Další ročník Schwarzkopf Elite Model Look 2013 je v plném proudu

Toužíte po kariéře modelky, ale nevíte, jak začít? Zkuste štěstí v prestižní soutěži Schwarzkopf Elite Model Look. Castingy probíhají právě teď!

Titulka pro: Další ročník Schwarzkopf Elite Model Look 2013 je v plném proudu
Zobrazit fotografii v galerii

Ambassadorkou Schwarzkopf Elite Model Look se také v letošním roce stala česká topmodelka Taťána Kuchařová, která bude provázet celým letošním ročníkem soutěže. Navštíví také jednotlivá kola castingů a bude se podílet i na výběru modelek. Zároveň zasedne i v porotě na finálovém gala večeru.

„V České republice a na Slovensku má naše soutěž dlouhou tradici. První ročník se konal již v roce 1992. Od té doby projekt objevil mnoho českých a slovenských modelek, které si ve svě-tovém modelingu získaly respekt a uznání. Jsme hrdí na to, že naším generálním partnerem je značka Schwarzkopf. I díky tomu můžeme poskytnout začínajícím modelkám nejen perfektní péči o vlasy, ale i vstup do modelingu na nejvyšší profesionální úrovni. Finalistky soutěže SEML se výborně uplatňují i v reklamách na vlasovou kosmetiku značek z portfolia Henkel, za mnohé vzpomeňme Hanu Jiříčkovou, Viktórii Halenárovou či Andreu Bagiovou. Díky spolupráci se Sch-warzkopf stoupá i celková úroveň a vizibilita castingů a finálového galavečera. Jsem také velmi potěšen, že ambassadorkami našeho společného projektu se
i tento rok staly topmodelky Taťána Kuchařová a Míša Kocianová
“, říká ředitel soutěže Sáša Jány PhD.

Již potřetí se stala generálním partnerem projektu jedna z nejlepších značek vlasové kosmetiky na světě - Schwarzkopf. Kadeřníci této značky budou pečovat o kandidátky v průběhu castingových kol i potom ve velkém finále. 

Značka Schwarzkopf
Od chvíle, kdy si chemik Hans Schwarzkopf otevřel v Berlíně svou malou drogerii, uplynulo již 113 let. Dnešní mega značka Schwarzkopf, jedna z nejsilnějších značek firmy Henkel, zaštiťuje produkty pro barvení vlasů, péči i styling. Po celá léta značka Schwarzkopf vytrvale rostla a dnes patří k hlavním hráčům na světovém trhu. Od svých počátků se věnuje vývoji inovativních produktů a technologií a k dnešnímu dni má podáno přes 7 600 patentů. Právě díky značce Schwarzkopf společnost Henkel dokazuje, že je možné značky opakovaně přizpůsobovat současným trendům a poptávce, a tak je udržet po velice dlouhou dobu úspěšně na trhu.

Soutěž Elite MODEL LOOK
Od svého vzniku v roce 1983 vyhledává soutěž Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Soutěž Elite Model Look odstartovala kariéru mnohých tváří známých z titulních stran světových módních časopisů jako Gisele Bündchen, Alessandra Ambrosio, Cindy Crawford, Linda Evangelista či Diane Krueger. V České republice a na Slovensku se soutěž organizuje od roku 1992 a mnohým českým a slovenským modelkám pomohla odstartovat jejich kariéru. Za všechny jmenujme například Denisu Dvořákovou, Lindu Vojtovou, Hanu Jiříčkovou nebo Petru Němcovou. 

Informace o právě probíhajících castingách najdete na www.elitemodellook.com

Připravila: Zuzana

Foto: Schwarzkopf

22.4. 2013

 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SLADKÉ ALE ZDRAVÉ MLSÁNÍ

Jak řešíte, když dostanete chuť na sladké, ale kvůli ...

PRALINKY

Prosím pěkně .. potřebovala bych doporučení na kvalitní ...

EROTICKÝ ESHOP

Zdravíčko, prosím vás, jakým způsobem tady ty eshopy ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz