Expreska – rychlé a účinné cvičení pouze pro ženy

Ženy si často stěžují, že nemají čas cvičit. Expreska jim přináší řešení. Jedná se o třicetiminutový kruhový trénink s komplexním cvičebním programem. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snížit váhu. Expresku najdete na 16 místech po celé republice. Do konce roku jich přibude 14 dalších.

Titulka pro: Expreska – rychlé a účinné cvičení pouze pro ženy
Zobrazit fotografii v galerii

Co je to kruhový trénink?
Trend kruhového tréninku k nám přišel z USA a rychle si tu našel své příznivce. V čem spočívá? Během půl hodiny se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to po zhruba třiceti vteřinách. Na lekci nemusíte pospíchat, ani si dělat starosti s rozpisem lekcí. Vaše cvičení začíná ve chvíli, kdy přijdete. Nastoupíte na jakékoliv volné stanoviště a přesouváte se v kruhu stejným směrem jako ostatní. To vše pod vedením zkušené trenérky.
 

 Kruhový tréning
Kruhový tréning

Posilovací stroje
V klubu EXPRESKA probíhá trénink na 8 hydraulických strojích a 8 aerobních stanovištích, které jsou logicky uspořádané do kruhu podle toho, zda se procvičuje spodní, nebo horní partie těla. Hydraulické pístové stroje mají jednu výbornou vlastnost – umožňují zároveň kardiovaskulární i silový trénink. To znamená, že jednou skupinou svalů provádíte tlak a opačnou svalovou skupinou tah. Zátěž odtlačujete a přitahujete. Taková intenzita cvičení vede ke snadnému zvýšení a udržení požadované tepové frekvence v tzv. aerobní zóně, tedy zóně, kde vaše tělo spaluje tukové zásoby. Zapojováním opačných svalových skupin své svaly procvičujete symetricky a rovnoměrně. Cvičení probíhá naprosto plynule – podobně jako ve vodě. Bezpečně ho zvládnou mnohé babičky, dokáže však zajistit potřebnou intenzitu a odpor i pro zdatné sportovkyně. To vše za pouhých 30 minut.

Výhody členství v EXPRESCE
Členky EXPRESKY mají možnost cvičit, jak dlouho chtějí a kolikrát chtějí kdykoliv během otevírací doby jakéhokoliv klubu EXPRESKA v republice. EXPRESKA má otevřeno po celý rok 7 dní v týdnu včetně svátků.

Členství získáte po zaplacení jednorázového zápisného ve výši 600 Kč. Následně si můžete vybrat mezi ročním (490 Kč/měsíčně) a měsíčním plánem (590 Kč/měsíčně). Pokud zvolíte roční plán, který navíc nabízí garanci nezměněného měsíčního poplatku i v budoucnosti, a přijdete si do EXPRESKY zacvičit třikrát týdně, vychází jeden vstup na 38 Kč. Při pěti návštěvách týdně pak zaplatíte pouhých 23 Kč.
Petr Kořínek, ředitel společnosti, říká: „EXPRESKA není obyčejné fitness. O své členky se staráme, hýčkáme si je. Kromě mimořádně účinného a rychlého cvičení jim v klubech EXPRESKA nabízíme celou řadu doprovodných akcí například z oblasti kosmetického či výživového poradenství.“

Nyní týden zdarma
EXPRESKA v současné době nabízí mimořádnou akci – cvičení zdarma po celý jeden týden. Proč právě týden zdarma? Petr Kořínek odpovídá: „Výhody kruhového cvičení je možné složitě popisovat. Daleko lepší je však pocítit je na vlastním těle. Abyste si EXPRESKU zamilovaly, musíte ji vyzkoušet. Každý den odchází z našeho klubu ženy, které konečně našly, co hledaly.“

Využijte omezené nabídky a získejte týden cvičení zdarma.
Zaregistrujte se na http://www.expreska.cz

Připravila: Katka
Foto: Expreska
12. 5. 2011

 

 

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Já jsem se cvičením v Expresce spokojená, vždycky jsem chtěla chodit do posilovny, ale mezi "kulturisty" jsem se bála, takže tohle cvičení jen pro ženy je pro mě ideální. Pro mě je to supr cvičení i relaxace zároveň, přece jen už se tam trochu známe, takže si popovídáme, zasmějeme se, a dáme si do těla :)Já můžu doporučit.

ODPOVĚDĚT

0

Já chodím cvičit do Expresky pravidelně, poprvé jsem byla v Praze v Karlíně a cvičení nemá chybu, všechno je dle mých představ, trenérka se o mě vždycky dobře stará, střídají se. Fakt super, doporučuju. Chce to zkusit, dají vám týden k vyzkoušení zadarmo.

ODPOVĚDĚT

0

Dobrý den, navštívila jsem Expresku v Praze a musím bohužel říct, že jsem nebyla vůbec spokojená. Trenérka, nebo spíše studentka, která po celou dobu seděla u počítače se mně vůbec nevěnovala a o cvičení věděla opravdu hodně povrchně spíše nic. Fitko je malé pokud nás cvičilo víc jak 5 nebylo k hnutí. Stroje nebudu radši komentovat. Co jediné chválím je prostředí jinak velký propadák.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (3 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

VELKÉ SLEVY ONA DNES 18.-24.10.2021

Nyní přichází největší slevový nákupní týden v ...

INKONTINENCE

Co se vám osvědčilo za pomůcky? Hlavně aby byly spolehlivé ...

PROTEINY - JAKÉ KUPUJETE?

Ahoj, poradíte dobré proteiny? Jakou značku jste si ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz