Rodina

Brumíkova lyžařská akademie

Chystáte se letos s dětmi na hory a chcete, aby se zábavnou formou naučily lyžovat? Svěřte je do rukou profesionálů a zapište je do Brumíkovy lyžařské akademie.

Na děti zde čekají zkušení instruktoři proškolení Asociací profesionálních učitelů lyžování speciálně pro lyžařský výcvik dětí. Nebude chybět ani zábavný medvídek Brumík, spousta her a zimních radovánek. Brumíkova lyžařská akademie probíhá do Velikonoc příštího roku ve střediscích Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Harrachov, Dolní Morava, Bílá v Beskydech nebo Monínec.

Dobré základy lyžování
Výuka lyžování není jen o tom, zda umí „vyučující“ kvalitně lyžovat. Důležitou součástí výuky je také osobní přístup k dětem samotným. Některé děti se svými rodiči diskutují a odmítají spolupracovat. S cizí autoritou to může být zábava. Všem rodičům, ať už lyžařům nebo nelyžařům, tedy jistě pomůže Brumíkova lyžařská akademie, jejíž výuka se zaměřuje jednak na lyžařské dovednosti a zároveň klade důraz na individuální přístup právě k dětem. Brumíkova akademie vznikla před třemi lety ve spolupráci s lyžařskou školou Classic, která má již dlouholeté zkušenosti. Letos se do projektu zapojilo dalších 5 lyžařských škol. Všichni lektoři, kteří se budou dětem v akademii věnovat, letos prošli novou certifikací Asociace profesionálních učitelů lyžování (APUL) se zaměřením na výcvik dětí. Tato certifikace se opírá o odbornou metodiku zdůrazňující výuku s ohledem na psychomotorický vývoj dětí. Brumíkovi instruktoři tak budou učit vaše děti správným základům lyžování způsobem adekvátním jejich věku.

Brumíkovy sněhové hrátky
Nebojte se, že by se děti v Brumíkově lyžařské škole nudily. V areálu školek zažijí spoustu zábavy. Dětská trať bude vyznačena barevnými sjezdařskými brankami s různými obrázkovými motivy. Děti bude také povzbuzovat sám Brumík, který pro malé lyžaře přichystal zábavné házení koulí na terč, fotografování i odpočinkovou zónu. Každé dítě bude vybaveno svou rozlišovací vestou a také vlastní Brumíkovou jmenovkou. Nakonec celodenního programu čeká všechny statečné lyžaře odměna v podobě diplomu od Brumíka.

Vyrazit můžete do některého z následujících horských středisek:
• Harrachov (Krkonoše)
• Pec pod Sněžkou (Krkonoše)
• Špindlerův Mlýn (Krkonoše)
• Bílá v Beskydech (Beskydy)
• Dolní Morava (Jeseníky)
• Monínec (Česká Sibiř)

Více informací najdete na http://www.brumik.cz

Připravila: Katka
Foto: Kraft
31. 12. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků