Soutěž o novou řadu nářadí My First Fiskars® pro děti

Pomáhají vám rády vaše děti při práci na zahradě? Pořiďte jim novou řadu dětského zahradního náčiní od Fiskars. Jak je u Fiskars zvykem, důraz je kladen samozřejmě především na bezpečnost a vysoké standardy kvality.

ilustrační obrázek
Další 3 fotografie v galerii

Řada My First Fiskars ® je výsledkem dvouleté práce oddělení Fiskars pro výzkum a vývoj, založené přímo na kontaktu s dětmi, s jediným cílem – zajistit dokonalou spokojenost našich ratolestí. Tvar, rozměry, použitý materiál, barvy a hlavně design úchytů a rukojetí – všechny tyto vlastnosti byly upraveny a zlepšeny dle zpětné vazby dětí a četných pokusů přímo v terénu. K dispozici je barevné náčiní pro práci na zahradě ve všech ročních obdobích.
 

Kufřík My First Fiskars

Součástmi kufříku se sadou nářadí My First Fiskars® jsou dvě lopatky, „pila“ (pro tvorbu řádek na sazenice nebo řezání sněhu či písku) a štětec – to vše zajišťuje nekonečné možnosti pro kreativní děti při práci na zahradě. Oblý design rukojeti je speciálně navržen tak, aby poskytl dětem spoustu možností uchopení, a je doplněn neklouzavým materiálem, který zajišťuje, že nářadí se dobře drží v ruce. Samotný kufřík může sloužit jednak jako praktické přenosné úložiště na všechny nástroje nebo jako nádoba. Její černé víko můžete zase použít jako podložku pro sezení čí klečení nebo v zimě na sněhu na sjíždění kopců.

My First Fiskars kufřík

 

My First Fiskars s dlouhými násadami

My First Fiskars® obsahuje také čtyři druhy nářadí (lopatu, rýč, hrábě na listí a koště) s dlouhými násadami vyrobenými z hliníku, oblými oranžovými rukojeťmi a robustními pracovními hlavami z polypropylenového plastu. U nářadí určeného ke kopání jsou ještě hlavy vyztužené skelnými vlákny a v ohybné části acetalovým termoplastem (POM) pro větší flexibilitu.

My Forst Fiskars nářadí s dlouhými násadami

 

Veškeré nářadí My First Fiskars® má CE certifikát, což zaručuje, že je vyrobeno v souladu se základními požadavky příslušných směrnic Evropského společenství.

 

Více informací najdete na www.fiskars.cz.

Tři z vás můžete vyhrát My First Fiskars nářadí s dlouhými rukojeťmi.

Soutěž probíhá od 23. února do 9. března 2014.

Chcete soutěžit o Fiskars zahradní nůžky? Zkuste štěstí zde.

Foto: Fiskars
23. 2. 2014

Výherci:

winnie
ROMCA8
KYTICKA12

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Škoda, že bylo zadání opraveno až po mé odpovědi-tudíž špatné, protože jsem logicky dedukovala a odvozovala od doby založení a širšího působení v Evropě...:-( Myslela jsem, že je to chyták...:-(

ODPOVĚDĚT

0

děkujeme za opravené zadání

ODPOVĚDĚT

0

Děkujeme za upozornění. Už je to správně :-)Vaše redakce

ODPOVĚDĚT

0

neměla náhodou znít otázka v soutěži Kolik let působí společnost Fiskars trhu a ne Kolik let působí společnost Fiskars na českém trhu????? pak by ty roky souhlasily. Děkuji

ODPOVĚDĚT

0

také si myslím, že se vloudila chybička , ale kdo nám to kolečko opraví, když se polámalo.....

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (5 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ZÁCPA

Dobrý den, moc prosím o radu co se zácpy týče. Nějak se mě ...

ŽRÁDLO PRO PEJSKA

Ahoj co dáváte pejskovi za zřádlo?Vůbec nevím jestli ...

VITAMÍNY PŘI KOJENÍ

Ahoj maminky, berete nějaké vitamíny i při kojení?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz