CANDIVAC proti intimním problémům

Trpíte opakovanými kvasinkovými infekcemi? Aplikovali jste už kdeco, a stále se vrací? Vyzkoušejte imunomodulační přípravek CANDIVAC.

Titulka pro: CANDIVAC proti intimním problémům

Trpíte opakovanými kvasinkovými infekcemi? Aplikovali jste už kdeco, a stále se vrací? Vyzkoušejte imunomodulační přípravek CANDIVAC.

Imunomodulační přípravky přispívají k obnovení přirozené rovnováhy a celkové obranyschopnosti organizmu. Obsahují neškodné části kvasinek a bakterií, které tyto poševní infekce způsobují.

U akutních forem probíhá léčba zásadně lokálně a to prostřednictvím vaginálních čípků, krémů či tablet v tzv. krátkém schématu. V případě recidivujících či chronických forem kandinóz je užívána léčba v tzv. dlouhém schématu, přičemž je nutná dostatečně vysoká koncentrace aktivní látky s podporou doplňkové terapie. Přední český odborník v oblasti léčby vaginálního diskomfortu doc. MUDr. Vít Unzeitig, CSc. říká: „Doplňková terapie u recidiv chronických forem spočívá v podávání autovakcíny z vlastního kmene nebo specifické vakcíny CANDIVAC v kapslích. Tato terapie prokázala podporu buněčné imunity a prodloužení bezpříznakového klidového období mezi jednotlivými atakami nepříjemného onemocnění.“

Doplněk stravy CANDIVAC je volně prodejný bez lékařského předpisu. Jedno balení obsahuje dávku na tři měsíce a je možné jej užívat společně s antimykotiky. CANDIVAC se užívá podle následujícího schématu: 1 kapsle denně, nejlépe nalačno po dobu 10 dní, poté 20 dní vynechat a opět užívat 1 kapsli denně po dobu 10 dní, následně opět 20 dní vynechat a opět užívat 1 kapsli denně po dobu 10 dní.

Po ukončení tohoto základního tříměsíčního cyklu užívání přípravku CANDIVAC® je možno kúru po opětovné 20 denní přestávce podle stejného schématu podávání zopakovat. Pro docílení dlouhodobějšího efektu lze přípravek užívat i vícekrát ročně.

Ke zvyšování nespecifické imunity je vhodný jak pro ženy, tak pro muže. Doporučená cena přípravku CANDIVAC, který je dostupný v lékárnách, je 349 Kč. Více informací naleznete na www.candivac.cz

Připravila: Katka
Foto: Bioveta
7. 11. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

BOLAVÁ KOLENA

Dobrý den, nemáte doporučení na bolavá kolena? Máte něco ...

BOHEMIA OLEJ

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s oleji od značky Bohemia ...

VIBRÁTOR

Kde koupit pořádnou hračku do postele?:-) Nápady?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz