Brumíkův atlas

Méďa Brumík má pro své malé kamarády novou zábavu. Brumíkův naučný obrázkový atlas České a Slovenské republiky. Sbírejte samolepky a vydejte se spolu s vašimi ratolestmi na výlety napříč Českem i Slovenskem.

Titulka pro: Brumíkův atlas

Méďa Brumík má pro své malé kamarády novou zábavu. Brumíkův naučný obrázkový atlas České a Slovenské republiky. Sbírejte samolepky a vydejte se spolu s vašimi ratolestmi na výlety napříč Českem i Slovenskem.

Brumíkův atlas získáte jednoduše, stačí si pouze koupit deset soutěžních Brumíků (svačinka nebo snídaně), zaregistrovat se na www.brumikhra.eu, poslat čárové kódy a pak už si jen vybrat dárek. Sbírat veselé samolepky, se kterými si vaše děti atlas vyzdobí, pak budete moci od konce května až do konce července.

Pokud se vám a vašim malým nezbedům navíc podaří nasbírat všechny samolepky, budete moci vyhrát rodinnou víkendovou jízdenku SONE+ na vlaky ČD a procestovat místa z atlasu i ve skutečnosti. Celý atlas je rozdělený do devíti regionů napříč Českou i Slovenskou republikou. Malí cestovatelé se tak zábavnou formou dozvědí spoustu zajímavostí jak z oblasti zeměpisu, historie, nebo třeba přírody. Seznámí se však také s pohádkovými bytostmi, jako je Krakonoš, Rožmberský vodník, či čert z Čertovy díry. Koneckonců své znalosti si leckdy určitě rádi oprášíme i my rodiče. Zkrátka stačí jen otevřít Brumíkův atlas a vyrazit!

 

Připravila: Katka
Foto: Kraf Foods
16. 5. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SEXSHOP

Holky, koukala jsem se na net a hodně se mi líbí tento erotic ...

CVIČENÍ

Ahoj holky, jaké cvičení preferujete? Doma nebo chodíte ven ...

TEST OTCOVSTVÍ

Holky, prosím o rady... ASAP... řešila jste některá test ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz