Nejefektivnější praní s EcoStyle

Co očekáváme od nové pračky? Samozřejmě perfektně vyprané prádlo! Praní by však proběhnout rychle a efektivně. Přesně to nabízí nová pračka EcoStyle značky Bauknecht. Tento spotřebič je spojením úsporných funkcí, cyklů pro všechny druhy prádla neuvěřitelně jednoduché obsluhy.

Titulka pro: Nejefektivnější praní s EcoStyle

Co očekáváme od nové pračky? Samozřejmě perfektně vyprané prádlo, ale mělo by to proběhnout rychle a efektivně. Přesně to nabízí mová pračka EcoStyle značky Bauknecht. Tento spotřebič je spojením úsporných funkcí, cyklů pro všechny druhy prádla neuvěřitelně jednoduché obsluhy.

Nová pračka řady EcoStyle Bauknecht WAE 8140 s předním plněním se může pochlubit účinným motorem ProSilent. Díky němu tento spotřebič využívá o 30 % méně energie a řadí se do třídy energetické účinnosti A+++. Tento motor je také díky nízkým hodnotám vibrací a snížené hlučnosti během provozu extrémně tichý, zároveň je podstatně účinnější než konvenční motory.

Nová funkce 15° Green & Clean určená ke studenému praní umožňuje 70% úsporu energie ve spojení s dokonalou věrností barev a stejným pracím výkonem, jaký má smíšený program na 40 °C s použitím běžného pracího prostředku. Tato skutečnost byla potvrzena předním německým institutem WFK.

Vylepšená technologie Green Intelligence™ je rovněž synonymem optimálního využívání zdrojů a umožňuje až 70% úsporu energie a vody . Čidlo rozpozná, kolik prádla se v bubnu nachází, a během pouhých 10 sekund upraví množství vody potřebné pro jeho vyprání.

Doporučená maloobchodní cena pračky Bauknecht WAE 8140 je 17 990 Kč. 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VYBAVENÍ KOUPELNY

Zdravím kde se dají koupit opravdu kvalitní ručníky?

BATOH

Zdravím, doporučíte mi prosím batoh pro dcerku na druhý ...

HRAČKA PRO HOLČIČKU

Zdravím, poradíte prosím příslušenství k Barbínce, se ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz