy

Bref WC proužky

Tradiční WC bloky potřebují
ke svému upevnění k toaletě závěsný košíček, na kterém se mohou usazovat různé typy bakterií a nečistot. Pokud hledáte hygieničtější řešení, vyzkoušejte Bref Duo Stick.

 

Tradiční WC bloky potřebují ke svému upevnění k toaletě závěsný košíček, na kterém se mohou usazovat různé typy bakterií a nečistot. Pokud hledáte hygieničtější řešení, vyzkoušejte Bref Duo Stick.

 

První bezkošíčkový nalepovací Bref WC blok s dvojitým efektem, díky kterému bude WC hygienicky čisté a svěží při každém spláchnutí bez jakýchkoli starostí. Aplikace Bref Duo Stick je rychlá a snadná. Stačí jen vzít jeden z individuálně balených proužků, rozevřít ochrannou fólii a přitlačit proužek na suchý povrch WC mísy. Poté jedním tahem odstranit fólii a je hotovo! Bref Duo Stick WC proužek spolehlivě drží uvnitř WC mísy a s každým spláchnutím se stará o udržení čistoty vaší toalety. Modrá část přináší čistotu, druhá barva vždy zajišťuje svěží a dlouhotrvající vůni.


Nové Bref Duo Stick jsou k dispozici ve dvou vůních – Fresh Flower a Blue Ocean a ve dvou velikostech balení. Menší balení po třech WC proužcích a ekonomické balení po šesti vydrží až 450 respektive až 900 spláchnutí.

 

Připravila: Katka
Foto: Henkel
2. 10. 2013


Diskuze: příspěvků