Osobní rozvoj

MgA. Petra L. Krajčinovič

Osobní rozvoj
Zobrazit fotografii v galerii
Moto: Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod.
 
Práci, kterou dělám, považuji současně za poslání a koníčka. Mám dlouholeté zkušenosti ve všem, co svým klientům nabízím. Cit pro tuto práci nemá každý, kdo si usmyslí, že ji chce dělat. Já jsem od útlého dětství věděla, že budu učit, ale jinak než ve školském systému.
 
Od dětství se na mě nabalovaly duše a já fungovala jako rádce a vrba. Pedagogické a psychologické vzdělání bylo logickým vyústěním mé vášně pomáhat lidem. Certifikace profesionálního kouče ICF dalším krokem a navrch ještě LA obor tvůrčí psaní mediální komunikace. Vzdělávám se stále.
 
Koučink, mentoring a terapie osobního růstu jsou vynikající nástroje v rukou odborníků, ti vědí jak s klienty pracovat, ale klient si musí sám stanovit cíle, odhadnout svoje možnosti, kapacitu a trénovat vůli a vytrvalost. Úspěch se dostaví v případě senzační souhry a dobře nastavené spolupráce kouče – mentora - terapeuta a klienta. Ale také, když klient pochopí, že primární je začít zevnitř ven, ne opačně. S klienty neexperimentuji, pracuji se špičkovými technikami světově uznávaných kapacit psychologie a koučinku. Jako jediná v ČR se věnuji transpersonálnímu koučování.
 
Mnoho z nás trpí emočními komplexy, žijeme podle zaběhnutých schémat myšlení, máme slabou schopnost sebereflexe a sebeuvědomění. Nejlepší nápady vznikají v momentech vnitřního klidu a s nimi roste naše sebevědomí = spokojenost.
Nikdy, ale opravdu nikdy se nevzdávejte!
 
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, poradíte prosím jaké doplňky užívat pro ...

KRYT NA TELEFON

Zdravím, kde se dá koupit kvalitní kryt, ale za nějakou ...

BATOH DO ŠKOLY

Dobrý den, sháním školní batoh pro dcerku, která je ve ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz