Klinika krásy Anděl

Toužíte odstranit nějakou chybičku na své kráse a přemýšlíte nad návštěvou plastického chirurga? Pak dobře zvažte, na jakou kliniku se vydáte. Svěřte se pouze do rukou skutečných odborníků, vždyť jde nejen o krásu, ale ve finále i o vaše zdraví.

Titulka pro: Klinika krásy Anděl

 

Toužíte odstranit nějakou chybičku na své kráse a přemýšlíte nad návštěvou plastického chirurga? Pak dobře zvažte, na jakou kliniku se vydáte. Svěřte se pouze do rukou skutečných odborníků, vždyť jde nejen o krásu, ale ve finále i o vaše zdraví.
 

Sázkou na jistotu je Klinika krásy Anděl, kde se specialisté zaměřují mimo jiné na procedury, jako jsou například neinvazivní bezbolestná liposukce, odstraňování celulitidy, lifting těla i obličeje, ale také korekce akné, rozšířených žilek či pigmentových skvrn. Klinika navíc nabízí i špičkové kosmetické služby. „Naše klinika disponuje pouze tím nejlepším technickým vybavením. Příkladem jsou přístroje pro estetickou medicínu firmy BTL, která patří v této oblasti mezi světovou špičku. Z kosmetiky používáme výhradně německou značku PHYRIS.“ říká Alena Jírů, majitelka a zakladatelka Kliniky krásy Anděl.

 

Zcela ojedinělá je pak služba trvalé epilace pomocí pulsního světla, kterou Klinika nabízí až do konce února s garancí spokojenosti. „V rámci zakoupeného balíčku pro epilaci kterékoliv části těla může klientka opakovat procedury tak dlouho, než bude s výsledkem sama spokojena,“ dodává Alena Jírů. Navíc je akce možné mezi sebou kombinovat.

 

Veškeré procedury aplikované na Klinice krásy Anděl jsou naprosto bezpečné, neinvazivní, zdravotně nezávadné a pro klienta vysoce komfortní. Stejně jako použité přístroje jsou i ony založené na nejnovějších poznatcích moderní technologie a medicíny a vykazují mimořádně vysoké a trvalé výsledky.

 

Více informací hledejte na www.klinikakrasyandel.cz.

 

Připravila: Zuzana
Foto: Klinika krásy Anděl
29. 12. 2014

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

VELKÉ SLEVY ONA DNES 18.-24.10.2021

Nyní přichází největší slevový nákupní týden v ...

INKONTINENCE

Co se vám osvědčilo za pomůcky? Hlavně aby byly spolehlivé ...

PROTEINY - JAKÉ KUPUJETE?

Ahoj, poradíte dobré proteiny? Jakou značku jste si ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz