Čajové koktejly Ahmad Tea

Přestože na každém období je něco krásného, podzimní plískanice má v oblibě málokdo. Hledáme způsob, jak se zahřát a potěšit. Dobře nám v těchto situacích jistě už mnohokrát posloužil šálek dobrého čaje.

Titulka pro: Čajové koktejly Ahmad Tea


Přestože na každém období je něco krásného, podzimní plískanice má v oblibě málokdo. Hledáme způsob, jak se zahřát a potěšit. Dobře nám v těchto situacích jistě už mnohokrát posloužil šálek dobrého čaje.

Čajové koktejly jsou dokonalou příležitostí ukázat, že i „vaření čaje“ může být umění. Recepty, které připravil čajový sommelier Jiří Richter, vynikají jednoduchostí a skvělou chutí. Jejich základem je vždy vysoce kvalitní čaj značky AHMAD TEA London, která dlouhodobě vybírá pro své směsi jen ty nejlepší čajovníkové lístky z plantáží.

Bruce Willis
Tajemství této charismatické kombinace spočívá v jedinečném spojení černého nebo zeleného čaje s chutí aromatických brusinek a tmavého cukru. Nechte se překvapit výjimečnou chutí.

Potřebujeme:

  • černý nebo zelený čaj AHMAD
  • brusinkový sirup (příp. marmeládu)
  • tmavý cukr

 

Postup:

Do připraveného šálku nalijeme 2 dcl vroucí vody, vložíme sáček čaje a necháme 2–3 min. louhovat. (Pro přípravu zeleného čaje necháme vodu 2–3 min. zchladnout na cca 80 °C.) Do hotového čaje přidáme brusinkový sirup, příp. 2 lžíce marmelády z brusinek. Před servírováním nerozmícháme, rozmíchá až host! Podle potřeby dosladíme tmavým cukrem.

Společnost AHMAD TEA London se sídlem ve Velké Británii byla založena v roce 1986 rodinou, která se výrobou čaje zaobírala už několik generací. Vedení firmy AHMAD TEA London nikdy neustoupilo tlakům na snížení kvality a je to právě nejvyšší třída čaje, pro kterou jsou produkty této značky tolik ceněny zákazníky. Současný sortiment tvoří více než 70 druhů výrobků. Společnost AHMAD TEA London vyváží čaje do více než 70 zemí na šesti kontinentech, přesto však zůstává rodinnou firmou věrnou vizi, s níž byla zakládána, a řídí se heslem svého prvního generálního ředitele, který slíbil, že nikdy nebude prodávat to, co by nepil sám doma.
 

Připravila: Lucie
Foto: Ahmad Tea London
24. 11. 2014

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

VELKÉ VÍKENDOVÉ SLEVY

Tento víkend a někde i po celý týden připravilo mnoho ...

MATEŘSKÁ ŠKOLA PRAHA

Nevíte prosím o pražské mateřské školce, kde mají ...

HUBNUTÍ

Ahoj holky, máte tip, jak rychle, zdravě a hlavně trvale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz