Ceragem pro zdravá záda

Trápíte se bolestmi hlavy, poruchami štítné žlázy, chronickými záněty močových cest a obíháte všechny možné doktory v naději, že vaše problémy odstraní, a vše marně? Není divu!

Titulka pro: Ceragem pro zdravá záda

Trápíte se bolestmi hlavy, poruchami štítné žlázy, chronickými záněty močových cest a obíháte všechny možné doktory v naději, že vaše problémy odstraní, a vše marně?

Každý lékař je specialista jen na něco, takže neřeší celek, ale pouze postiženou část. A hlavně, málokoho hned napadne, že by výše jmenované potíže mohly mít souvislost s páteří. Přitom až sedmdesát procent všech zdravotních komplikací vychází právě z této stěžejní partie těla.

Pomoci by vám mohl Ceragem. Laicky řečeno, jde o speciální lehátko, které vás prohřívá, rovná, zkrátka masíruje a rozvolňuje přitom ztuhlé svalstvo, čímž navrací tělo do původního stavu. Samozřejmě před úrazy vás neochrání a vrozených vad vás také nezbaví, ale během života získané obtíže dokáže odstranit.

Tato celosvětově uznávaná zdravotnická pomůcka v sobě spojuje tisíce let znalostí tradiční medicíny Dálného východu s moderní technologií 21. století. Pracuje tedy hned na několika úrovních. Využívá metodu chiropraxe, akupresury, moxování a masáže, které ještě znásobuje blahodárnými účinky infračerveného světla a vzácného polodrahokamu zvaného Jadeit. Společnými silami tak působí nejen na uvolnění bloků a zmírnění akutních kloubních bolestí, ale zároveň i na správné rozproudění energie v těle, a tím i postupné odstranění vleklých zdravotních potíží všeho druhu.

Nečekejte ovšem zázraky na počkání. Komplikace, které dejme tomu aktuálně pociťujete, mohou mít letitý původ. Tudíž je jedinou masáží rozhodně do pořádku nedáte. Chcete-li se problémů skutečně zbavit, případně předejít těm, na které máte náběh, měli byste masáží absolvovat víc, klidně desítky, možná stovky. Ideálně denně. Ale nelekejte se! Než si lehátko pořídíte domů (přijde zhruba na 65 000 Kč), máte možnost jej ZADARMO neomezeně dlouho zkoušet. Teprve v momentě, kdy se o jeho prospěšných účincích přesvědčíte, můžete začít zvažovat jeho koupi (splátková forma je možná).

V praxi to probíhá tak, že se bez objednání dopravíte kdykoli během dne do originálního centra Ceragem (doporučujeme: Jateční 33a v Praze 7-Holešovicích; veškeré info včetně otevírací doby na: www.ceragem-praha.cz) a přinesete si s sebou dvě bavlněná prostěradla, jednu větší ponožku a pokud nemáte na nohou, tak ještě jeden pár navíc. Některá z týmu asistentek vás uvede do sálu, kde se po krátké instruktáži položíte na lehátko a to pod vámi začne pracovat – vyhřáté jadeitové kameny vám budou 40 minut projíždět podél páteře a prohřívat ji. Zezačátku možná pocítíte ne úplně příjemný tlak, ale vězte, že po pár masážích o tom, že vám něco jezdí pod zády, nebudete téměř vědět. Počítejte s tím, že možná budete muset čekat.

Připravila: Katka
Foto: Ceragem
23. 9. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

JAK NA BÍLÉ ZUBY?

Podělte se prosím o zkušenosti s domácím bělením zubů, ...

PADÁNÍ VLASŮ

Dobrý den, chlapovi začaly hodně padat vlasy, ale neřeší ...

INKONTINENCE

Kdo máte ty tenhle problém, podělte se prosím o zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz