Chytré pohovky

Potřebujete ve svém bytě ušetřit každý centimetr prostoru? S novou řadou sedaček od společnosti Magniflex to bude hračka! Tyto speciálně vyvinuté pohovky totiž neslouží jen k sezení, ale také ke kvalitnímu každodennímu spánku.

Titulka pro: Chytré pohovky

Potřebujete ve svém bytě ušetřit každý centimetr prostoru? S novou řadou sedaček od společnosti Magniflex to bude hračka! Tyto speciálně vyvinuté pohovky totiž neslouží jen k sezení, ale také ke kvalitnímu každodennímu spánku.

Elegantní provedení pohovek Atene, Berlino, Bruxelles a Pamplona disponuje špičkovým patentovaným mechanismem, který lehce přemění krásnou sedačku na pohodlné lůžko. Už se nemusíte bát, že byste v pyžamu uléhali na místo, na kterém jste ještě před pár minutami seděli nebo například večeřeli. Sedačky totiž nejsou rozkládací, ale překlápěcí, což znamená, že mají pěvně oddělenou sedací část od matrace, která je umístěna zespodu pohovky a přístup k ní je pouze po rozložení. Výhodou je tak maximální hygienické prostředí.

Další nespornou výhodou sedaček je i polstrování, které má snímatelné a pratelné potahy - na složité čištění můžete zapomenout, pohovka Atene navíc disponuje úložným prostorem. Magniflex ani v případě pohovek nezapomíná na plnohodnotné matrace ze studené a paměťové pěny. Matrace Riposo nejsou v sedačkách umístěny napevno, takže je můžete jednoduše kdykoliv vyměnit.

Délka matrace je u všech typů pohovek 190 cm, šířku si můžete zvolit podle typu sedačky - 120, 140 nebo 160 cm. Cena pohovek se včetně vysoce kvalitní matrace pohybuje od 49. 890 Kč. Více informací na http://www.magniflex.cz

Připravila: Katka
Foto: Magniflex
29. 7. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DEKORACE ONLINE

Dobrý večer, poradíte prosím, kde mají na internetu hezké ...

JAKÉ KOUPIT OŘÍŠKOVÉ MÁSLO?

Dobrý den, nemáte prosím doporučení na kvalitní ...

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, poradíte prosím jaké doplňky užívat pro ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz