Lucie Bílá pomáhá. Pomůžete také?

Příběh jedenáctiletého bubeníka Andreje Kampfa, účastníka soutěže Česko Slovensko má talent, oslovil hodně lidí. Včetně porotkyně Lucie Bílé, které pro Andreje uháčkovala anděla. Ovšem originální zpěvaččino dílo můžete mít doma třeba právě vy!

Titulka pro: Lucie Bílá pomáhá. Pomůžete také?
Zobrazit fotografii v galerii

Malý Andrej žije společně se sestrou a otcem a kdyby vyhrál, plánoval věnovat část peněz na protialkoholní léčbu své maminky. Tatínek dodává, že pak by býval mohl koupit dětem například i kolo a počítač, protože na tyhle poměrně běžné věci rodina nemá peníze. Ostatně právě Lucie Bílá měla možnost poznat, jak rodina žije, a stejně jako televizní diváky i ji dojaly skromné podmínky. Dokážete si třeba představit, že by vaše dítě šlapalo několik kilometrů denně pěšky do školy? Možná se jen ptáte, jak tedy mohl Andrej soutěžit v semifinále a pak ve finále, když na dojíždění do Bratislavy, odkud se vysílaly přímé přenosy, rodina neměla peníze? Stalo se tak díky pomoci podnikatelů.

Pomoci můžete i vy

Příběh nadaného bubeníka, kterého se sestrou vychovává otec, protože matka propadla alkoholu a o děti se nestará, má pokračování. Lucie Bílá Andrejovi uháčkovala velký obraz anděla. „Já jsem chtěla, aby kdyby náhodou nevyhrál, měl radost, aby měl krásné Vánoce. Nejdřív jsem si říkala, že mu to dám prostě jako dárek, ale pak mě napadlo, že je to vlastně hloupost. Že bude mnohem lepší dát obraz do dražby; a teď můžu jenom doufat, že získáme spoustu peněz, které pomohou rodině i mamince,“ vysvětluje.

Aukce obrazu anděla, který uháčkovala zpěvačka, je v plném proudu na www.aukro.cz a potrvá do 8. 12. 2012 do 14 hodin. Zúčastníte se také?


Připravila: Marcela

Foto: archiv FTV Prima

5. 12. 2012
 

DISKUZE K ČLÁNKU

2

hodně pomáhé

ODPOVĚDĚT

1

Lucka je hodná a milá

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (2 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SADA NOŽŮ - DÁREK

Ahoj všem! Prosím o jakékoli tipy a zkušenosti s nějakými ...

DETOX TĚLA

Dobrý večer, jak nejlépe detoxikovat tělo, nemáte ...

ZDRAVÉ SVAČINKY

Zdravím, máte tipy na zdravé svačinky pro dítě (1 rok). ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz