Užitečný ocet

Možná si řeknete „obyčejný ocet“! Ale obešli byste se bez něj těžko. Ocet je nejen nepostradatelnou kuchyňskou přísadou, ale také výborným a osvědčeným pomocníkem pro úklid domácnosti.

ilustrační obrázek
Zobrazit fotografii v galerii

Tato nepostradatelná pochutina provází náš jídelníček celá tisíciletí. Je o něm však všeobecně známo také to, že je skvělým čisticím prostředkem, ať už jde o naše zdraví nebo domácnost. Jako součást detoxikačních kúr pročišťuje organizmus, ale zároveň si poradí se spoustou nejrůznějších nečistot v našem bytě.

S pomocí octa odstraníte skvrny z umělé hmoty, emailových nátěrů, chromovaných čistí nábytku, sporáku, dlaždic nebo skleněných ploch. Ocet si poradí i s usazeným vodním kamenem třeba v rychlovarné konvici, ale odstraní i nepříjemný zápach z ledniček, nádobí a příborů.

Všechny skvělé vlastnosti octa teď můžete skvěle využít pro mytí nádobí v myčce, a to díky novince Somat Perfect Gel, kterou přináší Henkel ČR.

 

Somat Perfect Gel Ocet ve své receptuře skrývá skvělé čistící a neutralizační vlastnosti octa, a zároveň nabízí všechny výhody gelové varianty multifunkčních tablet Somat Perfect. Které to jsou? Především se při mycím procesu lépe a rychleji rozpouští, takže si můžete být jisti, že po umytí nenajdete na čistém nádobí žádné nerozpuštěné zbytky tablet. Výhodou je i možnost dávkování podle potřeby v případě, že nemáte myčku zcela zaplněnou nebo potřebujete použít menší množství prostředku. Nemusíte půlit tabletu, stačí nalít požadované množství prostředku do zásobníku na tablety.


Somat Perfect Gel Ocet v sobě skrývá řadu předností, které ocení všichni spotřebitelé. Tento přípravek se skrývá v lahvích s praktickým dávkováním a jeho použití je velmi jednoduché. Gel se totiž aplikuje přímo do zásobníku na tablety, odpadá navíc i rozbalování tablet. Somat Perfect Gel Ocet působí okamžitě a díky svému složení odstraní i ty nejodolnější skvrny. Výsledkem je hygienicky čisté a oslnivě lesklé nádobí. A Somat Perfect Gel Ocet je účinný proti nepříjemným pachům.
 

Somat Perfect Gel Ocet je k dostání v maloobchodní síti od dubna 2010, a to ve dvou různých baleních odpovídajícím středním a velkým tabletám:

  • Somat Perfect Gel Ocet 700 ml, 28 mycích dávek za DMOC 219 Kč
  • Somat Perfect Gel Ocet 2x700 ml, 56 mycích dávek za DMOC 359 Kč.

Autor: Zuzana

Foto: iStock, Henkel ČR

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ÚSTNÍ HYGIENA PRO CITLIVÉ ZUBY

Ahojky, mám dotaz, začla jsem mít hrozně citlivé zuby, ...

DÁREK PRO RODIČE

Ahojky, naši budou mít výročí, tak by jsme jim s bráchou ...

AKTOVKA

Dlouho jsem vybírala aktovku pro svou dcerku, aby splňovala ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz