Krása

Celková proměna Lenky

Sbírání kytiček

Lenka bydlí v Praze a na proměnu to měla kousek. Protože má malého chlapečka, vzal si její manžel volno a zůstal s ním doma. Po focení před proměnou ve studiu 55 se opět pustil první do práce kadeřník František Letal.

 

 

František Letal – kadeřník

František i Lenka se shodli na vlasech z čela. František navrhl zkrátit vlasy vzadu a nechat ještě dorůst vršek, a protože má Lenka podle něj hezký obličej, může si dovolit něco extravagantnějšího. Lenka si přála úplně blond barvu, kterou ji ale zatím František rozmluvil kvůli hnědým proužkům v melíru. Pokud by zvolili blond barvu, měla by Lenka fleky a to by nebylo hezké. Proto pro první fázi zvolili odstín 7.0, aby se barva sjednotila a pak může Lenka postupně zesvětlovat. František Letal použil barvu na vlasy značky Avon. www.avoncosmetics.cz.
 

 

 

Tatiana Sladíková – stylistka

„Při vybírání vhodného outfitu jsem trochu musela bojovat s předsudky paní Lenky. Poprosila jsem ji, ať dá šanci oblečení, které by si normálně nevybrala a ona nakonec souhlasila. Oblékla jsem jí o číslo menší džíny než je zvyklá a vypadaly na ní senzačně. Košile zakasaná do kalhot společně s páskem a botami na podpatku působí sexy. Kravata celý outfit podtrhuje. Lenka si tento pánský styl rozhodně může dovolit. Neuvěřitelně prokoukla!“ Tatiana Sladíková oblékala pro značku Reserved. www.reserved.cz.
 

 

 

Pavel Bauer – vizážista

„Jako podklad pod líčení jsem zvolil Podkladovou bázi Anew, která dodá pleti hebkost a zářivost. Make-up jsem tentokrát nezvolil klasický, ale tuhý a matující Ideal Shade, který jsem nanesl štětečkem. Působí sametově. Celkově jsem volil naturální look, který se k pánskému stylu, do něhož je laděno oblečení, neobyčejně hodí. Oční stíny Quatro v odstínu Mocha Latte působí decentně. Vespod je světlý stín, vytažený až k obočí, tmavší jej překrývá v očním záhybu. Z tmavého očního stínu je udělaná i linka na spodním víčku. Řasy jsou krásně husté, není potřeba je extra prodlužovat či zhušťovat, potřebují jen zvýraznit. Aby krásné zůstaly, doporučuji pečující Vyživující řasenku a sérum Anew, která posiluje vnitřní strukturu řas. Aby zůstal zachován decentní vzhled, je třeba použít takovou tvářenku, která nepůsobí příliš barevně. Já zvolil Růž na tvář Duo – starorůžový odstín. Ze stejného důvodu je použit Lesk na rty Plump Pout v nenápadném odstínu Pink Pucker. Ani obočí jsem v tomto případě nestylizoval do večerního glamour stylu, ale ponechal jej přirozené. Rozhodně bych obočí paní Lenky neztenčoval. Občas mají ženy tendenci nechat jen tenkou linku, ale obličej pak může vypadat mohutně.“ Pavel Bauer líčil pro značku Avon www.avoncosmetics.cz.
 

 Lenka po proměně

Lenka po proměně

Lenka

 Lenka před proměnou

Lenka před proměnou

„Jsem moc ráda, že nejsem z proměny šokovaná. Bála jsem se, aby proměna nebyla příliš dramatická. Bylo to ale fajn. Určitě mi stouplo sebevědomí, což jsem potřebovala. Kéž by se takhle o mě někdo staral častěji! Líčení je přirozené, to mám ráda. Oblečení vypadá také pěkně, jen se moc necítím v úzkých džínách. Nezvyk jsou pro mě i ty kudrny, nikdy jsem je neměla a asi si je sama nevytvořím, je to příliš náročné na úpravu. Volím spíše klasický střih.“

 

 


Připravila: Katka
Foto: Lukáš Hausenblas, redakce
3. 10. 2011

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků