Krása

Celková proměna Zuzky

Sbírání kytiček

Přinášíme vám celkovou proměnu první výherkyně naší velké soutěže s Avonem. Zuzka přijela na proměnu z Vysočiny. Do Prahy se vydala i s manželem a se svojí dcerkou. Manžel i dcerka byli moc zvědaví, jak se jejich maminka promění. Po focení před proměnou se jako první pustil do práce kadeřník František Letal.

 

 

Kadeřník František Letal

„Paní Zuzce jsem vybral výraznější barvu 3.6, protože jí zvýrazní oči. Zuzka potřebuje mít odhalené lícní kosti, aby se jí opticky zúžil obličej. Zvolil jsem krátké vlasy na krku a u uší a dlouhou patku. Předtím měla Zuzka vlasy nahoře trochu upláclé a dole se účes rozšiřoval, což nesvědčilo tvaru jejího obličeje. My je nahoře zvedneme a budeme účes postupně zužovat.“ František Letal použil barvu na vlasy značky Avon. www.avoncosmetics.cz.
 

 

 

Stylistka Tatiana Sladíková

„Paní Zuzana je sportovní typ. Ráda nosí pohodlné oblečení, u něhož jsem proto zůstala. Jen jsem outfit ladila lehce do elegance. Zatímco ona je zvyklá na trička a mikiny, já sáhla po kostkované košili, která je stále trendy. Aby působila uvolněně, nechala jsem ji splývat přes džíny. Pásek přes košili zdůraznil Zuzčin pas a společně s botami na podpatku působí velice žensky.“ Tatiana Sladíková oblékala pro značku Reserved www.reserved.cz.
 

 

 

Vizážista Pavel Bauer

„Pleť paní Zuzany je místy suchá a potřebuje dokonale hydratovat. Proto jsem ještě před samotným líčením aplikoval Hydratační gelový krém a oční krém z řady Anew Aqua Youth, které se rychle vstřebávají. Pro normální až sušší pleť jsem volil také make-up. Rozhodně by měl být zvláčňující, jako například Lehký make-up Ideal Shade. Ale dokonale by pro denní líčení stačil i tónovací krém. S pudrem, který make-up zafixuje, bychom to neměli nikdy přehánět. Pleť jsem jen lehce poprášil Tuhým pudrem Ideal Shade. Velký důraz jsem kladl na obočí. To je dotvarované pomocí Profesionální tužky na obočí v odstínu Slate. Dodá obličeji na výraznosti. Výrazné jsou také Oční linky Glimmerstick Liqui-Glide, které jsou u vnějších očních koutků vytažené směrem vzhůru. Tak, aby kopírovaly poslední řasu a zároveň opticky protáhly oči do mandlového tvaru. Oči jsou nalíčeny kombinací Očních stínů Quatro v odstínu Striped Camouflage. Nejsvětlejší ze čtveřice barev je nalíčena těsně pod obočí, což prohloubí pohled. Prodlužující řasenka SuperExtend udělala za líčením očí tu správnou tečku. Růž na tvář Duo jsem použil jen decentně. Zato Rtěnku Colordisiac jsem zvolil v křiklavém, avšak v matném odstínu Instant Attraction.“ Pavel Bauer líčil pro značku Avon www.avoncosmetics.cz.
 

 

 

Paní Zuzana

 Zuzka před proměnou

Zuzka před proměnou

„Je to naprosto úžasné! Můj nový styl se mi líbí od účesu, přes oblečení až po líčení. Překvapila mě ta výrazná rtěnka, tu by mě vážně ani nenapadlo vyzkoušet. Byla jsem velmi nadšená z líčení a nechala jsem si hodně poradit. No prostě byl to úžasný den. Dcerce jsem se moc líbila a manžel také říkal, že mi to sluší. Jen je to zatím prostě nezvyk. Doma jsem si zkoušela různě upravovat vlasy, takže je to celkem variabilní účes. Moc mě bavilo finální focení, i když jsem si ze začátku připadala nejistá. Ale fotograf byl skvělý a vždy mi poradil. Takže se těch všech fotek nemůžu dočkat.“

 

 

 

 

Připravila: Katka
Foto: Lukáš Hausenblas, redakce
26. 9. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků