Bylinky dokáží změnit život

Dnešní uspěchaná doba na nás klade obrovské nároky každý den. Žijeme ve světě plném technických vymožeností a s tím přímo i nepřímo souvisejících negativních vlivů na životní prostředí.

ilustrační obrázek
Zobrazit fotografii v galerii

Žijeme v neustálém napětí, stresu a uspěchanosti. To se samozřejmě odráží v kvalitě potravy a nápojů a z toho plynoucího postupného usazování toxinů v našem těle. Dnešní konzumní společnost spoléhá na farmaceutika, ale zapomíná na prevenci, která je tím nejdůležitějším krokem k zachování dobrého zdraví.

Tradiční čínská medicína v podobě bylinek má více než 3 000 let historie. Na našem trhu je již mnoho let jedinečné čínské bylinné tonikum PhytoChi®. Tento bylinný doplněk stravy obsahuje celkem 16 vyjímečných bylin, které napomáhají detoxikaci organismu, udržují v těle homeostázu (rovnováhu JIN JANG) a zásobují tělo vitamíny, minerály a cennými přírodními enzymy včetně stopových prvků.


Co je to PhytoChi®?

PhytoChi®
PhytoChi®

PhytoChi® vychází z čínské terminologie, přičemž „Phyto“ znamená byliny a „Chi" znamená energie. Jedná se tedy o energii z bylin. PhytoChi® se z velké míry podílí na procesu detoxikace organismu. Proces detoxikace může být průvodním jevem počátečního užívání bylinného přípravku PhytoChi®. Zbavování se toxických látek a metabolitů je pouze přechodná fáze. Poté tonikum působí protizánětlivě, má pozitivní vliv na snížení hladiny cholesterolu a cukru v krvi a podporuje správnou činnost jater. Pozitivní ohlas má v rámci blahodárného působení u alergiků. Zároveň se užívání PhytoChi® osvědčilo u migrén, lupének, trávicích a žlučníkových problémů, artrózy atd. PhytoChi® blahodárně působí na posílení imunity a celkového zdraví. Specifické účinky jednotlivých bylin působí v dokonalé synergii a tím se konečné účinky přípravku znásobují.


Co obsahuje PhytoChi®?

PhytoChi® obsahuje gel z listů aloe pravé, plod kustovnice čínské, kořen kozince blanitého, sušený květ i plod mučenky pletní a schizandry čínské, kořen ženšenu nepravého i pětilistého, oddenek kurkumy dlouhé, kůru mandarinky, zralé obilky slzovky obecné a mnoho dalších bylin. Jedinečnost bylinného přípravku PhytoChi® je v tom, že autor produktu, pan Albert Y. Leung, Ph. D. dokázal zvýraznit blahodárné účinky bylin a zároveň odstranil jejich účinky vedlejší a nežádoucí. Albert Y. Leung, Ph. D. je uznáván jako jeden z největších znalců botanických produktů a principů tradiční čínské medicíny.


Lze testovat účinky bylin?

V minulosti na našem trhu nebyla definována platná pravidla, jak hodnotit kvalitu bylinek v doplňcích stravy, nešlo tedy jednoznačně dle specifických měřítek zhodnotit, zda odpovídají standardu a zda jejich obsažení odpovídá informacím na etiketě. Právě Albert Y. Leung se skupinou vědců vyvinuli technologii budoucnosti pod názvem Phyto-True™ - komplexní systém pro kontrolu kvality a jakosti. Tato technologie umožňuje na vědeckých základech označit pravost čínských bylin v návaznosti na tradiční informace a lze tak v různých bylinných přípravcích, které jsou k dispozici na trhu, prokázat jejich účinnost. Výsledkem je potom přesný a detailní profil léčiva nebo bylinného doplňku stravy.


Jak lze PhytoChi zakoupit?

PhytoChi® lze zakoupit online. Pro pravidelné uživatele existuje věrnostní slevový systém, kdy při koupi startovacího balíčku jsou každé další nákupy trvale výhodnější. Doporučením je vyzkoušet PhytoChi® alespoň na 3 měsíce, aby měl uživatel možnost pocítit pozitivní vliv užívání tohoto jedinečného bylinného přípravku. Obecně se doporučuje přípravek používat každodenně a dlouhodobě.

 

 

Pokud chcete udělat něco pro svoji zdraví, navštivte nás na www.phyto.cz.

Komerční prezentace
Foto: Phyto.cz
11. 3. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

7

karma 340 to je směšné

ODPOVĚDĚT

3

Karmická bytost,dopřejme jim to

ODPOVĚDĚT

5

Tak to je pravda

ODPOVĚDĚT

3

jj, přímo svatá

ODPOVĚDĚT

2

Odpověď hodna 5ti bodové karmy.:-)

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (5 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

ilustrační obrázek

Tradiční čínská medicína a její místo

Většina z nás má aspoň nějaké ponětí o tradiční čínské medicíně. Tradiční čínská i současná...

ilustrační obrázek

Co jsou to potravinové doplňky?

Většina z nás alespoň někdy kupuje takzvané potravinové doplňky. Víme přesně, o co se jedná?...

ilustrační obrázek

Toužíte po dítěti? Srovnejte si cyklus a psychiku

Ve staré Číně znamenal velký počet zdravých dětí povinnost vůči císaři. Malé rodiny bývaly terčem...

ilustrační obrázek

Kurzy vaření podle principů tradiční čínské medicíny - Vaříme jin-jang

Tradiční čínská medicína přikládá velký význam dietetice. Systém stravování využívá jako jednu ze základních metod...

ilustrační obrázek

Mitochondriální medicína

Nevíte, co to znamená? Také se jí říká medicína proti stárnutí – anti-age medicína, a...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÝŽIVOVÝ PORADCE

Dostala jsem doporučení do Světa zdraví. Uvítala bych rady ...

VLASY

Chci se zeptat, kde najít nej stránku na prodloužení vlasů? ...

VÁNOCE? :D

Ahojky :) Měla bych dotaz… Blíží se vánoce a mě by ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz