Reischi na posílení imunity

Imunita je něco, co s věkem oslabuje a je hodně ovlivněna patogeními traumaty, životním stylem, výživou a genetickou výbavou zděděnou po rodičích.

Reischi na posílení imunity

Mnoho z nás trpí chronickými problémy, které mají kořeny v minulosti aniž bychom si toho byli vědomy. A i když existují opravdu úžasné léčivé rostliny, která dokáží posilovat imunitu jako je cibule, česnek a nebo echinacea, tak tyto rostliny působí jako přírodní antibiotika a stimulují imunitní systém. Ale pokud jsou užívané ve velkém množství nebo příliš často, tak to nevyhnutelně vede k přestimulování a autoimunní reakci, kdy organizmus začne útočit na vlastní buňky organizmu což vede k zánětu tkání.


Z výše popsaného důvodu je dobré pro posílení imunitního systému hledat rostliny, které působí na imunitu nikoliv antibiotickým mechanismem, ale prostřednictvím zlepšení buněčné komunikace na úrovni dendritických buněk a makrofágů, což zvyší schopnost rozpoznávání a ničení patogenů. Nemůže tak dojít k přestimulování imunitního systému, ale pouze to učiní existující imunitní buňky iteligentnějšími a šikovnějšími, něco jako kdyby prošli nějakým kurzem pro speciální bojové jednotky. Schopnosti těchto buněk jsou zcela zásadní při zásazích proti útočníkům z řad patogenů, vakcín a dokonce proti rakovinným buňkám.


Je prokázáno, že polysacharidy v Reishi spouštějí a podporují růst kostní dřeně, což je místo kde se imunitní buňky vytvářejí a obnovují. Ale Duanwood Reishi nezvyšuje jen počet T lymfocytů. Ona dokáže i zlepšovat inteligenci -schopnost vykonávat svoji práci u všech typů imunitních buněk. Například u NK buňky (NK natural killers – angl. natural killer cells, přirození zabíječi) představují 3.hlavní subpopulaci lymfocytů, 5–20 % lymfocytů. Dále u buňek, které vytvářejí protilátky a u T buňek, které jsou odpovědné za rychlou odezvu při objevení nových nebo „v paměti uložených“ antigenů.


A Duanwood Reishi dokonce dokáže navrátit k normálu přestimulovaný imunitní systém, který už je v stavu akutní autoimunitní reakce kdy atakuje sám sebe. Příklady tohoto stavu jsou poruchy jako astma a revmatoidní artritida, dvě vysilující autoimunitní onemocnění, u kterých je klinicky prokázáno výrazné zlepšení po suplementaci Reishi.

 

Ne všechny produkty z Reishi jsou stejně účinné. Aby Reishi byla pro vaše tělo přínosem mělo by se jednat o extrakt s minimálně 40% obsahem polysacharidů. Více informací o tom jak poznat kvalitní Reishi ZDE.

 

Více informací najdete na www.superionherbs.cz.

 

 

Připravila: Katka
Foto: Superionherbs

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Ja jsem jeste slysela dobre doporuceni na bion3 na posileni imunity, pokud s tim mate nekdo nejake zkusenosti, tak budu rada kdyz mi date vedet. :)

ODPOVĚDĚT

0

Ahoj ano ja mam zkusenosti a mohu jenom doporucit, koupila jsem ten bion v lekarne pred vanocema a koupim ho urcite znovu, hlavne ted je chtipkove obdobi tak se to fakt hodi na tu imunitu.

ODPOVĚDĚT

0

Super dekuji moc viky ja se na neho take pozeptam v lekarne a kdyztak si ho koupim.

ODPOVĚDĚT

3

to může být dobrý přípravek k posílení imunity

ODPOVĚDĚT

4

imunitu lze posílit taky otužováním a zdravou stravou....hodně pohybu a nelenošit, a to já ráda lenoším :-))

ODPOVĚDĚT

5

Tak mě udivilo tvrzení, se dá předávkovat cibulí nebo česnekem.... to by naše babičky už byly bez imunity a nedožívaly se vysokého věku.... a že se dá přírodní prostředky nahradit chemií??!!! Tak mi zní jako veliká hloupost. Jistě, když už je zle, mohou tyto preparáty vypomoci, ale tvrdit, že se člověk stane imunní proti účinkům bylinek a zeleniny... to je nesmysl

ODPOVĚDĚT

5

I doktor (chirurg) manželovi radil, že má jíst NORMÁLNĚ, to, co kdysi jedli naši rodiče a prarodiče a nebude se muset "docpávat" všelijakými přípravky :o)

ODPOVĚDĚT

5

taky to doma praktikuji, dnešní mladí jsou jen samý doplněk stravy, a dcerka nejí cibuli, syn zase česnek a houby...manžel zase kukuřici a zelenině taky moc nedá...tak je aspoň nacpávám kysaným zelím... tam je všechno co tělo potřebuje... a bez pilulek

ODPOVĚDĚT

1

Dobrý přípravek, již jsem ho vyzkoušela

ODPOVĚDĚT

2

mám oslabenou imunitu a vážně uvažuji o prostředku aby se ně trochu zlepšila

ODPOVĚDĚT

4

Oslabená imunita je velký problém, proto je dobře, že jsou na trhu účinné přípravky.

ODPOVĚDĚT

3

Měl by to být vemi účinný přípravek.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (12 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

VELKÉ VÍKENDOVÉ SLEVY

Tento víkend a někde i po celý týden připravilo mnoho ...

MATEŘSKÁ ŠKOLA PRAHA

Nevíte prosím o pražské mateřské školce, kde mají ...

HUBNUTÍ

Ahoj holky, máte tip, jak rychle, zdravě a hlavně trvale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz