Brumíkův atlas

Méďa Brumík má pro své malé kamarády novou zábavu. Brumíkův naučný obrázkový atlas České a Slovenské republiky. Sbírejte samolepky a vydejte se spolu s vašimi ratolestmi na výlety napříč Českem i Slovenskem.

Titulka pro: Brumíkův atlas

Méďa Brumík má pro své malé kamarády novou zábavu. Brumíkův naučný obrázkový atlas České a Slovenské republiky. Sbírejte samolepky a vydejte se spolu s vašimi ratolestmi na výlety napříč Českem i Slovenskem.

Brumíkův atlas získáte jednoduše, stačí si pouze koupit deset soutěžních Brumíků (svačinka nebo snídaně), zaregistrovat se na www.brumikhra.eu, poslat čárové kódy a pak už si jen vybrat dárek. Sbírat veselé samolepky, se kterými si vaše děti atlas vyzdobí, pak budete moci od konce května až do konce července.

Pokud se vám a vašim malým nezbedům navíc podaří nasbírat všechny samolepky, budete moci vyhrát rodinnou víkendovou jízdenku SONE+ na vlaky ČD a procestovat místa z atlasu i ve skutečnosti. Celý atlas je rozdělený do devíti regionů napříč Českou i Slovenskou republikou. Malí cestovatelé se tak zábavnou formou dozvědí spoustu zajímavostí jak z oblasti zeměpisu, historie, nebo třeba přírody. Seznámí se však také s pohádkovými bytostmi, jako je Krakonoš, Rožmberský vodník, či čert z Čertovy díry. Koneckonců své znalosti si leckdy určitě rádi oprášíme i my rodiče. Zkrátka stačí jen otevřít Brumíkův atlas a vyrazit!

 

Připravila: Katka
Foto: Kraf Foods
16. 5. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DEKORACE ONLINE

Dobrý večer, poradíte prosím, kde mají na internetu hezké ...

JAKÉ KOUPIT OŘÍŠKOVÉ MÁSLO?

Dobrý den, nemáte prosím doporučení na kvalitní ...

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, poradíte prosím jaké doplňky užívat pro ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz