Zubní pasty Desert Essence

Přírodní kosmetika Desert Essence přichází v září na český trh se třemi novými pastami na zuby (130 ml) ve variantách - máta, zázvor a neem (bez lepku), které jsou doplněny ještě efektivně čistící Desert Essence ústní vodou s přírodní mátou (240 ml).

Titulka pro: Zubní pasty Desert Essence

Přírodní kosmetika Desert Essence přichází v září na český trh se třemi novými pastami na zuby (130 ml) ve variantách - máta, zázvor a neem (bez lepku), které jsou doplněny ještě efektivně čistící Desert Essence ústní vodou s přírodní mátou (240 ml).

Desert Essence Pasta na zuby – ZÁZVOR (130 ml) - obohacená o esenciální oleje ze zázvoru pro jedinečnou chuť. Pomáhá v boji proti plaku, hloubkově čistí zuby a dásně. V kombinaci s antiseptickými účinky ekologicky sklízeného tea tree oleje zanechává v ústech pocit čistoty a svěžesti. Orientační maloobchodní cena je 162 Kč.

Desert Essence Pasta na zuby – MÁTA (130 ml) - ochucená esenciálními oleji z máty pro jedinečnou svěžest. Pomáhá v boji proti plaku, hloubkově čistí zuby i dásně. V kombinaci s antiseptickými účinky ekologicky sklízeného tea tree oleje zanechává v ústech pocit čistoty a svěžesti. Orientační maloobchodní cena je 162 Kč.

Desert Essence Pasta na zuby – NEEM (130 ml) - pomáhá v boji proti plaku, hloubkově čistí zuby i dásně. Indický strom NEEM, známý jako „kartáček na zuby“, je proslulý svými dentálními účinky. V kombinaci s antiseptickými účinky ekologicky sklízeného tea tree oleje zanechává v ústech pocit čistoty a svěžesti. Bez lepku. Orientační maloobchodní cena je 162 Kč.

Desert Essence Ústní voda MÁTA (240 ml) - efektivně čistí a osvěžuje ústa. Při pravidelném používání pomáhá snižovat tvorbu plaku. Ochucená přírodní mátou a obohacená o ekologicky sklízený tea tree olej, s antiseptickými účinky. Orientační maloobchodní cena je 175 Kč.


Produkty Desert Essence jsou v České republice k dostání například v nově otevřeném kamenném obchodu - Ovocný trh 11, Praha 1 nebo v e-shopu na www.desertessence.cz.

Připravila: Zuzana
Foto: Desert Essence
22.9. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Odkud máte nábytek na zahradu? Chceme sedačku a lehátka, ale ...

DETOX ORGANISMU

Trpím lupénkou, takže potřebuji pravidelný detox ...

POSÍLENÍ IMUNITY U DĚTÍ

Prosím o zkušenost, radu, čím posilovat imunitu u dětí.

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz