Soutěže

Čokoládová masáž

Venku zase udeřily mrazy a vy máte možnost vyhrát masáž teplou čokoládou. Nejen že se prohřejete, ale uděláte i něco pro svou krásu a zdraví.

Jedna z vás má možnost vyhrát masáž teplou čokoládou. Spojení ozdravných vlastností čokolády a hřejivé masáže velmi prospívá nejen pokožce, kterou zbavuje celulitidy, reguluje její pH a zanechává ji jemnou, vláčnou a hydratovanou, ale i celému organismu. Zábal podporuje krevní oběh a zlepšuje elasticitu cév, snižuje krevní tlak a riziko infarktu, dodává velké množství vitamínů, minerálů, antioxidantů a bílkovin. Čokoláda obecně navozuje dobrou náladu, uklidňuje a omlazuje.

Je skvělá v boji proti následkům stresu či depresí, vynikajícím prostředkem pro zvlhčení suché pokožky a pro její zpevnění a zjemnění. Vašemu tělu dodá tuky, oleje, vitamíny, aminokyseliny, minerály, nukleové kyseliny a antioxidanty. Povzbudí tvorbu hormonů radosti (endorfinu a serotoninu), takže zlepší náladu, ztiší nervozitu, odstraní napětí, pomůže získat pocit blaženosti. Má též příznivý vliv na činnost srdce, detoxikaci a odplavení nežádoucích toxických látek.

Cenu poskytl salón Visage4you. Více informací najdete na http://www.visage4you.cz

Soutěž probíhá od 30. ledna do 28. února 2011.
Foto: iStock

Výherci:

eva.burvalova@seznam.cz


Diskuze: příspěvků